PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث عناصر داستان نویسی

AHB
20th September 2010, 11:57 AM
سلام

عناصر کتاب نویسی از نظر شما چیه؟

یعنی چه عواملی رو باعث جذاب شدن کتاب میدونید؟

شما به عنوان خواننده کتاب رمان ترسناک دوست دارید کتاب چگونه باشد؟

ممنون میشم که نظراتتون رو بدونم[golrooz][golrooz][cheshmak]

Outta_Breathe1020
20th September 2010, 03:01 PM
اهل خوندن کتاب ترسناک هستم و دوست دارم کتاب واقعا برام ترس رو ایجاد کنه!!
خیلی کتابا واقعا حس ترس رو برای من ایجاد نمیکنن به هیچ وجه! منم دیگه با این عنوان نخوندم. چون حسش رو منتقل نمیکنه برام جالب نیستن!

7raha7
21st September 2010, 06:25 AM
خب من دوست دارم هیجان انگیز باشه و نشه اتفاقات بعدشو پیش بینی کرد ( مثل سریالای ایرانی!). همش دلهره داشته باشم که وای چی میخواد بشه... اینجوری عالیه!

AHB
21st September 2010, 01:44 PM
این دلهره و ترسی که میگید چجوری باید براتون ایجاد بشه؟

آیا کتابی مثلا حدود 30 صفحه فقط تو خماری باشید که مثلا این شخصیت اول تو کجاست براتون جالبه؟

Outta_Breathe1020
21st September 2010, 08:54 PM
بد نیست!!
نمیدونم چه جوری دقیقا!! اما دوست دارم واقعا ترس رو توش تجربه کنم!! دوست دارم خودم هم بتونم چندین تا حدس برای ادامه ماجرای رمان داشته باشم!! کتابی که بتونم باهاش بترسم رو دوست دارم![nishkhand]
اگه کتابی به نظرتون میرسه بگین من بخونم!!
ممنون[golrooz]

AHB
22nd September 2010, 08:12 AM
نبرد با شیاطین و سرزمین اشباح که تو رمان های خارجی برای دانلود گذاشتم و نیروی اهریمنی اش کتاب
هایی هستند که تجربه کردنشون بد نیست

Outta_Breathe1020
22nd September 2010, 10:40 AM
نبرد با شیاطین سه جلدش رو خوندم.
خوب بود! ممنون
سرزمین اشباح رو هم ایشالا میخونم.
لطف کردین!

7raha7
23rd September 2010, 04:43 AM
حالا بگید کتابای آرتمیس فاولو کی خونده؟؟؟ هری پاترو که دیگه فکر میکنم همه خونده باشن...

Outta_Breathe1020
23rd September 2010, 05:07 AM
من هری پاتر رو دوست نداشتم!! نصف جلد یکش رو فقط خوندم!

7raha7
23rd September 2010, 05:36 AM
من عاشق کتاباشم... تا تهش رو هم خوندم... اما فعلا رمانای پرطرفدار نوجوانانه اینان: آرتمیس فاول که داستان یه پسر نابغه اینترنتیه و فقط 12 سالشه... ( شایدم کمتر) مجموعا کتاباش میشن 6 تا...
کتابای سیپتیموس هیپ که دیگه ردخورد نداره... هرچند تا الان فقط 3تا از جلداش اومدن و بقیه شو یا خانوم نویسنده ننوشته یا ترجمه نکردن... اینم داستان یه پسره که قدرت جادویی خارق العاده ای داره چون پسر هفتم باباشه و باباهه هم خودش پسر هفتم بابای خودش... پیشنهاد می کنم حتما اینا رو بخونیین!!!

AHB
23rd September 2010, 01:32 PM
خوب بحث اصلی اینه که چرا الآن آرتمیس فاول در بین نوجوانان پرطرفداره؟

7raha7
24th September 2010, 05:19 AM
خب من فکر میکنم علتش بیشتر هیجانی بودنشه و غیر قابل پیشبینی بودنش!!!
انتظار ما نوجوونا از کتابایی که میخونیم زیاد نیست... ما فقط می خوایم نیاز ما رو به ماجراجویی ارضا کنه... اما از اونجایی که کتاب ایرانی مناسبی برامون وجود نداره به رمانهای خارجی رو میاریم...

AHB
24th September 2010, 07:48 AM
در بخش رمان های ایرانی سایت برین. بیش 20 جلد کتاب گذاشتم که هیچکدوم هیجانی نیستند

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد