PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تایپیک درخواست پروژه

LaDy Ds DeMoNa
18th September 2010, 09:25 PM
سلام به همه دوستان عزیز

ضمن تقدیر از زحمات مدیران و همکارن بخش

در این تایپیک دوستان می تونند پروژه های درخواستی خود رو مطرح کنند.

امیدوارم تایپیک مفیدی باشه .

http://www.freshflowersandgifts.com.au/shop/images/big/A31.jpg

LaDy Ds DeMoNa
18th September 2010, 09:27 PM
خوب اول از خودم شروع می کنم

پروژه ای در زمینه شناسایی worm (ورم ) و انواع اون رو می خواستم

ممنون می شم اگه برام لینک شو بزارید [golrooz]

Arash.All
19th September 2010, 02:17 AM
سلام .
این مقاله ، 15 صفحه هست ، پارسال نوشتم ، در مورد بد افزارها و از جمله کرم های اینترنتی هست .
اما اگه چیزی بیشتر از این میخواهین در حال حاضر آماده ندارم ولی منبع میتونم معرفی کنم بهتون :) .

[shaad]

khashaya
30th November 2010, 11:58 PM
سلام من پروژه فروشگاه اینترنی رو می خوام با ASP.net و بانک اطلاعاتی Sql 2005 البته خیلی هم لازم نیست سطح بالا باشه برای پروژه درس آزمایشگاه پایگاه داده است یعنی بخش طراحیش زیاد مهم نیست اگه کسی کمک کنه ممنون می شم

h03in
3rd December 2010, 09:49 AM
سلام
من یه پروژه شبیه سازی کامپیوتری میخوام
ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه

nourooz
3rd December 2010, 02:14 PM
سلام
من یه پروژه شبیه سازی کامپیوتری میخوام
ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه

دانلود پروژه شبیه سازی شبکه های کامپیوتری
ندیشه شبیه سازی از این جا آغاز می شود که ما برای بدست آوردن شناخت نسبت به آن کار، بدون اینکه متحمل هزینه های سنگین پیاده سازی مدل نمونه شویم، قبل از هر کار یک مدل کامپیوتری کامل از فعالیت مورد نظر بوجود آورده و نیازها، فعالیت ها، مواد اولیه، نیروی کار و کلاً عوامل دخیل در نتیجه فعالیت را لحاظ کنیم و می سنجیم و با در نظر گرفتن تمامی اثرات آنان، با ضریب اطمینان بیشتری نسبت به ادامه کار و فعالیت اقتصادی اقدام می نماییم. استفاده های ما از شبکه های کامیوتری نیز به این تکنولوژی نقش مهمی در زندگی روزمره ما بخشیده است و لزوم بهینه سازی در سرعت، کیفیت ارائه و نیز هزینه خدمات شبکه ای به وضوح احساس می شود. به همین جهت بر آن شدیم تا با ارائه مدلی کلی از اعمال انجام گرفته در یک شبکه محلی (Lan) که برخورد بیشتری با آن داریم، یکی از راه های بهینه سازی در سرعت دسترسی به شبکه را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم و موضوع مقایسه بین فعالیت های انجام گرفته توسط هاب و هاب-سوییچ در شبکه محلی را انتخاب نمودیم.

سرفصل :

توضیحاتی در مورد شبکه های کامپیوتری

مدل OSI و توضیح وظایف لایه های آن

توضیحاتی در مورد شبکه محلی ( LAN ) و هم بندی های معروف

توضیحاتی در مورد شبیه سازی

نرم افزار Arena و توضیحات کلی در مورد ساختمان کاری آن

توضیحاتی کوتاه در مورد قطعات مختلف موجود در ماژول Basic Process

مدل سازی از LAN و توضیحات مرحله ای از روند انجام کار

به همراه فایل اصلی پروژه

منابع و مأخذ

دانلود
(http://dl.prozhe.com/server2/uploads/project-shabihsazi-[www.prozhe.com].zip)
منبع و پسورد: www.prozhe.com

حجم فایل : ۶۵۷ کیلوبایت

nourooz
3rd December 2010, 02:35 PM
سلام من پروژه فروشگاه اینترنی رو می خوام با ASP.net و بانک اطلاعاتی Sql 2005 البته خیلی هم لازم نیست سطح بالا باشه برای پروژه درس آزمایشگاه پایگاه داده است یعنی بخش طراحیش زیاد مهم نیست اگه کسی کمک کنه ممنون می شم

اين پروژه يک فروشگاه اينترنتي به زبان دات نت مي باشد
دانلود (http://uc-njavan.ir/file/do.php?id=1190)
522 KB:حجم فایل

khashaya
5th December 2010, 05:59 PM
اين پروژه يک فروشگاه اينترنتي به زبان دات نت مي باشد
دانلود (http://uc-njavan.ir/file/do.php?id=1190)
522 kb:حجم فایل
ممنون از توجهتون این پروژه رو من قبلا دیدم ولی الان یه چیز ساده تر می خوام و فقط ارتباط با بانک مهمه
اگه کسی کمک کنه ممنون می شم

ja2478
5th December 2010, 11:02 PM
سلام
یه پروژه میخواستم دررابطه با برنامه انبار داری با ویژوال استدیو و بانکsql ممنون میشم برام بزارید یا بفرستید
jafbox_tak@yahoo.com

nourooz
6th December 2010, 04:42 PM
سلام
یه پروژه میخواستم دررابطه با برنامه انبار داری با ویژوال استدیو و بانکsql ممنون میشم برام بزارید یا بفرستید
jafbox_tak@yahoo.com

سلام.من این را تونستم پیدا کنم.بیشتر پروژه های کامل یا پولی بودند

پروژه انبار داري به زبان VB با سورس كامل (http://parsaspace.com/vb/anbardari-www.ir.rar)

رمز عبور فايل در صورت نياز : www.it2.ir

imgh
27th December 2010, 09:36 PM
با سلام و خسته نباشید:لطفا یک پروژه با برنامه MS Project درباره یک شرکت کامپیوتری یا شبکه یا هر چیز دیگری مربوط به رشته کامپیوتر برای من بگذارید.هر چه زودتر بهتر با تشکر

roshanak
2nd March 2011, 03:51 PM
سلام من یه پروزه ی اورژانس با sql در درس ازمایشگاه پایگاه داده دارم لطفا کمکم کنید

Bad Sector
2nd March 2011, 07:07 PM
سلام من یه پروزه ی اورژانس با sql در درس ازمایشگاه پایگاه داده دارم لطفا کمکم کنید

سلام
ميشه بيشتر توضيح بدين كه دقيقا چي مي خواين [shaad]

amir.sm19
2nd March 2011, 07:59 PM
سلام من طراحي تري دي نياز دارم اگه كسي بلده بگه هزينه اش رو هم در حد دانشجويي پرداخت ميكنم

Bad Sector
3rd March 2011, 12:47 AM
سلام من طراحي تري دي نياز دارم اگه كسي بلده بگه هزينه اش رو هم در حد دانشجويي پرداخت ميكنم

خوب شما چي مي خواين دوست من !!
درخواستتونو كامل بيان كنيد [nishkhand]

roshanak
12th April 2011, 06:54 PM
سلام يه پروژه رزرو بليط را اهن sql ميخواستم ممنون ميشم بهم در اين رابطه كمك كنيد

m-f-a
22nd April 2011, 04:38 PM
سلام يه پروژه تحليل ،طراحي و پياده سازي نرم افزار مديريت داروخانه با زبان VB.Net يا C#.Netو sql ميخواستم با تشكر .

uni1
19th May 2011, 02:22 PM
سلام من پروژه ساخت معمای 8 و حل ان به روش a* رو نیاز دارم(در هوش مصنوعی).نمی تونم پیداش کنم

yasi70
27th October 2011, 10:06 PM
سلام به همه ی دوستان عزیز
من نیاز به کمک برای سیستم حسابداری مالی دارم .برا مهندسی نرم افزار 1
کسی میتونه برا این پروزه کمکم کنه؟
ممنون

majidmoshtari
3rd December 2011, 06:59 AM
با سلام به همگي من يك پروزه در باره بانك اطلاعات سيستم يك رستوران به وسيله sql ميخواستم لطفا كمكم كنيد

majidmoshtari
3rd December 2011, 07:00 AM
با سلام به همگي من يك پروزه در باره بانك اطلاعات سيستم يك رستوران به وسيله sql ميخواستم لطفا كمكم كنيد
majidmoshtariyahoo.com

assembeler
18th April 2012, 08:55 PM
با سلام به دوستان
پروژه مهندسی نرم 2 چرا نیست در این سایت؟

محمدرضا اسدزاده
22nd May 2012, 11:19 PM
پرژه sitemaper میخام کمکم کنین بدجوری نیاز دارم !!!!!!
m_asadzadeh6873@yahoo.com

محمدرضا اسدزاده
22nd May 2012, 11:21 PM
پرژه sitemaper

farzan00
28th October 2012, 10:09 AM
سلام کمک فوری احتیاج دارم کسی تجزیه و تحلیل سیستم رزرو بلیط قطار رو داره،میشه لطفا برام ایمیل کنید خواهشا واقعا نیاز دارم[negaran][negaran] جلو جلو ممنون[golrooz][golrooz]
farzan677@yahoo.com

linux_suse
16th March 2013, 10:16 AM
سلام
کسی درباره لینوکس opensuse اطلاعاتی داره؟ یه مقاله میخوام درباره" آشنایی با لینوکس opensuse و مقایسه با سایر سیستم عاملهای لینوکسی و یونیکسی و اجرای فرامین آن در شبکه"
با تشکر[golrooz]

yasi9970
9th October 2014, 09:46 AM
با سلام و تشکر فراوان
من ترم آخر کارشناسی نرم افزار هستم و برای پروژه فارغ التحصیلی مشاوره میخوام لطفا کمکم کنین به دنبال موضوعی خوب آسون هستم . هم عملی و هم تحقیقاتی ...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد