PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همه باهم دعا كنيم

Z a H r A
17th September 2010, 02:54 PM
سلام بر همه دوستان عزیز

باغ دعا پر گل شود هر برگ گل بلبل شود در باغ شب گر بگذري عطر دعا را بشنوي

چند روزیه که برای پدر مهربان یکی از دوستان عزیزمون حادثه ناگواری پیش اومده و ایشون چند روز هستش که دچار کسالت هستن . ایشون به دعای دلهای پاک شما احتیاج دارن
.... با هم دعا کنیم که خداوند باری تعالی شفای عاجل عنایت کنه به عزیز این دوست عزیزمون ...

ممنونم ...
در پناه حق ...

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد
وجود نازکت آزرده گزند مباد
سلامت همه آفاق در سلامت توست
به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

A.L.I
17th September 2010, 03:21 PM
برای سلامتی پدر این دوست عزیز و پدرم و همه پدرهای خوب دنیا دعا می کنیم... http://www.daneshju.ir/forum/images/smilies/Doa.gif

LaDy Ds DeMoNa
17th September 2010, 03:24 PM
چند روزیه که برای پدر مهربان یکی از دوستان عزیزمون حادثه ناگواری پیش اومده و ایشون چند روز هستش که دچار کسالت هستن

با آرزوی سلامتی و تندرستی برای پدر دوست عزیزمون

ان شاالله زیر سایه خدا ، چتر تندرستی همواره سایه افکن زندگیشون باشه

خودم
17th September 2010, 03:28 PM
به اميد خدا هر چه زودتر خوبه خوب ميشن
دعای سلامتی برای پدر دوست عزيزمون و همه ی پدرهای دنيا

atena-ati
17th September 2010, 03:32 PM
ایشالا که بحق علی پدر دوست عزیزمون زودتر بهبودیشون رو پیدا کنن و همینطور دوست گل خودمون
به امید تندرستیشون[dooa]

*میشا*
17th September 2010, 03:47 PM
ایشالله که بابای دوست عزیزم هر چه زودتر حالش خوب بشه
خدایا همه ی مریضا رو شفا بده
[golrooz]

Arash.All
17th September 2010, 04:54 PM
برای سلامتی پدر این دوستمون دعا می کنیم و از خداوند خواستاریم هر چه زودتر بهبود بدن ایشون رو .
آمین

ریپورتر
17th September 2010, 04:56 PM
انشالله به حق پنج تن باباي دوستمون خوب بشه
انشالله همه بيمارها رو خدا شفا بده

Mina_Mehr
17th September 2010, 05:09 PM
ایشالا که خدا به پدر دوست عزیزمون سلامتی بده و کاملا تندرست و سلامت به خونه برگرده.....ایشالا....

پژواک
17th September 2010, 06:41 PM
میگویند مرویست که: چون بر سر مریضی هفت مرتبه دعای زیر خوانده شود اگر اجلش نرسیده باشد بزودی شفا یابد و دعا این است:

« اَسئَلُ اللهَ الْعَظیم رَبّ الْعَرشِ الْعَظیم اَنْ یَشْفیکَ »

(از خدای عظیم پرورش دهنده عرش عظیم مسئلت میکنم که تو را شفا دهد.)1

مرویست که برای رفع تمامی امراض این دعا را بر آنها بخوان:

« یاٰ مُنْزِلَ الشَّفآءِ و مُذْهِبَ الدّآءَ صَلّ عَلیٰ مُحَمَّدٍ و اٰلِهِ و اَنْزِلْ علی و جمعی الشَفآءَ »

(ای خدایی که نازل کننده شفائی و برنده درد و مرض هستی! بر محمد و آل او درود فرست و شفا را بر دردم نازل کن.)2

1) زبدة الدّعوات

2) ادعیه عافیت

*مینا*
17th September 2010, 07:29 PM
« یاٰ مُنْزِلَ الشَّفآءِ و مُذْهِبَ الدّآءَ صَلّ عَلیٰ مُحَمَّدٍ و اٰلِهِ و اَنْزِلْ علی و جمعی الشَفآءَ »

دعا می کنم هرچه زود تر حالشون خوب بشه و سالم تر و شاداب تر از قبل به زندگی برگردن

AvAstiN
17th September 2010, 08:10 PM
ایشالا که هر چه زودتر خوب می شن [dooa][dooa]

AHB
17th September 2010, 08:26 PM
حالا پدر کدوم یک از اعضا است؟
من هم امیدوارم هر چه زودتر خوب بشن

*FATIMA*
17th September 2010, 11:59 PM
ایشاالله هرچه زودتر سلامتی خود را بدست بیارند[golrooz]

7raha7
18th September 2010, 06:45 AM
منم از ته دل دعا میکنم حالشون خوب شه... دعا میکنم هرچی صلاح و مصلحته همون شه... و دعا میکنم همگی قدر لحظات زندگیمونو بدونیم چون بعد که از دستش می دیم حسرت میخوریم... دعا میکنم ایشون هرگز حسرت این لحظه ها رو نخورن...[dooa][dooa][dooa]

hengameh
18th September 2010, 12:35 PM
خدای مهربونم همه پدرارو از بلایای زمین و آسمون حفظ کن و خودت پشت و پناهشون باش.آمین

Sookoot
19th September 2010, 01:51 AM
یا من اسمه دوا و ذکره شفا

دست دعابر اسمان .....ایزد چاره ساز است[labkhand]

eli20
19th September 2010, 10:09 AM
خدایا خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااا من طاقت ناراحتی دوستمو ندارم شفا بده باباشو به حق اشکامون به حق عظمتت به حق نزدیکان درگاهت

امین_بد
19th September 2010, 10:51 AM
خدایا هر کی که اینجا تایپک میزنه یه حاجتی داره که نمی خواد بگه اونو به اون نیاز و حاجتش برسون. آمین

امین_بد
19th September 2010, 10:54 AM
خدایا پدر این دوست ما را هم شفا بده. امّن یجیبُ مضطرّ اذا دعاهُ ویکشِفُ السوء

maysam.z
19th September 2010, 11:17 AM
سلام
با آرزوي سلامتي ....

A.M.I.N
19th September 2010, 01:10 PM
با تشکر از زهرا جان بابت زدن این تاپیک .امیدوارم هر چه زودتر پدر دوست عزیزمون حالش خوب بشه .
دعا می کنم دوست خوبم صبر داشته باشه و توکلش به خدا باشه .دعا میکنم اشک روی چشمان دوستم نباشه .دعا می کنم پدر مهربون ایشون زودتر خوب بشه [golrooz]

kamanabroo
19th September 2010, 05:50 PM
بنده هم از خدا مي خوام كه هر چه زودتر حال اين پدر خوب بشه و سايه اش روي سر خانواده اش برگرده و مستدام باشه

باستان شناس
20th September 2010, 09:11 AM
هر چي صلاح خداست.....

نازخاتون
21st September 2010, 02:17 PM
يا من اسمه دوا و ذكره شفا...[golrooz]

negar_olampiad
23rd September 2010, 10:04 PM
امیدوارم هرچه زود تر خداوند به ایشان سلامتی دوباره ببخشد.

MR_Jentelman
23rd September 2010, 11:46 PM
ايشالا خدا همه مريضان رو شفا بده.همچنين پدر اين دوستمان.ايشالا خدا شفاي كامل بهشون بده كه بتونن در كنار كانون خانواده باشن.ايشالا[dooa]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد