PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عضو بنياد شدن چه جورياس ؟؟؟

domini
17th September 2010, 12:41 AM
سلام . مي خواستم ببينم با داشتن گواي ثبت اختراع ميشه عضو بنياد ملي نخبگان شد ؟؟؟ من 2 گواهي ثبت اختراع دارم . ميشه ؟؟ ارزيابي جازي چه جوريه ؟؟ اون كه گفت فقط يك طرح را ارزيابي ميكنه ؟؟

hossien
17th September 2010, 10:01 AM
بله یکی از موارد گزینش و عضو شدن در مجامع نخبگان داشتن ثبت اختراع هست . گزینش و مراحل ارزیابی آن طبق فرمت اون مرکز هست و با جاهای دیگه کمی با هم فرق داره( البته با کمی سرچ می تونید بعضی از فرمت های اونو پیدا کنید. )ولی با توجه به اینکه شما دو ثبت اختراع دارین احتمال زیاد به عنوان عضو شما را می پذیرند.

tasooji
18th October 2010, 02:42 AM
تعداد اختراعات برای بنیاد ملی نخبگان ملاک نیست بلکه ارزیابی علمی اختراعات در سامانه ملاک است شما باید انتخاب کنید که از بین دو اختراعاتون کدوم از نظر علمی قوی تر هست و میتونید با دلایل علمی و رفرنس و به صورت مقاله وار اونو ارائه بدید اگر تایید شود شما عضو بنیاد ملی نخبگان خواهید بود و به قول معروف سطح سه بنیاد را دریافت خواهیدکرد که منوط به ارزیابی علمی اختراع شماست.

msd21
21st March 2011, 12:04 AM
دوست عزیز منم اختراع دارم
باید اینترنتی فرم عضویت بنیاد رو پر کنی تا اختراعت بررسی بشه که اینکار حدود 4ماه طول میکشه
در صورت تاییدیه گرفتن عضو سطح سوم مخترعین میشی و نه سطح سه بنیاد
و بعدش میتونی از تسهیلات سطح سه مخترعین بنیاد استفاده کنی
فرم ها رو هم میتونی از خود سایت بنیاد بگیری
www.bmn.ir

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد