PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خانه داری به سبک شقایق دهقان

neginekimiya
16th September 2010, 02:57 PM
http://www.farscinema.com/images/stories/tvnews/shaghayeghdehghan/shaghayeghdehghan01.jpg
به بهانه بازی شقایق دهقان در سریال نون و ریحون به منزل او سری می زنیم تا از نزدیک با خانواده او آشنا بشویم.پس با ما از نحوه خانه داری شقایق دهقان و همچنین همسرش مهراب قاسم خانی و پسرش نویان بیشتر بدانید.
یک روز پرنشاط و سرگرمی شقایق دهقان در آشپزخانه برای درست کردن شام برای همسر و پسرش:

آیا آشپزی برای شما که بازیگر هستید و بیشتر فعالیت هنری دارید سخت است؟
شقایق دهقان:نه,خوب من به خاطر داشتن یک خانواده باید کار خانه داری و آشپزی را انجام بدهم.

آیا درست کردن غذاها مختلف مشکل است؟
شقایق دهقان:بعضی غذاها هستند که وقتی به شکل و ظاهر آنها نگاه می کنی به نظر خیلی سخت می آیند اما واقعا درست کردن آنها آن قدرها هم سخت نیست.به نظر من درست کردن خورش کار راحتی است.

آیا مادر و خواهرانت در خانه داری به شما کمک می کنند؟
شقایق دهقان:بله,باورتان نمی شه بگم خانه مادرم دیوار به دیوار و خانه یکی از خواهرام طبقه سوم ساختمان خودمون هستش.هم مادرم و هم خواهرم برخی مواقع به دادم می رسند.هردوشان هم آشپزهای خوبی هستند.تازه باید بگم که شام عروسی خودم و دو خواهر دیگرم را مادرم درست کرده بود.

مهراب و نویان چه نوع غذاهایی را بیشتر می پسندند؟
شقایق دهقان:هر دو به هم رفتند ,بیشتر غذاهایی که با نان صرف شوند مثلا کوکو سبزی و یا کتلت را خیلی دوست دارند.

جالبه الان هم دارید کوکو سبزی درست می کنید.
شقایق دهقان:آره,چون کوکو سبزی هم راحت تر و سریع تر درست می شه و مواد غذایی زیادی برای درست کردنش لازم نیست ,به خاطر همین امروز تصمیم گرفتم کوکو سبزی درست کنم آخه کتلت خیلی وقت گیره چون باید تک تک کتلت ها را با دست درست کنید و پای اجاق گاز صبر کنی تا پشت رو کنی و....

نویان طرف بابا هستش یا طرف مامان؟
شقایق دهقان:من فکر می کنم نویان هر دوی ما را یکسان دوست داره چون هم در نارحتی و هم در شادی همیشه به هر دوی ما سر می زنه و درد و دل می کنه.

آیا از کتاب آشپزی هم کمک می گیری؟
شقایق دهقان:بعضی مواقع از کتاب های آشپزی ایده می گیرم نه کمک.منظورم اینه که نمی توانم آنگه را که در کتاب نوشته عملی کنم.من برای درست کردن غذل تکنیک سرم نمی شود.

بهاره رهنما از دست پختت خوشش می آید؟
شقایق دهقان:آره,من همیشه دلم می خواهد برای کسانی که دوست شان دارم خودم آشپزی کنم,برای همین بهاره رهنما به من می گوید غذاهای تو خیلی خوشمزه می شود.

شقایق کوکو را آماده می کند و میز غذا را می چیند و همسر و پسرش را برای صرف غذا صدا می زند.جای شما خالی کوکو سبزی بی نظیری شده است.امیدواریم این خانواده شاد همیشه شاد بمانند و هیچ غمی را در زندگی خود راه ندهند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد