PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد نر افزار پروتيوس

Asghar.h
14th September 2010, 02:06 PM
سلام
موقع كار با پروتيوس وقتي كه مداري رو كشيدم موقعي كه مي خوام برنامه رو اجرا كنم پيغام ميده قطعه مورد نظر موجود نمي باشد با اينكه قطعه رو انتخاب كردم مثل ترانزيستورهاي Mjd3055t4 و Mmpq2222ar1 يا Mmpq3904 در ضمن ورژن نرم افزار 7.7 است.

مرسي

hengameh
14th September 2010, 09:39 PM
سلام دوست عزیز
مشکل از ورژنه نرم افزارته که مدار داخلیه قطعه ها براش تعرف نشده و در واقع عملکردی نداره شما در قسمت لایبرری که میخاین قطعه رو انتخاب کنین وقتی یه بار رو قطعه مورد نظرتون کلیک کنید علاوه بر شماتیک مدار در پایین صفحه باید پکیج پی سی بی هم برای قطعه تعریف شده باشه.[cheshmak]

ورژنه پروتیوس من 7 که اصلن این قطعات براش تعریف نشده و دقیقن تو ورژنه 7.7 احتمالن فقط شماتیک ظاهریش هستو عملکردی براش تعریف نشده.
این مشکل تو همه نرم افزارا هست پیشناد میکنم اگر ممکنه از قطعات مشابه استفاده کنین که نرمالشن و تعریف شدن برای نرم افزار

Asghar.h
15th September 2010, 12:24 PM
سلام برای اون قطعه ها قسمت پی سی بی فعاله ولی قسمته سیمولیشن موجود نیست یعنی وقتی می خوام برنامه رو اجرا کنم میگه برای قطعه مورد نظر مدل سیمو لیشن وجود ندارد .[tafakor]

maysam.z
15th September 2010, 02:09 PM
سلام دوست عزيز

همانطور كه هنگامه خانوم گفتن اين مشكل اكثر نرم افزار هاست وبايد قطعه مشابه قرار بديد يا اينكه نرم افزارتون آپگريت كنيد تا شايد اون قطعه رو قرار داده با شن كه بعيد ميدونم چون اين ورژن 7.7اخرين ورژن توبازاره در ضمن اين ورژن مشكلي در مورد آوردن led نداره!!!

Asghar.h
16th September 2010, 01:25 AM
مشکل درباره ال ای دی وقتیکه می خوای ببریش به پی سی بی .[tafakor]

hengameh
16th September 2010, 10:24 AM
راستشو بخای من اصن ال ای دیو خودم به پی سی بی نمیبرم فقط دو تا نقطه میذارم تو پی سی بی که نشون دهنده ال ای دیه[nishkhand]

maysam.z
16th September 2010, 02:02 PM
من همين ورژن وامتحان كردم هيچ مشكلي نداره براي ال اي دي رو صفحه بردن وrun كردن

maysam.z
16th September 2010, 04:55 PM
ورژن 7.7پروتيوس گذاشتم ميتونيد دانلود كنيد

Asghar.h
16th September 2010, 08:18 PM
با تشكر از زحمات دوستان شاد باشيد .[shaad]

Asghar.h
16th September 2010, 08:24 PM
يه سوالي هم داشتم درباره تبديل فايل پي سي بي ايجاد شده با پروتيوس به پوروتل چون توي بازار من از هر كه خواستم برام چاپ كنه گفتن بايد تويه پوروتل كشيده باشي.[cheshmak]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد