PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه تخصصی دارین(کامپیوتریا)

eli20
12th September 2010, 09:58 PM
سلام به همه خوبین؟فکر میکنم ما فقط از همدیگه تنها چیزی که میدونیم گرایشامون هست اما اگه راجع به توانایی هامون اطلاع بدیم میتونیم تیم های قوی رو تشکیل بدیم پس بسم الله هم رشته ای ها به همدیگه خبر بدین

MAHDIAR
12th September 2010, 10:22 PM
سلام.من تعميرات سخت افزاري هستم

eli20
12th September 2010, 10:29 PM
سلام.من تعميرات سخت افزاري هستم
میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟تو چه زمینه هایی از تعمیرات سخت افزاری؟

Admin
12th September 2010, 11:10 PM
مباحث مهندسی نرم افزار - سایت ادمین - طراحی ساختار سایت - مدیریت - مشاوره ازدواج و خانواده - شاعر - نویسنده - طراح گرافیک - مشاور IT - مقداری هم سخت افزار بارمون هست... [cheshmak]

فعلا همین ها به ذهنم رسید... [tafakor]

eli20
14th September 2010, 12:07 PM
اینهمه بازدید از این تاپیک این همه متخصص یکی نمیاد از تخصصش بگه بابا میدونین اینجوری چقدر بهم کمک میکنین؟

rayansoft2007
9th October 2010, 05:16 PM
من امين احدزاده هستم در حال حاظر مسئول پشتيباني شركت همگام پرداز و مسئول انفورماتيك موسسه اموزش عالي مقدس اردبيلي
رشته تخصصي من نرم افزار (برنامه نويسي )و ميتونم تو زبانهاي ++c و#c و delphi كمكتون كنم با نرم افزار هاي طراحي وب اي كم و بيش كار كردم الانم تقريبا با شركت وانا سافت يكي از قدرترين شركت هاي طراحي وب همكاري كوچيكي داريم.
خوشحال ميشم از سايت موسسه ديدن كنين www.moghadasac.ir و تقريبا تو كار روبات و از اين جور چيزها هم هستم البته بصورت مبتدي

درضمن از اين ايده شما هم خيلي خوشم اومد انشالله كه ساير دوستان نيز اين كار رو انجام بدن

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد