PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینده رشته جوشکاری

M.A.A.H.R
10th September 2010, 12:50 AM
سلام اقا بنظر شما
کارشناشی رشته جوشکاری دارای اینده خوبی هستش

hossien
10th September 2010, 12:56 PM
سلام اقا بنظر شما
کارشناشی رشته جوشکاری دارای اینده خوبی هستش

سلامشما می توانید از نشریه و همچنین انجمن جوشکاری سوال کنید .که چه آینده ای در این برای این رشته وجود داره.البته رشته جوشکاری یکی از زیر شاخه های مهندسی مکانیک هست و کاربرد های زیادی در صنعت داره و مباحث تخصصی ndt تست غیر مخرب و ................... می خونند ودر صنایع پتروشیمی ، صنعت نفت و مخازن سازی و ................... کاربرد داره.به نظر من بهترین راهنمایی با انجمن جوشکاری و یا افرادی که در این حوزه در سطح کارشناس و بالاتر هستند سوال کنید.

Himmler
10th September 2010, 04:58 PM
جوش یکی از پر درامد ترین و باکلاس ترین رشته های تحصیلی و کاری در کشورهای صنعتیه. در ایران هم بازار کار خوبی به نسبت بقیه رشته ها داره و برخلاف اسم ظاهریش بسیار رشته جالبیه. بدیش اینه که در ایران در برخی مناطق کمتر کاربرد داره و به علت پاره ای مسائل به اون صورت باید و شاید در جایگاه خودش نیست!
تا جایی که بنده اطلاع دارم رشته مهندسی جوش به صورت مستقیم در ایران وجود نداره و شما باید اپتدا کاردانی این رشته رو اخذ و سپس برای مهندسی اقدام کنید. در مجموع تقریبا تمام کسانی که این رشته رو انتخاب کردند از انتخاب خودشون کاملا راضی هستند.
جوشکاری یک رشته مجزا به حساب میاد و دارای دو زیرمجموعه مکانیک جوش و متالوژی جوشه.

M.A.A.H.R
11th September 2010, 02:02 AM
از همه دوستانی که بمن کمککردند ممنون در پاسخ به دوست جدید و عزیزم Himmler بگم اره درسته اول کاردانی داره بعد کارشناسی الان کاردانی رو تموم کردم و کارشناسی هم رتبم 91شد نمیدونم کجا قبول میشم دعا کن در ضمن از اقا حسین هم ممنونم

M.A.A.H.R
11th September 2010, 02:06 AM
با تشکر از دوستان که کمکم کردید راستی اقای himmlerحق باشماست خودم کاردانی را تمام کردم و الان کارشناسی هم قبول شدم از اقا حسین هم بخاطر توضیح کامل و جامعشان ممنونم

yahya2
11th March 2013, 11:12 PM
من که دو سال مهندسی جوش گرفتم اما هر جا که مریم میگن باید چندی سال سابقه داشته باشی ولی نمیدونم ..........

- - - به روز رسانی شده - - -

من که دو سال مهندسی جوش گرفتم اما هر جا که مریم میگن باید چندی سال سابقه داشته باشی ولی نمیدونم ..........

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد