PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه برنامه نویسی

jojepanbeyi
10th September 2010, 12:34 AM
سلام دوستان عزیز..
مسابقه اول را با سوالی تقریبا ساده شروع می کنیم...
فرمت سوال دقیقا با فرمت سوال های مسابقات ACM برابره...
خروجی برنامه هاتون باید به فرمت استاندارد باشه..

برنامه هاتون می تونید به زبان های Java/++C بنویسید...

حتما فایل برنامتون آپلود کنید و به صورت پیغام خصوصی برای من ارسال کنید..

جواب های کدهای فرستاده شده..در همین تاپیک گذاشته خواهد شد..لطفا برای اطلاع از جواب برنامه تون به هیمن تاپیک سر بزنید..

از امروز به مدت 1 هفته تا ( 23/06/89) زمان دارید .. به این سوال پاسخ بدین..

jojepanbeyi
10th September 2010, 12:35 AM
در يك دامداري تعدادي گاو داريم و هر گاو در بازه مشخصي دوشيده ميشود.
شما بايد طول بزرگترين بازه اي كه در هر لحظه آن حداقل يك گاو دوشيده ميشود و طول بزرگترين بازه اي كه در هر لحظه اي آن هيچ گاوي دوشيده نميشود را بيابيد.دقت كنيد كه دو بازه مذكور حتما بين اولين زمان شروع شير دوشي ها و آخرين زمان پايان شير دوشي ها قرار داشته باشند.

ورودي :

در ورودي استاندارد ابتدا M تعداد ورودي ها و به ازاي هر ورودي ابتدا n تعداد گاوها ( n<=5000 ) و سپس در n خط بعد در خط i ام دو عدد به نشانه زمان شروع و پايان دوشيدن گاو i ام است.

خروجي :

به ازاي هر ورودي در خروجي استاندارد ابتدا طول بزرگترين بازه اي كه در هر لحظه آن حداقل يك گاو دوشيده ميشود و سپس طول بزرگترين بازه اي كه در هر لحظه اي آن هيچ گاوي دوشيده نميشود را بنويسيد.

مثال از ورودي و خروجي :
http://shahab66.persiangig.com/testcase.JPG

eli20
10th September 2010, 12:45 AM
میشه من شرکت نکنم؟آخه من تو جاوا مقام آوردم.این جوری بد میشه

jojepanbeyi
10th September 2010, 12:52 AM
میشه من شرکت نکنم؟آخه من تو جاوا مقام آوردم.این جوری بد میشه
اشکال نداره شرکت کن به بقیه هم یاد میدیم یا اینکه کمکم کن اگر کسی کد داره مینوسه کمکش کنیم تا به نتیجه برسه

eli20
10th September 2010, 12:54 AM
آره تو کمک هستم.میدونی من به مدیر گفتم این بخش کامپیوتر باید عوض شه زبان های برنامه نویسی جداشن تا قاطی پاتی نشه موافقی؟اینجوری کار تخصصی تر میشه

jojepanbeyi
10th September 2010, 12:59 AM
آره منم نظرم همین هست که زبان ها جدا ایشالا ابادش میکنیم طوری که همه به عشق یادگیری بیان.
فقط مطلب گذاشتن ملاک نباشه انگیزه ایجاد شه یه حس تحرک

eli20
10th September 2010, 01:00 AM
الحق که دوست خودمی مهندس

Arash.All
10th September 2010, 02:08 AM
انشالله برنامه های خوبی برای بخش کامپیوتر در نظر گرفته شده که با هماهنگی مدیر کل سایت (مصطفی عزیز) به زودی تغییرات اعمال میشه .

jojepanbeyi
10th September 2010, 02:25 AM
ممنون اگر یه برنامه جالب بزارین

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد