PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو سوال در خصوص یاهو و نویگیشن

jojepanbeyi
10th September 2010, 12:24 AM
سلام به همه
2 تا کار می خوام بدونم چطوری انجام بدم
1.برنامه ای شبیه یاهو ساخنتن برنامه نویسیش چطوری و با چه زبانی ؟؟
2.ساختن نویگیشن ماشین بر روی نقشه ایران الان نویگیشن های ایران با کیفیت خیلی پائین یا نامفهوم هست.و همه جزئیات راه را با امکان آپدیت نداره

Admin
10th September 2010, 06:09 AM
سلام به همه

منظور شما از برنامه ای شبیه یاهو ساختن چیه ؟
کدوم بخش از یاهو رو میگی ؟

مسنجر ؟ ایمیل ؟ صفحه اصلی ؟ [tafakor]

2.ساختن نویگیشن ماشین بر روی نقشه ایران الان نویگیشن های ایران با کیفیت خیلی پائین یا نامفهوم هست.و همه جزئیات راه را با امکان آپدیت نداره

منظورت همون GPS هست ؟
الان نقشه های GPS برای کل ایران روی اینترنت برای گوشی های نوکیا هست.

خودم دارم ازش استفاده می کنم ، کیفیتشون خوبه و مکانت رو به دقیق ترین وجه نشون میدن.

تو تهران که تا کوچه ها رو به همراه اسمش به من نشون میده [cheshmak]

نکته آخر این ارسال مربوط به بخش کامپیوتر میشد در ارسال سوالات دقت کنید.
موفق باشید

Arash.All
10th September 2010, 12:01 PM
سلام به همه

سلام .
احساس میکنم سوالتون در مورد برنامه نویسی یک Messenger شبیه به سرویس Yahoo Messenger هست ،
برنامه نویسی یک مسنجر ، چه از نوع اینترنتی ، چه از نوع شبکه داخلی نیازمند برنامه نویسی سوکت ها هست ، یا اصطلاحاً برنامه نویسی شبکه .
Socket Porgramming پروتکل های مختلف رو مورد بحث قرار میده و توابع API استانداردی که با استفاده از اون میتونید برنامه های تحت شبکه بنویسید .
پیشنهاد میکنم به اینجا سری بزنید :

http://www.google.com/search?q=%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87+%D9% 86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C+%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%8 7&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

بسته به نوع زبانی که انتخاب می کنید میتونید از توابع استاندارد یا مخصوص اون زبان استفاده کنید و برنامه های تحت شبکه تولید کنید .

اگر باز هم سوالی داشتید بپرسید .

» » » ضمناً برای نام تاپیک عنوان صحیح انتخاب کنید .

jojepanbeyi
10th September 2010, 02:56 PM
سلام ممنون از رسیدگی سریع شما
اول که برنامه آره یک messenger می خوام به وسعت یاهو نه کوچک تر نوع برنامه نوسیش رو بررسی کنم.
برای دومی هم gps نیست کار gps با navigetion فرق داره شما در navigetio اعلام موقعیت میکنید و کوتاهترین مسیر برای رسیدن به مقصد نشون میده در ایران این با خط فقط هست که دیگه نمیگه از خیابان یک طرفه هست مثلا این راه رو حذف کنه navigetion ها بر روی ماشین ها نصب میشه

Admin
10th September 2010, 06:12 PM
برای دومی هم gps نیست کار gps با navigetion فرق داره شما در navigetio اعلام موقعیت میکنید و کوتاهترین مسیر برای رسیدن به مقصد نشون میده در ایران این با خط فقط هست که دیگه نمیگه از خیابان یک طرفه هست مثلا این راه رو حذف کنه navigetion ها بر روی ماشین ها نصب میشه

اتفاقا همین که شما میگی gps هست.

و با توجه به تعداد ماهواره هایی که باهاشون در ارتباط هست مکان رو دقیق تر نشون میده.

همین امکانی که شما میگی رو هم داره که تعیین کنی به کجا بره و کوتاه ترین مسیر رو بهت نشون بده و حتی سرعت خودرو و خیلی از اطلاعات دیگه رو هم میده.

چیزی بود که خودم استفاده کردم و دیدم ...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد