PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانشجوی کجایی؟اهل کجایی؟

eli20
9th September 2010, 07:14 PM
سلام با توجه به اینکه همه تو پست های مختلف از رشتشون میگن اما جای اینکه کجا دانشجو هستن و اهل کجان خالیه اینو گذاشتم.اگه دوست دارین بگین تا بتونیم بیشتر با هم باشیم.قربون همتونراستی خواستین از دانشگاتون واسه کسایی که کنکور ندادن بگین یا عکس بذارین.التماس دعا[golrooz]

eli20
9th September 2010, 08:21 PM
من از خودم شروع میکنم.تبریز.سراسری تبریز

http://www.bornanews.ir/images/docs/000030/n00030852-b.jpg

فضای سبز دانشگاه
http://www.tabrizu.ac.ir/Images/Gallery/university_interior/FullPic/2009-11-10_11.51.49_161.jpg

http://www.tabrizu.ac.ir/Images/Gallery/university_interior/FullPic/2009-11-10_11.53.01_158.jpg

ورزش در دانشگاه
http://www.tabrizu.ac.ir/Images/Gallery/sport/FullPic/2009-11-10_12.12.09_Copy%20%282%29%20of%20P1020017.JPG
http://www.tabrizu.ac.ir/Images/Gallery/sport/FullPic/2009-11-10_12.15.50_Copy%20of%20P1020012.JPG

http://www.tabrizu.ac.ir/fa/gallery/4/PhotoList/%D9%85%D8%B3%D8%AC%D8%AF.%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4% DA%AF%D8%A7%D9%87.html

eli20
9th September 2010, 09:02 PM
راستی بچه ها اگه میشه واقعیت رو همه بگن راجع به دانشگاهاشون تا کوچیکترها درست انتخاب کنن

ساناز فرهیدوش
9th September 2010, 09:11 PM
آشنايي با شهر رودهن
شهر رودهن هم اكنون شهري دانشگاهي است در دامنه ارتفاعات و آبرفتهاي كوهپايه اي ديواره جنوبي البرز و در شرق استان تهران واقع شده است. اين منطقه بين طول جغرافياييpp 55 وْ 51 و عرض جغرافيايي‏َ 43 وْ35 قرار دارد. به عبارت دقيقتر، مرز شمالي آن را خط الرأس كوههاي شمال لواسان تا گردنه امامزاده هاشم تشكيل داده است .رودهن ، از نظر تقسيمات كشوري، جزء شهرستان دماوند و استان تهران است .
امروز ، بافت كالبدي رودهن شكل گسترش يافته و به هم پيوستة چند هستة روستايي است. در بخش شرقي رودهن ، روستاي كريتون و شهرك اَنا در طول توسعة چند سال اخير به بافت شهري پيوسته اند. در بخش جنوبي ، روستاهاي مهرآباد و گل آهك در آستانة وصل به رودهن قرار دارند، به ويژه با ايجاد مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي و«شهرك پونا» اين اتصال سريعتر شده است و انتظار گسترش بيشتر شهرمي رود. نزديكي به جاده اصلي تهران – شمال نيز از عوامل مؤثردر رشد چشمگير اين شهر بوده است .
گسترش بافت كالبدي منطقه رودهن درجاذبه هاي تفريحي منطقه از يك سو و فروش زمينها از سوي ديگر سبب شده است كه چهره روستاي رودهن با شتاب بيشتري دگرگون شود. بخش عمده اين گسترش در دوسوي جاده تهران – آبعلي و رو به سوي غرب شكل مي گيرد. از سال 1365 به اين سو، به علًت توسعه دانشگاه آزاد اسلامي ، آهنگ رشد بافت كالبدي با شتاب بيشتري ادامه يافته و تقريباً همه سطوح قابل گسترش در بخش رودهن زير بافت شهري قرار گرفته است. روستاي كريتون در امتداد جادة هراز و شهرك انا به رودهن پيوسته است .

پس از تأسيس و راه اندازي واحدهاي اوليه دانشگاه آزاد اسلامي در شهرهايي از جمله تهران، با فاصله زماني تقريباً يكسال يعني در 14 آبان 1362 ، دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن شروع به كار كرد. از سال 1362 با شروع كار دانشگاه آزاد اسلامي، باب جديدي در توسعه شهر باز مي شود . از سال 1365 تاكنون ، در اثر گسترش سريع دانشگاه آزاد اسلامي ، روند مهاجرت ، افزايش جمعيت ، تغييرات اقتصادي – اجتماعي و نيز ساخت و ساز در اين شهر افزايش فوق العاده داشته است و اين افزايش همچنان سير صعودي را طي مي كند. يكي از بانيان اصلي راه اندازي اين مركز آموزش عالي مرحوم آيت الله سيد احمد ميرخاني بود. ايشان از معدود افرادي بودند كه در كنار امور مذهبي ، تأليف و خلق آثار مذهبي ، به فعاليتها و امور فرهنگي و اجتماعي اشتياق و شور فراواني داشت. از جمله فعاليتهاي فرهنگي و اجتماعي برجسته ايشان واگذاري اولين ساختمان و كسب موافقت سازمان مركزي براي تأسيس دانشگاه در رودهن بوده است. امروزه ، به لطف اين سخاوت و كوشش پر ارزش ايشان ، هزاران جوان جوياي علم و دانش از سراسر كشور با حضور در اين دانشگاه از خرمن علم بهره مي جويند و در كنار آن مردم رودهن از نعمت اين مركز علمي – فرهنگي شاهد رشد و شكوفايي شهر خود هستند.پس از موافقت با تاسيس اين واحد آقاي سيد كاظم شريعت پناهي با حفظ سمت كارشناس دفتر آزمون دانشگاه به رياست اين واحد منصوب شد و سرانجام، در روز 14 آبان ماه 1362 مراسم افتتاحيه با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامي، مسئولان شهرستان و عده اي از معتمدان شهر در ساختمان جنب بانك ملي برگزار شد و اين واحد فعاليت رسمي خود را آغاز كرد و از نيمسال دوم 63-62 دانشجو پذيرفته شد.

آقاي شريعت پناهي به دليل داشتن مسئوليت در دفتر آزمون در سازمان مركزي و فاصله بين آنجا و واحد رودهن و به دليل آن كه اين واحد نو پا نياز به فعاليت بيشتر و مسئول تمام وقت داشت از سمت خود در واحد رودهن استعفا نمود و آقاي سيد مهدي حسيني به سمت رياست واحد دانشگاهي نوپا در شهريور 1365 منصوب گرديد.

eli20
9th September 2010, 09:15 PM
ممنون شما چه رشته ای میخونین؟همنجایی هستین؟

ساناز فرهیدوش
9th September 2010, 09:30 PM
من سال 83 تا 88 کارشناسی مدیریت می خواندم . از مهر 88 در دوره ی کارشناسی ارشد پذیرفته شدم و
دانشگاه ازاد رودهن از بهترین دانشگاهه ای کشور است و در در رشته ی علوم تربیتی و روان شناسی دارای رتبه ی اول می باشد. در دوره ی دکترا نیز امکان ادامه تحصیل وجود دارد .و بالغ بر 23000 دانشجو از فوق دیپلم تا دکترا در رشته های مختلف دارد .

من بچه همون جا شدم دیگه !

ساناز فرهیدوش
9th September 2010, 09:35 PM
شما هم کمی راجه به دانشگاهتون بگید :
سراسریه یا آزاد ؟
رشته ها و دوره ی موجود رو مختصر می گید لطفا ؟

eli20
9th September 2010, 09:59 PM
دانشگاه سراسری تبریز هست.
آذربایجان ، از مهدهای فرهنگ غنی ایران در ادوار مختلف تاریخ بوده و سوابق مکتوب آن کافیست که این خطه را منبع الهام و تنویر دانش و فرهنگ ایران زمین معرفی کند. آذربایجان مهد بزرگمردانی چون: علامه جعفری، علامه طباطبائی، علامه امینی، شهید قاضی طباطبائی، شهید مدنی می باشد که مردم نام و یاد انها را سینه به سینه برای آیندگان منتقل خواهند کرد. این سرزمین همچنین مهد دلیر مردانی چون شیخ محمد خیابانی، ستارخان و باقرخان است. بهتر است بگوییم، آذربایجان را می توان از مردان بزرگش شناخت و هم این مردان بزرگ و تاریخ ساز خود، دامان پرورده سرزمین غیرت، حماسه و شور آذربایجان هستند. شهریار، پروین، قطران، گنجوی از یک طرف و خواجه نصیر الدین طوسی، خواجه رشید الدین فضل الله و خواجه غیات الدین محمد از طرف دیگر هرکدام بنحوی نام آذربایجان رتا در دوره های مختلف برسر زبانها انداخته و آن را مهد فرهنگ و تمدن ایرانی قرار داده اند.

http://www.tabrizu.ac.ir/Images/Content/uni.jpg
هر حکومتی نیز در ایران در هر دوره ای، بدلیل موقعیت استراتژیک و منابع انسانی موجود یا شهر تبریز را مرکز امور خود قرار می داد یا اینکه به آن نظر خاصی داشته است. حکومت 80 ساله مغولان در آذربایجان حدیث دیگری است، در این گوشه از تاریخ، آذربایجان به موزه ای بزرگ تبدیل شد و رتبه های برتر علمی را در دنیا کسب کرد. دوره ای که در آن مراکز علمی بزرگی چون ربع رشیدی، شام غازان و رصدخانه مراغه درخشیدند و به شهرت و اعتبار جهانی دست یافتند. به رغم این، متأسفانه تبریز بعد از آن دوران طلائی، هرچند که مشاهیر بزرگی را به جامعه علمی تحویل داده است، اما دیگر آن فروغ گذشته خود را نیافت. دلیل آن هم شاید در نبود مراکز قدرتمند دانش و امکانات مناسب برای پژوهش و تحقیق دانست.

http://www.tabrizu.ac.ir/Images/Content/pic012.jpg
تا 60-70 سال پیش که دانشگاه تبریز تأسیس شد مرکزی علمی برای تحقق این امور وجود نداشت تا اینکه در خرداد ماه 1326 بر اثر تحولات سیاسی منطقه، دانشگاهی بنام "آذربایجان یونورسیتیسی" تأسیس شد اما پس از چندی بر اثر تحولات بعدی فعالیت آن عملا متوقف شد. از طرف شخصیتهای مختلف اقدامات همه جانبه ای برای تأسیس دانشگاه شکل گرفت و بلافاصله در دیماه همان سال دکتر مصطفی حبیبی و دکتر خانبابا بیانی از دانشگاه تهران مأموریت یافتند برای تأسیس دوباره دانشگاه در تبریز، به این شهر عزیمت کنند. این هیأت پس از تأئید لزوم تأسیس دانشگاه و پیگیری استاندار وقت و مردم آذربایجان ، شش میلیون ریال بودجه برای تأسیس دانشگاه تصویب شد . اما باز هم تغییرات هیأت دولت این اقدامات را مسکوت گذاشت تا اینکه با پافشاری دوباره سرانجام دکتر بیاتی به ریاست دانشکده های ادبیات و پزشکی کار آموزش خود را شروع کردند .
تا تیرماه 1328 ساختمانهای دانشگاه به شکل استیجاری در سطح شهر پراکنده شده بود ولی به علت نیاز به تمرکز دانشگاه و توسعه آن در تیرماه همان سال در زمینی به مساحت 247 هزار متر مربع کلنگ بنای دانشگاه به دست دکتر زنگنه ، وزیر فرهنگ وقت به زمین زده شد و بلافاصله 5 میلیون اعتبار برای شروع آن از طرف دولت تصویب شد وکارهای ساختمانی آغاز شد . اما بدلیل رسیدن فصل سرما ، عملیات اجرائی نیمه کاره ماند تا اینکه در اردیبهشت ماه 1329 با آغاز فصل کار عملیات اجرائی هماهنگ با ساختمان بیمارستان 150 تخت خوابی شروع به فعالیت نمود و 15 سال بعد دانشکده های پزشکی و کشاورزی و سپس سایر دانشکده ها به این محل نقل مکان کردند .این دانشگاه در وادی امر با دو دانشکده ادبیات و پزشکی شروع به کار نمود و با گذشت زمان دانشکده ها ، آزمایشگاهها ، کارگاهها ، آموزشکده های آن یکی پس از دیگری تأسیس می شدند و تبریز آهسته آهسته به جایگاه واقعی خود نزدیک می شد. همچنین علاوه بر دانشگاه تبریز که بعدها به دو دانشگاه یعنی تبریز و علوم پزشکی تبریز تقسیم شد دانشگاه هنر اسلامی ، تربیت معلم آذربایجان ، صنعتی سهند ، آزاد اسلامی و سایر دانشگاهها و موسسات آموزش عالی نیز تأسیس شدند تا آذربایجان را بعنوان دومین شهر بزرگ دانشگاهی کشور پس از تهران و بزرگترین قطب علمی شمالغرب کشور مطرح سازند. این دانشگاه در حال حاضر با بیش از 11 هزار نفر دانشجو و حدود 500 نفر هیأت علمی 200 آزمایشگاه تخصصی و عمومی که برخی در دنیا و برخی خاورمیانه منحصر به فرد هستند ، موزه تاریخ و فرهنگ ، حوزه جانور شناسی ، حوزه زمین شناسی ، مرکز پردازش تصاویر ماهواره ای و مراکز و موسسات تحقیقاتی و پژوهشی بزرگ ، پتانسیل بسیار بزرگی را در کشور فراهم نموده تا در راستای اهداف والای جمهوری اسلامی به کار گرفته شود و تمامی اینها نبوده مگر به نیت پاک و صادقانه مردم غیور آذربایجان که با پا فشاری های خود این نیت را از قوه به فعل در آوردند.

eli20
9th September 2010, 10:02 PM
منظورتون از رشته و مقطع چیه؟خب اکثر رشته ها هستند

eli20
9th September 2010, 10:36 PM
شما رشته ی مورد نظر رو بگین من در خدمتم

مجتبی
9th September 2010, 10:38 PM
من دانشجوی دانشگاه آزاد واحد کرج هستم :

http://uc-njavan.ir/images/8esnypzhd61l4x0uh5gg.jpg

والا من متنی مثل متن تخصصی شما درباره ی دانشگاهتون پیدا نکردم[bamazegi]

ولی اگه سوالی بود من تا جای که میتونم و اطلاعات دارم اینجا میگم!

eli20
9th September 2010, 10:47 PM
من دانشجوی دانشگاه آزاد واحد کرج هستم :

http://uc-njavan.ir/images/8esnypzhd61l4x0uh5gg.jpg

والا من متنی مثل متن تخصصی شما درباره ی دانشگاهتون پیدا نکردم[bamazegi]

ولی اگه سوالی بود من تا جای که میتونم و اطلاعات دارم اینجا میگم!
رشتتون؟و خودتون اهل اونجایین؟

ll
9th September 2010, 11:22 PM
سلام منم دانشجو ترم2 مهندسی معماری دانشگاه ازاد کاشمرم البت تازگی مهندسی شهرسازی مشهد هم قبول شدم[cheshmak]

eli20
9th September 2010, 11:27 PM
سلام منم دانشجو ترم2 مهندسی معماری دانشگاه ازاد کاشمرم البت تازگی مهندسی شهرسازی مشهد هم قبول شدم[cheshmak]
یعنی میخواین برین شهرسازی؟

jojepanbeyi
9th September 2010, 11:43 PM
دیدی کلی از دانشکده ها و واحدهای آموزشی و اداری و پژوهشی دانشگاه هرمزگان

http://www.hormozgan.ac.ir/SiteCollectionImages/aboutuni.jpg

دانشگاه هرمزگان به استناد مصوبه 7/10/1370 شوراي گسترش آموزش عالي و با مجوز راه‌اندازي 6 رشته آموزشي در مقطع كارشناسي (مهندسي عمران، مهندسي صنايع، مهندسي مكانيك، دبير رياضي، دبير فيزيك، دبير ادبيات فارسي) در دهه فجر سال 1370 تاسيس و با انتقال آموزشكده فني هرمزگان (وابسته به دانشگاه شيراز) در سال 1371 فعاليت آموزشي خود را آغاز كرد.
http://www.hormozgan.ac.ir/SiteCollectionImages/stu.gif

در ابتدا ساختار آموزشي دانشگاه به نحوي تنظيم شده است كه بيشتر به رشته‌هايي با جنبه عمومي توجه داشت، ليكن با گذشت زمان و كسب تجارت لازم جهت تبيين برنامه‌هاي جامعه و شناخت بافت و نياز منطقه و مزيت‌هاي نسبي، دانشگاه تصميم گرفت با ارائه رشته‌ها و تربيت دانشجو در زمينه‌هايي كه نياز جامعه و استعدادهاي منطقه در آن نهفته باشد به فعاليت بپردازد.

در حال حاضر، دانشگاه با داشتن قريب به 5000 دانشجوي دختر و پسر در دوره‌هاي روزانه و شبانه در مقاطع تحصيلي مختلف در دو رشته كارداني، 25 رشته كارشناسي، 14 رشته كارشناسي ارشد و يك رشته در مقطع دكترا مشغول به فعاليت است. راه‌اندازي دوره‌هاي تحصيلي تكميلي در مقطع كارشناسي ارشد طي يكسال اخير افزايش چشمگيري داشته است، به طوري كه از يك رشته در سال 85 به 14 رشته در سال 87 تغيير يافته است.

دانشگاه هرمزگان تا چند سال قبل فاقد مجموعه‌اي متمركز بوده و ساختمانهاي آن در سطح شهر بندر‌عباس متفرق بود.در اوايل دهه 70 پروژه‌اي تحت عنوان پرديس دانشگاه علوم پزشكي بندرعباس در زميني به مساحت 300 هكتار در بيست كيلومتري جاده قديم ميناب شروع به ساخت گرديد و در دي ماه سال 1378 به موجب توافقنامه وزاري محترم فرهنگ و آموزش عالي، بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و رياست سازمان مديريت و برنامه‌ريزي و تصويب هيات محترم وزيران، مجموعه ساختمانهاي در دست ساخت مزبور به دانشگاه هرمزگان تعلق گرفت.

eli20
9th September 2010, 11:45 PM
عزیزم رشتت و شهر خودت رو هم واسه بچه ها خواستی بگو

jojepanbeyi
9th September 2010, 11:47 PM
دیدی کلی از دانشکده ها و واحدهای آموزشی و اداری و پژوهشی دانشگاه هرمزگان

http://www.hormozgan.ac.ir/sitecollectionimages/aboutuni.jpg

دانشگاه هرمزگان به استناد مصوبه 7/10/1370 شوراي گسترش آموزش عالي و با مجوز راه‌اندازي 6 رشته آموزشي در مقطع كارشناسي (مهندسي عمران، مهندسي صنايع، مهندسي مكانيك، دبير رياضي، دبير فيزيك، دبير ادبيات فارسي) در دهه فجر سال 1370 تاسيس و با انتقال آموزشكده فني هرمزگان (وابسته به دانشگاه شيراز) در سال 1371 فعاليت آموزشي خود را آغاز كرد.
http://www.hormozgan.ac.ir/sitecollectionimages/stu.gif

در ابتدا ساختار آموزشي دانشگاه به نحوي تنظيم شده است كه بيشتر به رشته‌هايي با جنبه عمومي توجه داشت، ليكن با گذشت زمان و كسب تجارت لازم جهت تبيين برنامه‌هاي جامعه و شناخت بافت و نياز منطقه و مزيت‌هاي نسبي، دانشگاه تصميم گرفت با ارائه رشته‌ها و تربيت دانشجو در زمينه‌هايي كه نياز جامعه و استعدادهاي منطقه در آن نهفته باشد به فعاليت بپردازد.

در حال حاضر، دانشگاه با داشتن قريب به 5000 دانشجوي دختر و پسر در دوره‌هاي روزانه و شبانه در مقاطع تحصيلي مختلف در دو رشته كارداني، 25 رشته كارشناسي، 14 رشته كارشناسي ارشد و يك رشته در مقطع دكترا مشغول به فعاليت است. راه‌اندازي دوره‌هاي تحصيلي تكميلي در مقطع كارشناسي ارشد طي يكسال اخير افزايش چشمگيري داشته است، به طوري كه از يك رشته در سال 85 به 14 رشته در سال 87 تغيير يافته است.

دانشگاه هرمزگان تا چند سال قبل فاقد مجموعه‌اي متمركز بوده و ساختمانهاي آن در سطح شهر بندر‌عباس متفرق بود.در اوايل دهه 70 پروژه‌اي تحت عنوان پرديس دانشگاه علوم پزشكي بندرعباس در زميني به مساحت 300 هكتار در بيست كيلومتري جاده قديم ميناب شروع به ساخت گرديد و در دي ماه سال 1378 به موجب توافقنامه وزاري محترم فرهنگ و آموزش عالي، بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و رياست سازمان مديريت و برنامه‌ريزي و تصويب هيات محترم وزيران، مجموعه ساختمانهاي در دست ساخت مزبور به دانشگاه هرمزگان تعلق گرفت.

من از رشته ریاضی وارد این دانشگاه شدم مقطع کاردانی زشته نرم افزار.این دانشگاه هر رشته ای داشت جز کامپیوتر ما اولین ورودی و آخرین خروجی این دانشگاه بودیم.
به خاطر همین کسی به ما توجه چندانی نداشت اساتیدمون همه از رشته برق و تخصص خاصی در زمینه رشته ما نداشتند.کلا اگر بچه ها که 13 نفر بودیم به جایی رسیدیم از همت خودشون بوده و فقط تو این 2 سال اساتید انگشت شماری بودن که واسه ما مفید بودن

مجتبی
9th September 2010, 11:52 PM
رشتتون؟و خودتون اهل اونجایین؟

رشته ی من مهندسی متالورژی هست
و اهل کجا بودنم بستگی داره !
اگه اهل کجا بودن به کجا متولد شدن بر میگرده که من متولد سنندج هستم ! اگه به کجا زندگی کردن برمیگرده که الان تو کرج زندگی میکنم ! اگه هم به کجا بیشتر زندگی کردن بر میگرده که من 12-13 سال تو تبریز زندگی کردم [nishkhand]
حالا خودتون تصمیم بگیریم که منو اهل کجا بدونید[bamazegi]

eli20
9th September 2010, 11:53 PM
ای بابا پس سخت گذشته

jojepanbeyi
9th September 2010, 11:53 PM
الانم دوباره کنکور دادم منتظر جواب هستم ولی این دفعه امید وارم زجر نکشم ولی از شانس ما همه دانشگاه های خوب کاردانی به کارشناسی اختصاص داده شده به فرهنگیان.[negaran]
ولی آخرین اخبار که مجلس اعلام کرد 220000 از سهمیه روزانه واسه فرهنگیان که 2000 تا بیشتر توکل رشته ها نبون اعلام کردن.
حالا که دیدن20000 تا جای خالی دارن یاد ما بدبخت ها افتادن و اعلام تخلف در ظرفیت ها شده[taajob]

eli20
9th September 2010, 11:54 PM
رشته ی من مهندسی متالورژی هست
و اهل کجا بودنم بستگی داره !
اگه اهل کجا بودن به کجا متولد شدن بر میگرده که من متولد سنندج هستم ! اگه به کجا زندگی کردن برمیگرده که الان تو کرج زندگی میکنم ! اگه هم به کجا بیشتر زندگی کردن بر میگرده که من 12-13 سال تو تبریز زندگی کردم [nishkhand]
حالا خودتون تصمیم بگیریم که منو اهل کجا بدونید[bamazegi]
به به پس شما تبریز بودین

eli20
10th September 2010, 12:48 AM
الانم دوباره کنکور دادم منتظر جواب هستم ولی این دفعه امید وارم زجر نکشم ولی از شانس ما همه دانشگاه های خوب کاردانی به کارشناسی اختصاص داده شده به فرهنگیان.[negaran]
ولی آخرین اخبار که مجلس اعلام کرد 220000 از سهمیه روزانه واسه فرهنگیان که 2000 تا بیشتر توکل رشته ها نبون اعلام کردن.
حالا که دیدن20000 تا جای خالی دارن یاد ما بدبخت ها افتادن و اعلام تخلف در ظرفیت ها شده[taajob]
وای که چیا سرمون میارن تو همه ی کنکورا

7raha7
10th September 2010, 04:44 AM
بابا به جان خودم من دبیرستانیم! دانشگاهم ایشالا صنعتی شریف قبول میشم!( اعتماد به نفسو حال کنید) حالا کسی از اونجا نیس که ایشالا با هم هم دانشگاهی شیمممم؟؟؟[entezar2]

betsame
10th September 2010, 12:45 PM
سلام من بتسامه هستم دانشجوی ترم 4زیست شناسی عمومی دانشگاه آزاد شهر قدس

دانشگاه تازه ساز و بزرگیه کارشناسی ارشدم داره و به زودی داره واحد علوم تحقیقات میشه[tashvigh]

دانشگاه خیلی خیلی خوووووووووبیه[esteghbal]
برای دیدنه عکسها و اطلاعات بیشتر به http://qods.shahryariau.ac.irمراجعه کنید[labkhand]

eli20
10th September 2010, 01:30 PM
بابا به جان خودم من دبیرستانیم! دانشگاهم ایشالا صنعتی شریف قبول میشم!( اعتماد به نفسو حال کنید) حالا کسی از اونجا نیس که ایشالا با هم هم دانشگاهی شیمممم؟؟؟[entezar2]

عزیزم این پست فقط واسه دانشجو ها نیست اتفاقا واسه شما هم هست.من به خاطر راحتی و امکانات شهر خودمو انتخاب کردم و جای دیگه نزدم چون انشالا به زودی میرم خارج.دوست داری چی بخونی؟

eli20
10th September 2010, 01:31 PM
سلام من بتسامه هستم دانشجوی ترم 4زیست شناسی عمومی دانشگاه آزاد شهر قدس

دانشگاه تازه ساز و بزرگیه کارشناسی ارشدم داره و به زودی داره واحد علوم تحقیقات میشه[tashvigh]

دانشگاه خیلی خیلی خوووووووووبیه[esteghbal]
برای دیدنه عکسها و اطلاعات بیشتر به http://qods.shahryariau.ac.irمراجعه (http://njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3a%2f%2fqods.shahryariau.a c.ir%d9%85%d8%b1%d8%a7%d8%ac%d8%b9%d9%87) کنید[labkhand]

به به دوست گلم بابت امتیازایی هم که دادی ممنون.

امین_بد
10th September 2010, 02:41 PM
منم دبیرستانیم. می خوام برم شریف بخونم. خودم اهل تبریزم. بابامم توی دانشگاه سراسری تبریز درس میده.

eli20
10th September 2010, 03:03 PM
منم دبیرستانیم. می خوام برم شریف بخونم. خودم اهل تبریزم. بابامم توی دانشگاه سراسری تبریز درس میده.
به به سلام خوبین؟جدی ؟چی درس میده؟رشته ی خودت چیه؟انشالا میری

امین_بد
10th September 2010, 03:08 PM
به به سلام خوبین؟جدی ؟چی درس میده؟رشته ی خودت چیه؟انشالا میری

برق_مخابرات.رشته خودم ریاضیه. انشاالله

eli20
10th September 2010, 03:12 PM
برق_مخابرات.رشته خودم ریاضیه. انشاالله
من در هر صورت همه جوره در خدمتم

امین_بد
10th September 2010, 03:15 PM
خیلی ممنون رشته شما چیه؟ تو کدوم دانشگاهین؟

eli20
10th September 2010, 03:18 PM
خیلی ممنون رشته شما چیه؟ تو کدوم دانشگاهین؟
کامپیوتر.تبریز

امین_بد
10th September 2010, 03:21 PM
پس همشهریم.

eli20
10th September 2010, 03:23 PM
پس همشهریم.
به به.پس تا اینجا 2تا همشهری[shademani2]

امین_بد
10th September 2010, 03:26 PM
اون یکی کیه؟

eli20
10th September 2010, 05:59 PM
گفته امروز میاد این پست

7raha7
11th September 2010, 05:12 AM
عزیزم این پست فقط واسه دانشجو ها نیست اتفاقا واسه شما هم هست.من به خاطر راحتی و امکانات شهر خودمو انتخاب کردم و جای دیگه نزدم چون انشالا به زودی میرم خارج.دوست داری چی بخونی؟

خب من عاشق شیمیم... باید لیسانسشو بگیرم تا بعد بتونم برم نانو شیمی بخونم .( درست میگم دیگه... نه؟؟؟)
از طرفی به کامپیوتر هم علاقه دارم... اما استعدادم تو زبان از همه چیز بیشتره...[khanderiz]
یعنی میگین چی کار کنم؟؟؟[soal][soal][soal]

eli20
11th September 2010, 10:27 AM
خب من عاشق شیمیم... باید لیسانسشو بگیرم تا بعد بتونم برم نانو شیمی بخونم .( درست میگم دیگه... نه؟؟؟)
از طرفی به کامپیوتر هم علاقه دارم... اما استعدادم تو زبان از همه چیز بیشتره...[khanderiz]
یعنی میگین چی کار کنم؟؟؟[soal][soal][soal]
چندم رو میخونی؟

maryam_freeze
11th September 2010, 09:05 PM
منم دانشجوی گیلان هستم و اهل گیلانم
رشتم هم مهندسی معماریه !

7raha7
12th September 2010, 06:20 AM
چندم رو میخونی؟ آقا ما که کل آمارمون لو رفت!!! دیگه همه میدونن من بچه ام>>>[asabani] البته شما بهتر میدونی بچگی به سن نیست به عقله... منم که خدا رو شکر عاقلم!(خودم نگم کی بگه؟؟؟[nishkhand]) عزیزم من سوم ریاضیم!

eli20
12th September 2010, 03:19 PM
منم دانشجوی گیلان هستم و اهل گیلانم
رشتم هم مهندسی معماریه !
سلام دوست عزیز.از دانشگات میگی؟

eli20
12th September 2010, 03:21 PM
آقا ما که کل آمارمون لو رفت!!! دیگه همه میدونن من بچه ام>>>[asabani] البته شما بهتر میدونی بچگی به سن نیست به عقله... منم که خدا رو شکر عاقلم!(خودم نگم کی بگه؟؟؟[nishkhand]) عزیزم من سوم ریاضیم!
آخی کوچولو[esteghbal].بله صد البته.من هرکمکی بخوای میکنم

maryam_freeze
12th September 2010, 10:35 PM
سلام دوست عزیز.از دانشگات میگی؟

دانشگاه گيلان در سال 1353 به تصويب شورای گسترش آموزش عالی رسيد و در سالهای 55 – 1354 در چارچوب قرارداد بين دولتهای ايران و آلمان غربی سابق تاسيس و از سال 1356 فعاليتهای آموزشی خود را با پذيرش 155 دانشجو در 9 رشته تحصيلی آغاز نمود .
اين دانشگاه بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی بطور مستقل فعاليتهای آموزشی خود را در 8 رشته تحصيلی و با حدود 500 دانشجو از سرگرفت و با طرح ادغام دانشگاهها وموسسات آموزش عالي، مدرسه عالی مديريت گيلان و مدرسه عالی بازرگانی رشت در اين دانشگاه ادغام شدند . اين دانشگاه مصمم است بر اساس برنامه توسعه و در قالب طرح جامع آموزشی مصوب ، تا پايان برنامه چهارم (1388 ) ، 18 دوره کارشناسی ارشد و 22 رشته دکتری راه اندازی نمايد .
دانشگاه گیلان در حال حاضر با 8 دانشکده مشغول فعالیت است و سالانه بیش از 2500 نفر دانشجو را در 139 رشته-گرایش در مقاطع تحصیلی کارشناسی(55 رشته)، کارشناسی ارشد(56 رشته) و دکتری(28 رشته) برای دوره های روزانه و شبانه پذیرش می نماید.و در مجموع دارای 11000 دانشجو می باشد.

http://www.guilan.ac.ir/tm/f1.jpg

ساختمان مرکزی

http://www.guilan.ac.ir/engineering/images/fani.jpg

دانشکده فنی

http://www.guilan.ac.ir/hum/images/hu.jpg

دانشکده ادبیات و علوم انسانی

http://www.guilan.ac.ir/art/images/hu.jpg

دانشکده شهرسازی

7raha7
13th September 2010, 06:26 AM
آخی کوچولو[esteghbal].بله صد البته.من هرکمکی بخوای میکنم کوچولوووو؟؟؟[asabani] حالا هی بیا و تواضع کن... شمام همسن من بودی کوچولو بودی ها!!!

eli20
13th September 2010, 09:08 PM
کوچولوووو؟؟؟[asabani] حالا هی بیا و تواضع کن... شمام همسن من بودی کوچولو بودی ها!!!
بابا تواضع[nishkhand]عزیزم شوخیه.تو نمک سایتی[esteghbal]

Outta_Breathe1020
13th September 2010, 09:22 PM
کوچولوووو؟؟؟[asabani] حالا هی بیا و تواضع کن... شمام همسن من بودی کوچولو بودی ها!!!

بابا من خودم هستمت!!
به کوچوکیه که ما هم کوچیکیم!!
هم قد و اندازه خودت! خیلیم حال میکنم با سنم!! از این دوران فعلا که بهتر نیست!! دوران کنکور [nadidan][nishkhand]

من خودم مهندسی برق رو خیلی دوست دارم! شهر خودمون که خوبه دانشگاش طفلکی ولی من شریف دوست دارم!!
دیگه میگن آرزو بر جوانان عیب نیست! بر نوجوانان هم عیب نیست دیگه! [nishkhand]

eli20
13th September 2010, 10:22 PM
بابا من خودم هستمت!!
به کوچوکیه که ما هم کوچیکیم!!
هم قد و اندازه خودت! خیلیم حال میکنم با سنم!! از این دوران فعلا که بهتر نیست!! دوران کنکور [nadidan][nishkhand]

من خودم مهندسی برق رو خیلی دوست دارم! شهر خودمون که خوبه دانشگاش طفلکی ولی من شریف دوست دارم!!
دیگه میگن آرزو بر جوانان عیب نیست! بر نوجوانان هم عیب نیست دیگه! [nishkhand]
به به خوشحالم بچه هایی که کنکور ندادن میان.کاش بقیه هم همکاری میکردن

7raha7
14th September 2010, 06:32 AM
حال کنیین ما چقد فعالیم!!! درمورد نمک سایت بودن که شک دارم! اما خب طبیعیه که وجود ما (که تو کار خیر هم خیلی دست داریم[bamazegi]) در این سایت ضروریه![nishkhand]

*مینا*
14th September 2010, 09:05 PM
الهام خانوم دعوتمون کردن دانشکدمون و این جا نشون بدیم ، ما هم گفتیم چشم [labkhand] منتها من از همه جاهاش عکس نداشتم ، کمی شو می ذارم ، عکس ها رو کوچیکشون کردم بزرگ خوشگل تر بودن

دانشکده شیمی دانشگاه تبریز

دانشکده ی ما به شکل حلقه بنزن ساخته شده و 2 طبقه هست ، هم کف ، 1 و 2 .
این عکس 75% یه ضلع از یک طبقه ی دانشکدمون رو نشون می ده

http://uc-njavan.ir/images/m1brbhbw3qev048hfzp.jpg

اینم 25% باقی موندش [bamazegi]

http://uc-njavan.ir/images/09bfg3y0t1y112e27ajv.jpg

اینم از جولو آزمایشگاهمون گرفتم ، آزمایشامون اون قدر طول می کشید که هوا تاریک می شد [negaran]

http://uc-njavan.ir/images/n8v4or41s0zepempbxd.jpg

این عکس پایین مال 3 تا تالاری هست که دانشکدمون داره البته عکس از سالن بیرونیشون .

http://uc-njavan.ir/images/znq6jqggbf9f7g5tu71.jpg

یه عکس از طبقه ی بالای تریای دانشکده ، از خودش عکس نگرفتم[sootzadan]:-"

http://uc-njavan.ir/images/2zgwiyw1rkw3clra8fiz.jpg

*مینا*
14th September 2010, 09:07 PM
داخل حلقه ی بنزن دانشکدمون و یه حیاط ساختن که پر گل و گیاههای رنگا بارنگ هست ، تو این قسمت کسی حق ورود و خروج نداره ، البته غیر از کسایی که به گل ها و گیاهان آب می دن ، و برخی از پسرای شلوغ دانشکده که از پنجره می پرن تو حیاط [bietena]

http://uc-njavan.ir/images/l820wcnpysyddlzvzhem.jpg

http://uc-njavan.ir/images/3gccw8wvnhlg0dz4ka66.jpg

http://uc-njavan.ir/images/yfnpu0num6e955nj0vt2.jpg

http://uc-njavan.ir/images/9bdusb43ymt5kxngjme.jpg

GUNNER_2020
15th September 2010, 01:30 PM
سلام.من میخوام سال 90 کنکور بدم.اگه کسی اطلاعاتی درباره ی رشته ی مکانیک و شاخه های مختلفش مثل مکانیک ساخت و تولید , جامدات و ... [taajob]داره بگه ممنون میشم.[golrooz][khejalat][esteghbal]

eli20
18th September 2010, 03:53 PM
داخل حلقه ی بنزن دانشکدمون و یه حیاط ساختن که پر گل و گیاههای رنگا بارنگ هست ، تو این قسمت کسی حق ورود و خروج نداره ، البته غیر از کسایی که به گل ها و گیاهان آب می دن ، و برخی از پسرای شلوغ دانشکده که از پنجره می پرن تو حیاط [bietena]

مرسی مینا جونم[golrooz]

eli20
18th September 2010, 03:53 PM
سلام.من میخوام سال 90 کنکور بدم.اگه کسی اطلاعاتی درباره ی رشته ی مکانیک و شاخه های مختلفش مثل مکانیک ساخت و تولید , جامدات و ... [taajob]داره بگه ممنون میشم.[golrooz][khejalat][esteghbal]
سلام حتما سعی میکنم از بچه های مکانیک بخوام

غزل بارون
10th October 2010, 08:52 PM
دانشجوی رشته اتاق عمل هستم.

غزل بارون
11th October 2010, 07:47 PM
خب من راجع به کنکور تجربی میتونم راهنمایی کنم .من خودم دانشگاه آزاد تهران شمال قبول شدم .هر سوالی دارید تا جایی که ذهنم یاری میده راهنمایی میکنم.[shaad]

m0bi
11th October 2010, 10:59 PM
من رشتم کامپیوتر نرم افزار بود در حال تکمیل کاردانی ترم هام تموم شده [bamazegi][labkhand]

eli20
20th October 2010, 07:15 PM
خب من راجع به کنکور تجربی میتونم راهنمایی کنم .من خودم دانشگاه آزاد تهران شمال قبول شدم .هر سوالی دارید تا جایی که ذهنم یاری میده راهنمایی میکنم.[shaad]

میشه از دانشگان بگی؟من خیلی مشتاقم بدونم دوستمم اونجا میخونه

eli20
20th October 2010, 07:17 PM
من رشتم کامپیوتر نرم افزار بود در حال تکمیل کاردانی ترم هام تموم شده [bamazegi][labkhand]
کدوم یونی؟

m0bi
26th October 2010, 09:46 AM
کدوم یونی؟

علمی کاربردی [bamazegi][labkhand]

eli20
26th October 2010, 11:16 AM
یه کم توضیح میدی؟

ساسي
7th November 2010, 12:03 PM
دانشجوي دانشگاه امير كبيرتهران.[tashvigh]
اهل كرمانشاه.[cheshmak]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد