PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز هم پیروزی دخترها

eli20
8th September 2010, 06:01 PM
شانس قبولی داوطلبان در کنکور 89 اعلام شد/ 60 درصد کنکوریها دخترند

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به کنکور سراسری 1389 دانشگاهها گفت: در کنکور سراسری سال آینده یک میلیون و 287 هزار نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد حدود 500 هزار نفر یعنی از هر 5/2 نفر 1 نفر قبول می شوند. به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین سرورالدین صبح دوشنبه در نشستی مطبوعاتی در سازمان سنجش گفت: تعداد شرکت کنندگان کنکور سراسری 89 نسبت به تعداد شرکت کنندگان کنکور سال گذشته 35 هزار و 917 نفر افزایش یافته است.
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه 60 درصد از داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری 89 را دختران تشکیل داده اند گفت: تعداد شرکت کنندگان دختر در کنکور سراسری 89 نسبت به کنکور سال گذشته کاهش یافته است.
وی همچنین با اشاره به زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای اظهار داشت: آموزش و پرورش تا کنون علیرغم پیگیریهایی که سازمان سنجش انجام داده است درباره ظرفیت و میزان پذیرش در این آزمون اطلاعاتی را به سازمان سنجش ارائه نداده است از این رو ما نیز تا زمانی که ضوابط آموزش و پرورش را نداشته باشیم نمی توانیم نسبت به ثبت نام و برگزاری آزمون اقدام کند.
سرورالدین گفت: به نظر می رسد از سال آینده فرم این آزمون تغییر کند و زیر نظر وزارت کار قرار گیرد.
وی با اشاره به اعمال سهمیه 20 درصدی متأهلان در کنکور کارشناسی ارشد نیز گفت: تا کنون در این خصوص مصوبه ای به سازمان سنجش ابلاغ نشده است و تا زمانی که ابلاغی صورت نگیرد ما نیز روال سابق را ادامه می دهیم. درباره کنکور ارشد 89 این اطمینان خاطر را می دهم که 20 درصد اعمال نشود.
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور همچنین پیشنهاد برگزاری آزمون دکتری را به صورت سراسری ارائه داد و گفت: سازمان سنجش آمادگی دارد که این آزمون را برای اجرای برقراری عدالت به صورت سراسری برگزار کند.
خبرگزاری مهر:
http://www.hamseda.ir/files/fa/news/1387/4/18/2187_154.jpg
----------------------------------------------------------------------------------
به نظر شما چرا دختر ها همچنان پیشتازان کنکورند؟[shademani2]

کاوه
8th September 2010, 06:43 PM
به نظر شما چرا دختر ها همچنان پیشتازان کنکورند؟

خب خیلی دلایل داره !
یکیش اینه که هیچ پسری بیشتر از 2 بار فرصت کنکور دادن نداره و اگه قبول نشد باید بره سربازی . . .

eli20
8th September 2010, 06:47 PM
ممنون فکر میکنم قانع کننده ترین دلیل بود البته واسه پسرا[nishkhand] واسه رد گم کنی

eli20
8th September 2010, 06:50 PM
در ضمن باید عرض کنم در ادامه ی حرف شما هنوز خیلی دخترام هستن که خانواده هاشون به هر دلیلی نمیذارن ادمه تحصیل بدن یا پشت کنکور بمونن اینم به اون در دیگه[bamazegi]

Arash.All
8th September 2010, 08:51 PM
دلیل اصلیش این هست که دخترها بیکارتر هستن [khande]

eli20
8th September 2010, 09:17 PM
سلام.بله برادرمون واقعا معلومه از موفقیت ما شاکین[bamazegi]

Arash.All
8th September 2010, 09:32 PM
ببخشید عذر میخوام یعنی واقعاً طرز فکر شما اینه که قبولی در کنکور یک موفقیت محسوب میشه !؟

eli20
8th September 2010, 09:34 PM
ای بابا نه من فقط واسه دلخوش شدنمون گذاشتم تو این زمونه هر تلنگری منفعتیه دیگه هم رشته

*FATIMA*
9th September 2010, 12:31 AM
خوب من فکر میکنم برای اینکه پسرها سعی میکنند انرژی خود را سر کارهای دیگه حدر بدند نه سر درس خواندن

مجتبی
9th September 2010, 12:55 AM
بزارید چند دلیل رو بگم که چرا دختر ها بیشتر تو کنکور قبول میشن ! انگار این خانوما خیلی دارن کیف میکنن ![nishkhand]
1. تعداد دخترهای پشت کنکوری بیشتر از پسرهاست ! برای همین قاعدتا باید اونا بیشتر از ما قبولی بدن ! (اگه ندن که باید بهشون شک کرد[khande])
2. هر پسری بعد از 2 بار کنکور دادن باید سربازی بره ! و بعد از برگشتن از سربازی اگه دلشم بخواد باز کنکور بده دیگه فکر نکنم مخی براش مونده باشه که بتونه تو کنکور قبول بشه !و 100 البته دخترا تا دلشون بخواد میتونن هر سال تو کنکور شرکت کنن !
در جواب eli خانوم هم باید عرض کنم بله تعدادی از خانواده ها هستن که نمیزارن دختر ها برای دانشگاه رفتن اقدام کنن ولی فکر نمیکنم این تعداد اصلا به گرد پای سربازای بدبخت هم برسن [bamazegi]
3. تمامه اون پسرهای که باید قبول میشدن شدن ! این آمار میگه مثلا 60% شرکت کنندگان دختر بودن ولی نمیگه این 60 % کلشون قبول شدن !![nishkhand] میگه ؟
اگه نسبت بگیریم که مثلا 6 تا دختر هست و 4 تا پسر ! از این 4تا پسر کمه کمش 2.5 قبول میشن ! ولی از این 6 تا دختر فکر نکنم 3 تا هم قبول بشن[khande]
خلاصه ! این قضییه کنکور و بیشتر قبول شدن دخترا همش کشکه ! بلکه لگه نسبت بگیریم این ما پسرها هستیم که پیروز شدیم ! نه دخترها [labkhand]

omega
9th September 2010, 12:56 AM
ببخشید عذر میخوام یعنی واقعاً طرز فکر شما اینه که قبولی در کنکور یک موفقیت محسوب میشه !؟
پس نمي شه؟؟؟؟؟؟؟؟ تو تو ازمون راهنمايي رنندگي هم قبول شي 1موفقيت محسوب مي شه. به نظرت رشته ي خوب کار خوب پول و زندگي خوب شان اجتماعي خوب چي محسوب مي شه؟؟؟؟؟؟؟؟

omega
9th September 2010, 01:03 AM
شما پسرا پيدا کردن جوراباتون بزرگترين موفقيتتونه.
اين در جواب اقا مجتبي.

مجتبی
9th September 2010, 01:09 AM
اين در جواب اقا مجتبي.

[khande] هه هه هه

جواب جالبی بود ولی خیلی منطقی نبود [shaad]

omega
9th September 2010, 01:18 AM
حرفاي شما اقا تخيلي بود...
در واقع شما ايد که برنده ايد...؟
اصلا براتون مهم ني چه رشته اي بريد.....بالاخره يه توجيهي واسه عدم موفقيتتون پيدا مي کنيد.
مثلا سربازي ... اخه قرار بوده بذارن 200 سال پشت کنکور باشيد تا دلقوز اباد يه چيزي قبول بشيد.
نامردا نذاشتن....

مجتبی
9th September 2010, 01:25 AM
حرفاي شما اقا تخيلي بود...
در واقع شما ايد که برنده ايد...؟
اصلا براتون مهم ني چه رشته اي بريد.....بالاخره يه توجيهي واسه عدم موفقيتتون پيدا مي کنيد.
مثلا سربازي ... اخه قرار بوده بزارن 200 سال پشت کنکور باشي تا دلقوز اباد يه چيزي قبول بشيد.
نامردا نذاشتن....

اتفاقا به نکته ی خبلی خوبی اشاره کردی!!! اینکه چه رشته ای و کجا قبول شدن ! اگه برید یه نگاه بندازید(البته اگه جای برای این کار باشه) که بیشتر پسرا و دخترها تو کدوم مناطق قبول شدن خودتون جواب خودتونو پیدا میکنید [labkhand]

در ضمن ! انگار یکمی آتیش شما تنده ![negaran] خدارو شکر الان از طریق سایت داریم بحث میکنیم وگرنه فکر کنم تا الان شما مارو کشته بودین [bamazegi](شوخی بود جدی نگیرید[golrooz])

داداشی
9th September 2010, 01:28 AM
ببينم اين بحث براي چيه كه داره شدت ميگيره؟
دختر يا پسر هر كدوم بيشتر رفت دانشگاه انشاا... موفق باشه اگه نرفت دنيا كه تموم نشده تو زندگيش موفق باشه
بله هر دو جنس مشكلاتي دارن
پسرا سربازي و آماده شدن براي زندگي بره دنبال پول براي تهيه ي تمام لوازم كه زندگي خودش و همسرش رو راحت تر كنه و چندين مشكل ديگه. كسي از يه دختر اين انتظار رو نداره كه بره كار كنه خونه بخره و ... بعد هم بره خواستگاري
براي دختر ها هم چندين مشكل هست كه من والا خبر ندارم چون پسرم ولي منظقا بي مشكل نميشه
حالا ما بيايم ببينيم كه چندتا ميره دانشگاه و پز بديم و خدايي نكرده حرف هايي طعنه آميز به هم بزنيم كه اين نشانه ي ضعف ماست.
يه جور خشگل تر ميشد گفت كه مثلا تعداد دخترا بيشتر هست كاش پسرا هم بيشتر بودن (براي سربلندي هر انساني چه مرد چه زن) يا پسرا ميگفتن كه بيشتر هستن ايشالا موفق باشن
با تشكر زيادي حرف زدم نميخواستم اينجا پست بدم ولي ديدم داره يكم حرف ها تند تر ميشه
ممنون كه نظر اين حقير رو مطالعه كردين[golrooz]

Arash.All
9th September 2010, 01:45 AM
پس نمي شه؟؟؟؟؟؟؟؟ تو تو ازمون راهنمايي رنندگي هم قبول شي 1موفقيت محسوب مي شه. به نظرت رشته ي خوب کار خوب پول و زندگي خوب شان اجتماعي خوب چي محسوب مي شه؟؟؟؟؟؟؟؟

وقتی شما قبولی در کنکور رو موفقیت میدونی من دیگه هیچ حرفی ندارم بزنم [khande]
جالب اینکه بچه هائی که توی دانشگاه های یعنی سطح بالای ایران مثل شریف هم درس میخونن بعد از اینکه دورشون تموم میشه و مدرکشون رو میگیرن میفهمن شق الغمر نکردن ، اینو میتونید از خودشون بپرسید [khande]
اجازه بده تا حرفم رو کامل کنم شما ظاهراً اساساً توی پایه های فکری به مشکل بر خوردین .

زندگی خوب !؟ اگر اونقدر به حدی نرسیده باشی که فقط قرار باشه مدرکت (یه کاغذ پاره) و دانشگاهت و رشتت زندگی ترو خوب کنن پس مطمئن باش از لحاظ فکری هنوز به بلوغ فکری نرسیدی ! زندگی خوب به فکر شما بستگی داره ، فیلم pursuit of happiness رو دیدی ؟ اگه ندیدی ببین تا متوجه بشی خوشبختی به رشته خوب و دانشگاهت نیست خانم مهندس [cheshmak]

پول خوب ؟ بیل گیتس رو که انشالله میشناسی ؟ [khande] منظورم ثروتمند ترین فرد روی کره زمین هست ، رئیس شرکت مایکروسافت ، شخصی که هر ثانیه حدوداً 300 هزار تومن به پول ایران روی پولش اضافه میشه [cheshmak] میدونستی دانشگاه رو ول کرده ؟ و بعد با توجه به موفقیت هائی که در زمینه کارش پیدا کرده مدرک افتخاری بهش دادن ؟ [shaad]

شان اجتماعی ؟ وقتی شما انقدر عرضشو داشته باشی که زندگی خودت رو بالا بکشی ، خودت برای خودت باشی و انقدر بدبخت نباشی که بند به جائی مثل دانشگاه باشی و خودت مسیر خودت رو تعیین کنی ، بیش از اون چیزی که فکرشو بکنی شان اجتماعی برات قائل میشن دیگران ، حداقل این موردش توی زندگی من اتفاق افتاده ، من هم دانشگاه میرم ، ولی اصلاً برام اهمیتی نداره توی دانشگاه چه اتفاقی می افته .... .

میگن پیشرفت یک مملکت رو باید توی ذهن جووناش دید بیخود نیست ... .
ایرانی هارو 90% جون توی جونشون بکنی فقط میخوان برای همدیگه کلاس بذارن با اسم دانشگاه و رشته و مدرک و این مضخرفات ، اما وقتی از طرف توی رشته خودش یک سوال تخصصی میپرسی ، نمیدونه چه راهی رو برای پیچوندن انتخاب کنه [khande]

دوست عزیز ، پیشنهاد یک Refresh اساسی رو در زمینه تعیین مسیر زندگی بهت دارم ، بزرگنر از افرادی مثل جان نش نابغه ریاضیات ، کسی که فرمول های معادلات کبوتری رو مطرح کرد و نظریه بازی رو ارائه کرد ، آلبرت انیشتین که نسبتیت رو مطرح کرد و زندگی بشریت رو زیر و رو کرد ، توماس ادیسون که برق رو اختراع کرد که شما بشینی پای کامپیوتر و فکر نکرده توی این تاپیک پاسخ ارسال کنی میشناسی ؟
اگه Biography این افراد رو خونده باشی ، این ها بند به جائی مثل دانشگاه نبودن [cheshmak] خودشون خواستن ، خودشون هم اطلاعات بدست آوردن ... ، دانشگاه تنها یک بهانه خیلی خوب برای درس خوندن هست .

اگه کسی اهل درس و تحقیق باشه ، چه دانشگاه وجود داشته باشه ، چه نداشته باشه کار خودش رو می کنه ... ،

من دانشگاه رو رد نمیکنم ، اتفاقاً ورود به دانشگاه روابط اجتماعی شما رو بهبود میده ، اما وقتی دانشگاه وسیله ای شد برای کلاس گذاشتن که 90% ایرانی ها اصلاً کارشون این هست ، وقتی وسیله و بهانه ای شد برای اینکه بیان کنیم یک نفر درس خوندس ، دقیقاً این اتفاق میفته که توی تمام دنیا حتی یک کشور در حال توسعه هم حساب نمیائیم ، یک کشور جهان سومی هستیم . [shaad]

شما شدیداً با توجه به صحبت هائی که توی این تاپیک کردین مشخصه بی اطلاع هستین .
اگر روی مواردی که گفتین همچنان ثابت هستین اجازه بدین تا مطالب دیگه رو براتون بنویسم که بفهمید کجای این دنیا ایستادین [cheshmak]

Arash.All
9th September 2010, 01:53 AM
اين در جواب اقا مجتبي.

یه موردی رو میگم فقط جهت جوابی که فکر نکرده دادی ،

مطمئن باش همین پسرهائی که پیدا کردن جورابشون یه موفقیت هست براشون ، یکی از همین ها فردا زندگی شما رو بالا میکشه [cheshmak]

البته یه مورد دیگه رو هم اشاره کنم ،

بحث اینکه پسر ها بهترن یا دخترها ، بیشتر مربوط به دختر بچه های 15 - 16 ساله میشه ، اگه شما هنوز اونقدر رشد نداشتین که بتونین درک کنین ، جنس پسر و دختر هر کدوم ویژگی های خودشون رو دارن و هیچ کدوم برتر از دیگری نیستن پیشنهاد میکنم اول بزرگ بشید بعد تشریف بیارید برای بحث [shaad] تنها یک پیشنهاد دوستانه ... . اگه هم نه، باز هم ادامه بدین

مجتبی
9th September 2010, 01:58 AM
اوه اوه ! داش آرش شما هم یکمی تند داری میری ![nadidan]
ما که دعوا نمیکنیم ! فقط داریم بحث میکنیم ! اگه چیزی هم میگیم فقط برای شوخی کردنه ![cheshmak]

Arash.All
9th September 2010, 02:04 AM
اوه اوه ! داش آرش شما هم یکمی تند داری میری ![nadidan]
ما که دعوا نمیکنیم ! فقط داریم بحث میکنیم ! اگه چیزی هم میگیم فقط برای شوخی کردنه ![cheshmak]

اتفاقاً مجتبی جان ، من اسم این رو دعوا نمیذارم ، توی این سایت کسی حق نداره با دیگری دعوا بکنه .
این تنها بحثی هست که یکمی جدی شده .
من احساس می کنم ، برخی از خانم ها فکر میکنن واقعاً اگر حرفی رو میزنن که بیشتر هم جنبه توهین داره و کاملاً از احساسات سرچشمه میگیره حرفشون درست هست ، در صورتی باید جواب داده بشه تا بیشتر روی جوابی که توی یک سایت رسمی ارسال میکنن فکر میکنن .

30 سال از انقلاب گذشت ، هنوزه که هنوزه جوون مملکت ما وقتی این توی فکرش باشه که خوشبخت شدن به این هست که دانشگاه شریف درس بخونی ، رشته IT درس بخونی و فردا با مدرکت همه جارو از کلاس گذاشتن پر کنی ، این خوشبختی میاره ... .

من والله دارم پیشرفت خودم رو می کنم ، خیلی از بچه های سایت میشناسن من کارم توی Field کاری خودم چطور هست ، بخدا آدم حسودی نیستم ، اما یکمی اون طرز فکرتون رو تغییر بدین ، اینکه شما بری بهترین دانشگاه درس بخونی ، بهترین مدرک رو بگیری و فقط و فقط فکر کنی که با پاس کردن 120 واحد زندگیت از این رو به اون رو میشه خیال خام هست !

یکمی به جاهائی مثل Google ، Microsoft ، Oracle و Intel نگاه کنید ، خجالت بکشید و انقدر توی فکر چیزای کوچیک نباشید ... .

مورد آخر به عنوان یک توصیه برادرانه ، شما نماز بخون ، بهترین دانشگاه درس بخون ، خوش اخلاق باش ، مومن ترین آدم باش (دارم با زبونی ایرانی ها حرف میزنم ;) ) ، اما تا وقتی خروجی نداشته باشی و در عمل چیزی برای ارائه نداشته باشی ، این موارد به درد خودت میخوره ... .
زمانی شخصی مفید محسوب میشه که کاری رو ارائه بکنه ، بتونه مشکلی رو حل کنه ، به دنیای خودش خدمت کنه ، نه اینکه بالای چاله وایسه و بگه لنگش کن !

داداشی
9th September 2010, 02:21 AM
كاملا حرف هاي آرش جان چون داره منطقي و دنيا ديده حرف ميزنه اين دعوا نيست بلكه توصيه هست كه به ما كمك كنه حالا ما گوش كنيم يا نكنيم به به ارش چيزي نميرسه ولي اگه واقعا وجدان داشته باشيم و منطق ميبينيم كاملا درست گفت(البته به جز جاهاييش كه يه ذره تند شد)
كوچيك همتون داداشي

neginekimiya
9th September 2010, 04:53 AM
آقایون خوب دور برداشتین :)). این واقعیتو که خانمها در تمام زمینه ها موفق تر هستند رو باور کنید حیف الان [khabalood]. فردا جوابتونو میدم . [bamazegi]smilee_new2 (29)sh_omomi35

eli20
9th September 2010, 06:19 AM
بزارید چند دلیل رو بگم که چرا دختر ها بیشتر تو کنکور قبول میشن ! انگار این خانوما خیلی دارن کیف میکنن ![nishkhand]
1. تعداد دخترهای پشت کنکوری بیشتر از پسرهاست ! برای همین قاعدتا باید اونا بیشتر از ما قبولی بدن ! (اگه ندن که باید بهشون شک کرد[khande])
2. هر پسری بعد از 2 بار کنکور دادن باید سربازی بره ! و بعد از برگشتن از سربازی اگه دلشم بخواد باز کنکور بده دیگه فکر نکنم مخی براش مونده باشه که بتونه تو کنکور قبول بشه !و 100 البته دخترا تا دلشون بخواد میتونن هر سال تو کنکور شرکت کنن !
در جواب eli خانوم هم باید عرض کنم بله تعدادی از خانواده ها هستن که نمیزارن دختر ها برای دانشگاه رفتن اقدام کنن ولی فکر نمیکنم این تعداد اصلا به گرد پای سربازای بدبخت هم برسن [bamazegi]
3. تمامه اون پسرهای که باید قبول میشدن شدن ! این آمار میگه مثلا 60% شرکت کنندگان دختر بودن ولی نمیگه این 60 % کلشون قبول شدن !![nishkhand] میگه ؟
اگه نسبت بگیریم که مثلا 6 تا دختر هست و 4 تا پسر ! از این 4تا پسر کمه کمش 2.5 قبول میشن ! ولی از این 6 تا دختر فکر نکنم 3 تا هم قبول بشن[khande]
خلاصه ! این قضییه کنکور و بیشتر قبول شدن دخترا همش کشکه ! بلکه لگه نسبت بگیریم این ما پسرها هستیم که پیروز شدیم ! نه دخترها [labkhand]
در پاسخ به شما من باید یگم اولا دختر ها کمتر پشت کنکور میمونن چون اکثرا همون اول قبول میشن.دوما فکر کنم شما به شدت خوابتون میومده و بی اطلاع از آمار واسه خنده گفتین درصد قبولی پسرا بیشتره محض اطلاع یه سرچ در نت بکنید و ببینید در چندین سال اخیر نه تنها قبولی دتران بیشتره بلکه تیتر خبرها و آمار سنجش میگه بیش از نیمی از برترین های کنکور هم دخترند.اصلا تعجب کردم از حرفتون این رو که اخبار مکرر هر سال اعلام میکنه.من فکر میکنم دوره ای آقایون بنا به کوته فکری و عدم شناخت قدرت های خارق العاده ی خانم ها و بسته به تنها قدرتشون که زور بازوست خانم ها رو از حقوق طبیعیشون محروم کردند و حالا خانم ها سخت مدافع حق و حقوقشون هستند و باز هم آقایون در حال انکارند.راجع به سربازی هم فکر کنم خیلی سازندس و از ادعای بیش از اندازه ی خیلی ها کم میکنه[khande]

eli20
9th September 2010, 06:28 AM
ببينم اين بحث براي چيه كه داره شدت ميگيره؟
دختر يا پسر هر كدوم بيشتر رفت دانشگاه انشاا... موفق باشه اگه نرفت دنيا كه تموم نشده تو زندگيش موفق باشه
بله هر دو جنس مشكلاتي دارن
پسرا سربازي و آماده شدن براي زندگي بره دنبال پول براي تهيه ي تمام لوازم كه زندگي خودش و همسرش رو راحت تر كنه و چندين مشكل ديگه. كسي از يه دختر اين انتظار رو نداره كه بره كار كنه خونه بخره و ... بعد هم بره خواستگاري
براي دختر ها هم چندين مشكل هست كه من والا خبر ندارم چون پسرم ولي منظقا بي مشكل نميشه
حالا ما بيايم ببينيم كه چندتا ميره دانشگاه و پز بديم و خدايي نكرده حرف هايي طعنه آميز به هم بزنيم كه اين نشانه ي ضعف ماست.
يه جور خشگل تر ميشد گفت كه مثلا تعداد دخترا بيشتر هست كاش پسرا هم بيشتر بودن (براي سربلندي هر انساني چه مرد چه زن) يا پسرا ميگفتن كه بيشتر هستن ايشالا موفق باشن
با تشكر زيادي حرف زدم نميخواستم اينجا پست بدم ولي ديدم داره يكم حرف ها تند تر ميشه
ممنون كه نظر اين حقير رو مطالعه كردين[golrooz]
ببخشید من موافقم با حرفاتون اما چرا وقتی دختر ها رو زنده به گور میکردند یا حتی نمیذاشتن خواندن یاد بگیرند از حقوق مساوی حرفی زده نمیشد اما حالا که اونا دارند به اوج میرسند همه از مساوی بودن حرف میزنن؟

مجتبی
9th September 2010, 06:29 AM
نه نه ! انگار حرف های منو درست متوجه نشدین ! من نمیگم که پسرها بیشتر قبول شدن ! من میگم نسبت بگیرین ! تعداد قبولی پسرها به تعداد کل پسرها ! هم چنین تعداد قبولی دختر ها به تعداد کل دخترهای شرکت کننده در کنکور ! اون وقت میفهمید که ما پسر ها بیشتر از شما قبولی میدیم !(به نسبت ! نه تعداد)

eli20
9th September 2010, 06:37 AM
نه نه ! انگار حرف های منو درست متوجه نشدین ! من نمیگم که پسرها بیشتر قبول شدن ! من میگم نسبت بگیرین ! تعداد قبولی پسرها به تعداد کل پسرها ! هم چنین تعداد قبولی دختر ها به تعداد کل دخترهای شرکت کننده در کنکور ! اون وقت میفهمید که ما پسر ها بیشتر از شما قبولی میدیم !(به نسبت ! نه تعداد)
فکر کنم شما در آمار گرفتن نابغه اید حتما در اداره ی آمار طرحتون رو مطرح کنید .ما که یه همچین محاسبه ای ندیدیم حالا انشالا اگه این دلگرمتون میکنه یه روز معتبر بشه و سنجش و غیره اعلام کنن شما هم از این وضع در بیاین[shaad]

مجتبی
9th September 2010, 06:39 AM
ببخشید من موافقم با حرفاتون اما چرا وقتی دختر ها رو زنده به گور میکردند یا حتی نمیذاشتن خواندن یاد بگیرند از حقوق مساوی حرفی زده نمیشد اما حالا که اونا دارند به اوج میرسند همه از مساوی بودن حرف میزنن؟

[khande][khande]

شرمنده نتونستم جلوی خندمو بگیرم ![nishkhand]
آخه این که شما میگید دخترها رو زنده به گور میکردن مال ما نیست ! ماله اعراب زمان جاهلیته (اگرچه فکر نمیکنم این اعراب هنوز از حال و هوای اون موقع ها بیرون اومده باشد که دیگه بهشون نگفت جاهل...) و حتی هنوز هم زن ها رو آدم حساب نمیکنن ![nishkhand] (اعراب رو میگم بابا ! الان نیاید منو خفت کنید که چی داری میگی [khande])
این مورد اصلا تو ایران نبوده و نیست !
اتفاقا به نظر من این زن ها هستن که پدر مردها رو درآواردن ! برای مثلا ! واژه ی زن ذلیل رو همه شنیدن ! ولی آیا کسی واژه ی مرد ذلیل رو تا بحال شنیده ؟[labkhand]

حالا با این وضع این خانوم های محترم ادعا میکنن که ما مرد ها داریم حق اونارو میخوریم[taajob]
واقعا جالبه ! [tafakor]

Arash.All
9th September 2010, 06:40 AM
آقایون خوب دور برداشتین :)). این واقعیتو که خانمها در تمام زمینه ها موفق تر هستند رو باور کنید حیف الان [khabalood]. فردا جوابتونو میدم . [bamazegi]smilee_new2 (29)sh_omomi35

مواردی که گفته شد ، دور از خرافه بافی بود .

در ضمن ، بحث به هیچ وجه در مورد بهتر بودن جنس مرد یا زن نبود !

مواردی که من گفتم ، تنها موارد ایدئولوژیکی بودن و بحث کنکور مطرح بود و اینکه چقدر توی یک زندگی فرد تاثیر داره .

ضمناً جهت اطلاع فقط عرض میکنم ، یک Search کوچیک توی گوگل داشته باشید متوجه میشید که در بیشتر زمینه های کاری حرفه ای ترین افراد مردها هستن ، حتی اگر اون زمینه کاملاً به امور زنان مربوط باشه ، مثلاً آرایش موی زنان یا آشپزی و یا ... .

به هر جهت اصلاً من بحث برتری رو مطرح نکردم و صحبت کردن در مورد این مورد کاملاً بی ربط هست ... .

bakelas
9th September 2010, 06:43 AM
ما پسر ها هم آگه مثل دخترها بیکار بودیم و دقدقه نداشتیم

الان 90 درصدپسرها کنکوری میشدند

eli20
9th September 2010, 06:51 AM
ما پسر ها هم آگه مثل دخترها بیکار بودیم و دقدقه نداشتیم

الان 90 درصدپسرها کنکوری میشدند
ببخشیدا من واقعا نمیدونم چرا هی به ما میگین بیکار اینکه ما همیشه تو تاریخ تحقیر شدیم و خواستیم از حقمون دفاع کنیم انگار تنها جوابش اینه از نظر آقایون.من فکر میکنم اون موقع به خانم ها میگفتن ضعیفه الان عوض شده اسمش شده بیکار.به قول عزیزی ما دخترا هر شب 100 بار دور یه فلکه نمیگردیم.بیرون کمتر میریم.با ماشین کمتر ویراژ میدیم.اتفاقا چون دخترها بیکار نیستن موفقن.

مجتبی
9th September 2010, 07:03 AM
[khandeshadid]

ببخشید الی خانوم فکر کنم شما نماینده ی زنانه زجرکشیده در دنیا هستین ![nishkhand]

آخه هی میگید نمیدونم مرد ها حق شما زن ها رو خوردن ([droogh][nishkhand]) یه لیوان آبم روش ![khande]
مردها شما زن ها رو تحقیر کردن ![nadanestan]و غیره !

البته اینم قبول دارم به کسی که میشینه 60دور درساشو میخونه نمیشه گفت بیکار!! ( یه چیزه دیگه میگن بهش[khandeshadid])

آقا مارو نکشین ! من دارم شوخی میکنم یکمی فضا عوض بشه ![esteghbal]

eli20
9th September 2010, 07:07 AM
[khandeshadid]

ببخشید الی خانوم فکر کنم شما نماینده ی زنانه زجرکشیده در دنیا هستین ![nishkhand]

آخه هی میگید نمیدونم مرد ها حق شما زن ها رو خوردن ([droogh][nishkhand]) یه لیوان آبم روش ![khande]
مردها شما زن ها رو تحقیر کردن ![nadanestan]و غیره !

البته اینم قبول دارم به کسی که میشینه 60دور درساشو میخونه نمیشه گفت بیکار!! ( یه چیزه دیگه میگن بهش[khandeshadid])

آقا مارو نکشین ! من دارم شوخی میکنم یکمی فضا عوض بشه ![esteghbal]
نه میخوام بگم دیگه گذشت اون زمون[nishkhand] در ضمن درسخوان ها همیشه موفقن وبیکارها همیشه دنبال بهونه و نتیجه رو هم میبینیم[khande]میدونم منم شوخی میکنم

7raha7
9th September 2010, 07:07 AM
بابا اینقد حسود نباشین... من نمیدونم چرا اینقد آقایون حسودن چشم ندارن موفقیت ما خانوما رو ببینن!!! [delkhoori][delkhoori][delkhoori]
اوم موقع هم که دو تا خانوم برای پست وزیری قبول شدن و به زور رای اعتماد آوردن این آقایون داشتن خودشونو میکشتن! [nishkhand]
و اما درمورد بیکاری که فعلا دامان پسرا رو بیشتر گرفته...
ما دخترا اگه کاری بیرون منزل برامون پیدا نشه بازم تو خونه کار هست که انجام بدیم و بیکار نباشیم. [shaad][shaad][shaad]
اما آقایون اگه بیرون براشون کار پیدا نشه فقط میتونن نون بگیرن![khande]
خداییش بیکار کیه؟؟؟ اصلا چرا دخترا هیچوقت کفترباز نمیشن؟[tafakor]
چرا ...و کلی چرای دیگه! خب معلومه کی بیکاره دیگه...[movafaghiyat][movafaghiyat][movafaghiyat][movafaghiyat]
( الی جون... ما همیشه هواتو داریممممممممم!!!)

مجتبی
9th September 2010, 07:14 AM
ای بابا !کدوم زمون ! چه کشکی ؟! چه دوغی ؟!
اینکه مردا به زن ها میگفتن ضعیفه و از این جور مزخرفات همش زیره سره این تلوزیونه ! و الا چه الان چه 100 سال قبل این زنها بودن که سواره مردای بیچاره بودن ![bitavajohi]
مردای بیچاره به زن ها سواری میدن تازه زن ها حقشونو میخان [taajob]
اینه که میگن رو بدی استر میخواد [bamazegi]

مجتبی
9th September 2010, 07:19 AM
و اما درمورد بیکاری که فعلا دامان پسرا رو بیشتر گرفته...
ما دخترا اگه کاری بیرون منزل برامون پیدا نشه بازم تو خونه کار هست که انجام بدیم و بیکار نباشیم. [shaad][shaad][shaad]
اما آقایون اگه بیرون براشون کار پیدا نشه فقط میتونن نون بگیرن![khande]
خداییش بیکار کیه؟؟؟ اصلا چرا دخترا هیچوقت کفترباز نمیشن؟[tafakor]
چرا ...و کلی چرای دیگه! خب معلومه کی بیکاره دیگه...

ای رها خانوم دست گذاشتی روی درد ما پسر ها !

خب شما فکر میکنی چی باعث شده ما مردها بیکار بشیم ؟[nishkhand]

یکمی فکر کنی میفهمی !

تازه ! اینکه هرچی ما بیکار تر میشیم بیشتر از اینکه به ضرر ما باشه به ضرر شما خانوماست ! آخه کدوم پدرو مادری دختر به آدم بیکار میده ؟ در نتیجه شما انقدر تو خونه میمونید که میشید ترشی [khandeshadid][bamazegi]

eli20
9th September 2010, 07:26 AM

یکمی فکر کنی میفهمی !

تازه ! اینکه هرچی ما بیکار تر میشیم بیشتر از اینکه به ضرر ما باشه به ضرر شما خانوماست ! آخه کدوم پدرو مادری دختر به آدم بیکار میده ؟ در نتیجه شما انقدر تو خونه میمونید که میشید ترشی [khandeshadid][bamazegi]
شما نگران ترشیدن ما نباشین نگران خودتون و بیکاریاتون و سرکوفت هایی که میزنن بهتون(کار بدی میکنن)و نگران نه شنیدن از عروس خانم ها باشین[khande]

7raha7
9th September 2010, 07:32 AM

یکمی فکر کنی میفهمی !

این روزا دیگه دخترا ترشی نمیشن چون بلدن گلیمشونو از آب بکشن بیرون... اصلا دعوای خیلی بی موردی راه انداخیتم... بیاید واسه هم گل بذارید قضیه تموم شه بره!( هی میگم من باعث و بانی کار خیرم هی بگید نه!!!) اگر بخوایم جدی بحث کنیم منم هستم! من نمیگم حقوق خانوما و آقایون همیشه با هم برابر بوده... اصلا هم مهم نیس که بوده یانه. مهم ذهنیتیه که آدم نسبت به خودش داره... من خانومم... از نظر بعضیا حقم ضایع شده از نظر بعضیای دیگه دارم حق خوری میکنم اما ذهنیت من از خودم اینه که یه آدم موفق و خوشبختم! تموم شد رفت!

eli20
9th September 2010, 07:37 AM
اصلا منم نمیخواستم اینجوری شه رها جون.من پرسیدم علت موفقیت خانمها تا باعث پیشرفت همه بشه.آقایون میگن بیکارین و توهین میکنن

مجتبی
9th September 2010, 07:49 AM
منم چون دیدم کار داره بالا میگیره زدم تو جاده خاکی تا حالو هوا عوض بشه ! وگرنه تا الان 2-3 تا تلفات داشتیم [bamazegi]

ولی جدای شوخی اینکه میگن پسرها حق دخترها رو خوردن یا برعکس جفتش بیخوده !
این مثال در مورد همه یکی نیست ! مثلا امکان داره تو یه مورد حق خانوما نادیده گرفته بشه ! ولی اینم هست که تو بعضی جاها حق آقایون نادیده گرفته شده !
یجورای نسبیه ! این نیست که پسرا کلا دارن حق دخترا رو میخورن یا برعکس !

eli20
9th September 2010, 11:32 AM
منم چون دیدم کار داره بالا میگیره زدم تو جاده خاکی تا حالو هوا عوض بشه ! وگرنه تا الان 2-3 تا تلفات داشتیم [bamazegi]

ولی جدای شوخی اینکه میگن پسرها حق دخترها رو خوردن یا برعکس جفتش بیخوده !
این مثال در مورد همه یکی نیست ! مثلا امکان داره تو یه مورد حق خانوما نادیده گرفته بشه ! ولی اینم هست که تو بعضی جاها حق آقایون نادیده گرفته شده !
یجورای نسبیه ! این نیست که پسرا کلا دارن حق دخترا رو میخورن یا برعکس !
نه شما رو همون جاده ی معمولی ادامه بدین ما تلافات نمیدیم

eli20
9th September 2010, 11:44 AM
در ضمن من میگم چرا همه جا مینویسه نگرانی مسولان از افزایش قبولی دختران[asabani]

eli20
9th September 2010, 01:47 PM
در کل از همه ممنونم بابا انقدر جدی نگیرین[bamazegi]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد