PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب ویندوز جدید

Elahe.j
5th September 2010, 12:13 PM
هنگام نصب ویندوز جدید وقتی Bios را تنظیم می کنم که از روی dvd بوت شود کیبورد کاملا از کار می افتد و وقتی خواسته می شود که برای بوت شدن از روی دیسک یک کلید زده شود چون کیبورد غیرفعال شده هیچ کلیدی را نمی توان زد و دوباره ویندوز قبلی بالا می اید و کیبورد فعال می شود باید چه کار کنم؟

rayansoft2007
8th September 2010, 12:15 PM
کیبرد شما در محیط bios غیر فعال شده
حتما کیبرد شما usb هست
مشکلی نیست کامپیوتر رو ریستارت کنید و سریع و متوالی کلید del رو فشار بدید وارد محیط آبی یا setup bios میشید
چون من اطلاعاتی در مورد مادربرد شما ندارم پس کلی میگم دنبال گزینه keyboard support بگرد در حالت پیش فرض غیرفعال (disable) باید اونو enable کنی در ضمن ماوس هم اگه usb میتونی این کارو بکنی ولی بجاش mouse support رو enable می کنی بازم اگه مشکلی داشتی بهم ایمیل کن یا زنگ بزن 09353309510

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد