PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال نحوه كرك كردن Moldflow Plastic Insight 2010

behnam730
3rd September 2010, 11:49 AM
سلام--لطفا اگر كسي كرك Moldflow Plastic Insight 2010 داره راهنمايي كنه. من خود نرم افزار دانلود كردم و هرچي گفته بود براي كرك كردنش انجام دادم(جايگذاري يه سري فايل) ولي عمل نكرد. نرم افزار به محض اينكه بالا مياد بسته ميشه؟؟؟ در ضمن سي دي رو گروه Magnitude كرك كرده بود.توي هر همه سايت ها رو هم سر زدم پيدا نكردم.
حالا كسي اگر كرك MPI 2010 يا آموزش كرك داره لطفا كمك كنه!!! ممنوم

KamyR
3rd September 2010, 01:44 PM
سلام دوست عزیز
محبت می کنی بگی مراحل کرک کردن تو.

behnam730
5th September 2010, 10:52 PM
سلام دوست عزیز
محبت می کنی بگی مراحل کرک کردن تو.

من MPI 2010 نصب كردم كرك گروه Magnitude.تو فايل كرك فقط جند تا فايل براي جايگذاري بود كه انجام دادم.تو readme اين نوشته شده بود كه انجام دادم:

Install whatever you need, including local license server.
Overwrite files with ones included
Check that _both_ "Autodesk License Manager (Moldflow)" and "Autodesk Network License Manager" are set up and running.

البته Autodesk Network License Manager رو پيدا نكردم.توي فايل هايي كه بايد جايگذاري ميشد يه فايل لايسنس بود.همونجوري كه ديدين تو readme هم چيزي راجع به lmtools و اينجور چيزا ننوشته بود.هرچند من به lmtools يا همون flexlm هم رفتم و جاي host اسم كامپيوترمو نوشتم و سيو كردم بعد سرورو معرفي كردم (تو lmtools ) ولي بازم جواب نداد.
تمام كارهاي
http://www.iran-eng.com/showthread.php?p=2441656#post2441656
رو هم انجام دادم.در ضمن ورژن قديمي همين نرم افزار براحتي نصب ميشه چون يه licence generator داره كه كپي ميكني تو سيستم راحت يه فايل لايسنس برات ميسازه بهد با flexlm وارد ميكني راحت.هر چي هست از لايسنسه .فكر كنم اين مشكل خيلي از بچه هاي ديگه هم باشه.لطفا اگه ميتونيد كمك كنيد.ممنون

Shorakaei
15th October 2010, 11:13 AM
بالاخره فهمیدین چطوری باید کرکش کرد یا نه؟[soal]

kami_1059
11th February 2011, 08:26 PM
با عرض سلام منم برای نسبش سختی زیاد کشیدم ولی نصبش کردم اول کارت شبکه باید 1000بایت باشد دوم سی دی شبکه نصب باشد XPویندوزباشد ویروس کش خاموش باشد البته من بزای جواب گرفتن ویندوزراعوض کردم [golrooz]

behnam730
3rd April 2011, 12:11 PM
با تشکر از کسایی که نظر دادن من نصب کردم
نصبش راحته ،فقط طبق دستور فایل کرک پیش برید (راحت و سریع) و نکته که دوستمون اشاره کرد آنتی ویروستون disable real time بشه , من بانرم افزار حسابی کار کردم و قالب ها رو هم که تحلیل شده بود تست کردیم ببینیم چند مرده حلاجه , خوب بود 80 درصد جواب گرفتیم , اگه بازهم کسی مشکل داشت من هستم behnam730@yahoo.com

attari.aliakbar
5th November 2015, 09:50 AM
سلام منم موقع نصب کرک سوم mold flow مشکل دارم و پسورد میخواد، این پسوردش چیه از کجا باید بیارم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد