PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال سوال. لطفاً جواب بدهيد

مرشاد
30th November 2008, 08:10 AM
:-/سلام، من بعد از جستجو در اينترنت صفحه وبم عوض ميشه وصفحه مورد دلخواه خودم كه در صفحه اول وب مي گذارم غير فعال ميشه .چگونه ميشه صفحه مورد نظر خودم ثابت باشه وعوض نشه؟

diamonds55
30th November 2008, 08:51 AM
:-/سلام، من بعد از جستجو در اينترنت صفحه وبم عوض ميشه وصفحه مورد دلخواه خودم كه در صفحه اول وب مي گذارم غير فعال ميشه .چگونه ميشه صفحه مورد نظر خودم ثابت باشه وعوض نشه؟

سلام مرشاد جان
سوالت یه کوچولو نا مفهومه برام
منظورت صفحه homepage وب سایت خودت رو میگی یا اینکه به طور کلی نمیتونی چیزی رو save کنی ؟

مرشاد
1st December 2008, 07:42 AM
منظورم adress، home page وب سايتمو مي گم بعضي وقتها كه كه توي سايتهاي ديگه مرم عوض ميشه. و يه ادرس ديگه روي home pageم مي افته كه مي خواهم دوباره صفحه خودم بيارم .از هيچ طريقي نمي تونم.

Admin
1st December 2008, 07:51 AM
منظورم adress، home page وب سايتمو مي گم بعضي وقتها كه كه توي سايتهاي ديگه مرم عوض ميشه. و يه ادرس ديگه روي home pageم مي افته كه مي خواهم دوباره صفحه خودم بيارم .از هيچ طريقي نمي تونم.

مرشاد جان منظورت اینه که Home Page شما غیر فعال شده و آدرس سایت جدید به هیچ وجه قابل تغییر نیست ..؟

اگه به این شکله روی سیستم شما از اینترنت ویروس افتاده که تنها با روش های خاص خودش پاک میشه ..!

البته مونده به قدرت ویروسش..!

مرشاد
1st December 2008, 09:21 AM
درسته يه وب سايت ديگه افتاده حالا چه جوري عوضش كنم راه حلش چيه؟
در ضمن چه جوري ميشه آدرسها را در گوگل پاك كرد .البته به روشهاي كه در قسمت كامپيوتر گفته شده من نتونستم پاك كنم راه حلش چيه.منتظرم.

diamonds55
1st December 2008, 02:05 PM
در ضمن چه جوري ميشه آدرسها را در گوگل پاك كرد .البته به روشهاي كه در قسمت كامپيوتر گفته شده من نتونستم پاك كنم راه حلش چيه.منتظرم.

در این مورد چند تا امکان وجود داره اول اینکه شما به من بگید که در هنگام سرچ از طریق گوگل سایت شما ایندکس می شود یا نه ؟
دومین امکان اینه که شما زیاد صفحه اصلی خودتون رو تغییر می دهید بنابر این ممکنه که یکی از دلایلش این باشه و اگر در گوگل ایندکس نمیشه احتمال این دلیل زیاده دوست من .
احتمال بعدی در این است که ممکنه شما تو home page فریم به کار بردی و چون فریم خاصیت داینامیکی داره یعنی می تونه بطور مداوم آپدیت بشه بنا بر این صفحه اصلی شما مدام عوض میشه .
احتمال بعدی هم اینه که شما در هنگام کد نویسی از html استفاده کرده اید برای بهینه کردن میتونید از CSS استفاده کنید و اگر فرمت فایلتون shtml. است رو هم به html تبدیل کنید .
همین راه حل دیگری به ذهنم نمیرسه .

مرشاد
2nd December 2008, 06:47 AM
نه اينجوري كه مثلاً بهد از كليك بر روي بعضي موضوعها اون ادرس خودبه خود به وب سايت اصلي اول صفحه مي اد
اگه ميشه چگونگي پاك كردن ادرس ها در گوگل را توضيح بدهيد؟

diamonds55
3rd December 2008, 10:34 PM

یه راه خیلی ساده هست و اون اینکه شما وقتی در سرچ گوگل 2بار کلیک کنید لیستی از کلماتی رو که قبلا استفاده کردین جهت سرچ به شما میده فقط کافی است چند ثانیه دست تون رو روی DELIET نگه دارید تا همشون پاک بشن .

راه دوم میتونید از گزینه TOOLS--------INTERNET OPTION------CLEAR HISTORY رو که بزنید و عدد کنارش رو به صفر تغییر بدهید کلیه چیزها تون پاک میشه .
یه راه هم هست برای همیشه که اصلا SAVE نشه و اون از طریق رجیستری است به آدرس زیر مراجعه کنید و تغییرات رو اعمال کنید .

اگر از internet explorer استفاده می کنید:
Tools -> Internet Options

http://i29.tinypic.com/2a6a1r4.jpg
اگر با firefox کار می کنید:
Tools -> Options

یه راه هم هست برای همیشه که اصلا SAVE نشه و اون از طریق رجیستری است به آدرس زیر مراجعه کنید و تغییرات رو اعمال کنید .

برای پاک کردن یک کلمه از حافظه جستجوی گوگل، در قسمت run تایپ کنید regedit و سپس ok کنید و مسیر زیر را بروید:
HKEY_CURRENT_USER/software/google/nav_client/1.1/history
در این حالت تمام کلمات تایپ جستجوشده در گوگل در سمت راست دیده می شود.روی کلمه مورد نظر کلیک راست کرده و سپس delete کنید.

Admin
4th December 2008, 05:47 AM

یه راه دیگه ای هم هست ..!

برای اینکه بخوای لیست مطالبی که در گوگل سرچ کردی رو حذف کنی به این طریق عمل کن.

وقتی مطلب مورد نظر رو داری تو کادر میانی گوگل تایپ می کنی وقتی که مطلب سرچ شد همانند شکل زیر موس رو روی یکی از مطالب ببر تا آبی رنگ بشه.

http://uc-njavan.ir/uploder/files/y87/azar/googlenjavan.JPG

حالا کافیه دکمه ی Delete رو از صفحه کلید بزنی ..!
اون موضوعی که سرچ شده حذف میشه.! ;)
موفق باشی

مرشاد
4th December 2008, 06:08 AM
تشكر از لطف شما داداش گلم تمام اين كار را كردم ولي پاك نميشند . قسمت اول سوال و اگه ميشه جواب بده. مرسي

Admin
4th December 2008, 06:17 AM

مرورگرت چیه ..؟
اینترنت اکسپلورر ..؟

ببین گزینه ی Use Blank ، Use Defalt و ... در بخش Tools> Internet Options ... از کار افتاده یا نه ..؟

اگه از کار نیوفتاده کلید Use Blank رو بزن آدرس حذف بشه..!

البته این موضوع که گفتی آدرس سایتت عوض میشه به بعضی سایتها هم ربط داره که گزینه هایی تو این قبیل سایتها بنام خانه سازی شود و ... هست که اگه روی این گزینه ها کلیک کنی آدرس Home Page روی اون سایت تنظیم میشه.

مرشاد
4th December 2008, 06:58 AM
مرورگرت چیه ..؟
اینترنت اکسپلورر ..؟

ببین گزینه ی use blank ، use defalt و ... در بخش tools> internet options ... از کار افتاده یا نه ..؟

اگه از کار نیوفتاده کلید use blank رو بزن آدرس حذف بشه..!

البته این موضوع که گفتی آدرس سایتت عوض میشه به بعضی سایتها هم ربط داره که گزینه هایی تو این قبیل سایتها بنام خانه سازی شود و ... هست که اگه روی این گزینه ها کلیک کنی آدرس home page روی اون سایت تنظیم میشه.
اين دو گزينه كه فرموديد هر دو تاشان غير فعالند. را ديگه نيست؟

Admin
4th December 2008, 08:25 AM
اين دو گزينه كه فرموديد هر دو تاشان غير فعالند. را ديگه نيست؟

ببین سیستمت ویروسی شده ..!
تنها کار راحتی که می تونی بکنی اینه که سیستم عامل رو عوض کنی ..!
البته این ویروس رو من یه بار پاک کرده بودم ... ولی روش خاصی از رجیستری داره ..!

اسم ویروس رو اگه می دونی بگو تا روش پاک کردنش رو پیدا کنم و گر نه مرورگرت رو عوض کن و اگه مشکل حل نشد سیستم عامل رو عوض کن.

مرشاد
4th December 2008, 09:14 AM
اسم سايتي كه افتاده اين استhttp://www.100cd.net/
در ضمن هفته پيش ويندوزم را عوض كردم. چون قبل از اين باز اينجوري بود.

مرشاد
16th December 2008, 10:30 AM
پشيمان شدم. ديگه زحمت نكشيد استادان گرام سايت.اگه پاي پياده رفته بودم شركت مايكروسافت تا به حال جوابشو گرفته بودم.

Admin
16th December 2008, 06:09 PM
پشيمان شدم. ديگه زحمت نكشيد استادان گرام سايت.اگه پاي پياده رفته بودم شركت مايكروسافت تا به حال جوابشو گرفته بودم.

مرشاد جان وقتی شما حرف من رو گوش نمی دی ..! چطور میشه انتظار نتیجه بگیری ؟
نظر من اینه که این یه نوع ویروسه جدیده ..!
قبلآ هم نمونه ی مشابه دیدم.
سیستم عامل رو عوض کن ، چون آنتی ویروسی که این رو پاک میکنه 2 هزار تومانی نیست ... 40 هزار تومانی اصله ..!

موفق باشی

SaNbOy
17th December 2008, 07:13 PM
سلام من از موزیلا استفاده میکنم اما بعضی مواقع وقتی که میخواهم یه سایت رو بیارم گیر میکنه کسی میدونه مال چیه
اینو بهتون اطمینان میدم که به سرعت اینترنتم ربطی نداره

SOURCE MOBILE
17th December 2008, 08:54 PM
سلام من از موزیلا استفاده میکنم اما بعضی مواقع وقتی که میخواهم یه سایت رو بیارم گیر میکنه کسی میدونه مال چیه
اینو بهتون اطمینان میدم که به سرعت اینترنتم ربطی نداره

سايت رو باز مي كنه يا نه ؟ ( يا كمي از سايت رو باز مي كنه و بعد گير ميكنه ؟ )

SaNbOy
18th December 2008, 12:48 PM
سايت رو باز مي كنه يا نه ؟ ( يا كمي از سايت رو باز مي كنه و بعد گير ميكنه ؟ )
آره دوست عزیزم كمي از سايت رو باز مي كنه و بعد گير ميكنه.البته اگه فکر میکنی مال سرعت اینترنت هستش من فکر نمیکنم:-??

SOURCE MOBILE
18th December 2008, 01:09 PM
آره دوست عزیزم كمي از سايت رو باز مي كنه و بعد گير ميكنه.البته اگه فکر میکنی مال سرعت اینترنت هستش من فکر نمیکنم:-??
كارت اينترنتو عوض كن . مشكل از سرويس دهنده هستش .

SaNbOy
18th December 2008, 01:15 PM
كارت اينترنتو عوض كن . مشكل از سرويس دهنده هستش .
سلام دوست عزیز ممنونم باشه من این کار رو انجام میدم جواب رو به تو میگم<):)

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد