PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث يك لحظه تفريح,يك لحظه لبخند------->آيا حاضري با يه معمار ازدواج كني؟!

ЛίL∞F∆R
24th August 2010, 07:25 PM
سلام و هزاران سلام و هزاران درود

امروز يه پست جالبي رو تو يكي از سايتا ديدم كه خيلي برام جالب بود مخصوصاً جوابايي كه بهش داده بودند من اون پستو اينجا مي زارم كه ببينم نظرات نخبگان ايراني چيه[entezar2][labkhand]

يه سوالي كه من هميشه از همكلاسي هام ميپرسم اينكه آيا حاضر هستن همسرشون هم معمار باشه ؟

خوب هر كي يه چيزي ميگه ...
يكي ميگه فقط مي خواد همسرش معمار باشه كه همديگه رو درك كنن http://www.iran-eng.com/images/smilies/funny/w24.gif

يكي كه ميگه اصلاً و ابداً حاضر نيست با يه معمار ازدواج كنه http://www.iran-eng.com/images/smilies/wallbash.gif

- يكي براش فرق نداره http://www.iran-eng.com/images/smilies/funny/w36.gif

يكي از استادام كه همسرش معمار بود مي گفت دو تا معمار نمي تونن زير يك سقف زندگي كنن !!!!!!!! http://www.iran-eng.com/images/smilies/funny/w13.gif

يكي ديگه اين مثل رو گفت كه :
هزار مهندس سازه زير يك پوستين بخسبند و دو معمار در يك قلمرو نگنجند !!!!!!!!!!!!!!

ايده اي از nino

دوستاني هم كه رشتشون معماري نيست مي تونن نظر بدن آيا دوست دارن همسري خلاق, هنرمند وايده پرداز داشته باشن و آيا با روحيه ي هنري اون شخص مي تونن كنار بيان...(هنرمندا اخلاقاي خوب و بد زيادي دارن كلاً عجيبن...)

حالا نظر شما چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AvAstiN
24th August 2010, 10:12 PM
نه!
به نظرم درک نمی تونیم بکنیم همو [bamazegi]

ЛίL∞F∆R
24th August 2010, 10:20 PM
نه!
به نظرم درک نمی تونیم بکنیم همو [bamazegi]

واي فريبا جون اينجوري كه شما گفتين ما معمارا مي ترشيم...[negaran][sootzadan][esteress]
چه خلاصه حداقل كمي توضيح مي دادين...[labkhand]

Amir
24th August 2010, 11:03 PM
با سلام ... والا من نميدونم معمار مگه جنس خاصي داره ازدواج اونقدر مرتبط به شغل نيست ملاكهاي ديگه اي هستش كه اونا از شغل طرف مهمتره ..اگه بخواهيم بگيم يه معمار پس هر كسي ميتونه بنا به يه دلايلي بگه شغل من .. حالا نوا خانوم سوال اينجاست كه چرا يه معمار ..يه معمار چه جوريه كه شغلش اينقد مهم تو ازدواج ... ملاكهاي ازدواج درك طرفين .. تفاهم در معناي واقعي نه كليشه ايش .. علاقه از روي شناخت ... و چيزهاي كه تاپيكش بايد تو قسمت تالار ازاد بزني و در موردش بحث كني ..ولي اين دانشكده معماري كلا رو هوا بود ملتشم فك نميكنم اهل درس بودن از بر و بچ رفيقا ميگما جسارت نشه ..ولي من به خاطر خلاقيت و ديدي كه داشتن نسبت به زندگي دوسشون داشتم

ساناز فرهیدوش
24th August 2010, 11:20 PM
معماران خیلی نکته سنج و باریک بین و خوش سلیقه اند . به شرطی با ایشون ازدواج می کنم که در دیزاین خانه منم سهیم بدونه .

داداشی
24th August 2010, 11:30 PM
سلام من كلا با همه ميتونم بسازم ولي دوست دارم كه معمار باشه آخه من در عين حال كه عاشق برق هستم عاشق معماري هستم و كتب و درساشو نيگاهي ميندازم
ماكت ساختم طراحي ساختمان ويلاي خودمونو من دادم از اين كارا دوست دارم و عاشق اين كارم مخصوصا معماري داخلي كه واي ديوونشم با اين تفاسير من زيادي با معمار ها ميتونم كنار بيام.
البته با پسراش نه ها!!!!!دختراش بالا خره منم بايد سر و ساماني بگيرم (30% شوخي)[nishkhand][khejalat]
[golrooz][golrooz][golrooz]
فراوان تشكر كه ارسال منو خوندين.

ЛίL∞F∆R
25th August 2010, 12:04 AM
با سلام ... والا من نميدونم معمار مگه جنس خاصي داره ازدواج اونقدر مرتبط به شغل نيست ملاكهاي ديگه اي هستش كه اونا از شغل طرف مهمتره ..اگه بخواهيم بگيم يه معمار پس هر كسي ميتونه بنا به يه دلايلي بگه شغل من .. حالا نوا خانوم سوال اينجاست كه چرا يه معمار ..يه معمار چه جوريه كه شغلش اينقد مهم تو ازدواج ... ملاكهاي ازدواج درك طرفين .. تفاهم در معناي واقعي نه كليشه ايش .. علاقه از روي شناخت ... و چيزهاي كه تاپيكش بايد تو قسمت تالار ازاد بزني و در موردش بحث كني ..ولي اين دانشكده معماري كلا رو هوا بود ملتشم فك نميكنم اهل درس بودن از بر و بچ رفيقا ميگما جسارت نشه ..ولي من به خاطر خلاقيت و ديدي كه داشتن نسبت به زندگي دوسشون داشتم

سلام آقا امير گل...[esteghbal]
معمارا جنسشون خاصه خاصه نايابه ناياب كميابه كم ياب سر كردن با آدماي هنري خيلي سخته كلاً تو يه دنياي ديگه زندگي مي كنن بسيار حساسو لطيفن كلاً عجيبن...
بعد معمار بودن منظور صرف شغل نيست روحيه ي اون شخصه كه تونسته اين رشته رو بخونه به جز استثنا ها كسي كه تو اين رشته اومده خصوصيات اخلاقيش خاص و جدا از بقيه بچه هاس رشته نشونه ي روحيه ي آدماس چون انتخابش كرده توش مونده و ادامش مي ده....مثلاً بچه هاي برق كمي خشك و سختن چون رشتشون چنين آدمياييو پذيراست... و يا بچه ها علوم تجربي نترسن...اين روحيه ها رو مي شه تحمل كرد ولي ادماي هنري خيلي وقتا با هنرشون زندگي مي كنن ,هنرشون مي شه حكم همسر دومشون , به كاراي خونه نمي رسه و يه جورايي از همسر كار بيشتر مي كشه چون خيلي درگير طرحاشه چون هنر مي شه روحه آدم ولي برق كه آدماي خشنو مي طلبه با رو آدم در آميخته نمي شه...

ЛίL∞F∆R
25th August 2010, 12:08 AM
سلام من كلا با همه ميتونم بسازم ولي دوست دارم كه معمار باشه آخه من در عين حال كه عاشق برق هستم عاشق معماري هستم و كتب و درساشو نيگاهي ميندازم
ماكت ساختم طراحي ساختمان ويلاي خودمونو من دادم از اين كارا دوست دارم و عاشق اين كارم مخصوصا معماري داخلي كه واي ديوونشم با اين تفاسير من زيادي با معمار ها ميتونم كنار بيام.
البته با پسراش نه ها!!!!!دختراش بالا خره منم بايد سر و ساماني بگيرم (30% شوخي)[nishkhand][khejalat]
[golrooz][golrooz][golrooz]
فراوان تشكر كه ارسال منو خوندين.

سلا آقا محمد...[esteghbal]
ايشالا يه خوبشو خدا واست كنار مي زاره[nadanestan]
ولي آفرين معمارا كلاً عالين[porenerji][sootzadan]

ЛίL∞F∆R
25th August 2010, 12:11 AM
معماران خیلی نکته سنج و باریک بین و خوش سلیقه اند . به شرطی با ایشون ازدواج می کنم که در دیزاین خانه منم سهیم بدونه .

اينهمه درس خونده بعد بده دكوراسيونه خونشو همسرش بچينه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[taajob][nadidan]
خيلي بايد متواضع باشه[nadanestan][khanderiz]

داداشی
25th August 2010, 12:15 AM
نه من مخالفم اتفاقا ما برقي ها انقدره نازيم مثلا نمونه ي بارزش خودم (اغراق)
من زن ميخوام !!!!!!!!!!!
راستي هرگونه همكاري به معماري ها پذيرفته ميشه البته فقط تا ترم سوم !!!
[golrooz]

ساناز فرهیدوش
25th August 2010, 12:29 AM
افراد طبق استعداد ، علاقه و ... خیلی از چیزای دیگه دست به انتخاب شغل می زنند . شغلی که شاید خوشایند بقیه نباشد . ممکنه این شغل خشن باشد اما دلیل نمی شود که اون فرد آدم خشنی باشد .
یک پزشک جراح در عین حال که می تواند دل سوز و مهربان باشد می تواند از کردش برای جان بیمار استفاده کند .
شغل در دراز مدت می تواند بر روحیه و نگرش فرد تاثیر گذار باشد اما درون مایه ی اخلاقی معمولا دست نخورده باقی می ماند چون انتخاب رشته و شغل بعد از 18 سالگی در زمانی که افراد دارای ثبات اخلاقی شده اند اتفاق می افتد .

ЛίL∞F∆R
25th August 2010, 05:33 PM
معمارا خيلي خوبن ولي به نظرم اگه جفتشون داراي روحيه ي هنري باشن جفتشون تو دنياي خودشونن و زندگي به باد مي ره ولي در كل برام هیچ فرقی نمی کنه یعنی اصلاً فرقی نمیکنه آخه من به شخصه جدای از معماری اینقدر در همه چیز آدم عجیب و غریبی هستم که مشکل کسی بتونه باهام کنار بیاد و با هم زندگي كنه در نتیجه اگر کسی این لطف رو بکنه واقعا جای تعجب داره و از صميم قلب بهش تسليت مي گم و البته اخلاق های عجیبم از درک شدن احساسات معمارانه و هنري بدتره!

داداشی
25th August 2010, 05:40 PM
همه يه روحياتي دارن مطمئن باش اگه كسي عاشقت بشه روحيات بد تو هم براش زيباست چه برسه به عجيب كه ميتونه خيلي زيبا باشه
حالا از معمارا گفتيم اصلا خودت معمار خانوم دوست داري همسرت چه رشته اي داشته باشه
به قول خودت پزشكا كه نترسن
برقي ها كه خشك هستن كه من اينو قبول ندارن
هم رشته خودت يا ...

ЛίL∞F∆R
25th August 2010, 05:54 PM
همه يه روحياتي دارن مطمئن باش اگه كسي عاشقت بشه روحيات بد تو هم براش زيباست چه برسه به عجيب كه ميتونه خيلي زيبا باشه
حالا از معمارا گفتيم اصلا خودت معمار خانوم دوست داري همسرت چه رشته اي داشته باشه
به قول خودت پزشكا كه نترسن
برقي ها كه خشك هستن كه من اينو قبول ندارن
هم رشته خودت يا ...

گفتم ديگه فرقي نمي كنه ولي كسي اونقدر به درجه ي ديوانگي نرسيده كه بخواد با من باشه....
منتظر بقيه دوستان هم هستيم بيان بگن آيا حاضرن آدم هنري رو تحمل كنن يا دوسش داشته باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AHB
25th August 2010, 09:11 PM
گفتم ديگه فرقي نمي كنه ولي كسي اونقدر به درجه ي ديوانگي نرسيده كه بخواد با من باشه....
منتظر بقيه دوستان هم هستيم بيان بگن آيا حاضرن آدم هنري رو تحمل كنن يا دوسش داشته باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای من روحیات و اخلاق فرد مهمه نه رشتش. البته منظورم این نیست که اگه بیسواد باشه برام مهم نیست ها ولی مثلا اگه معمار باشه برام مهم نیست و فقط اخلاقش برام مهمه.

حالا نیلوفر خانم مگه امر خیری در کاره ؟[khande][bamazegi]

ЛίL∞F∆R
25th August 2010, 10:26 PM
برای من روحیات و اخلاق فرد مهمه نه رشتش. البته منظورم این نیست که اگه بیسواد باشه برام مهم نیست ها ولی مثلا اگه معمار باشه برام مهم نیست و فقط اخلاقش برام مهمه.

حالا نیلوفر خانم مگه امر خیری در کاره ؟[khande][bamazegi]

نه امر خيري در كار نيست اينجا زوج يابي هم واسه كسي نمي كنيم فقط اينكه آيا بقيه رشته ها مي تونن با يه معمار كنار بيان يا نه آخه معمارا كمي عجيبن...و كنار اومدن باهاشون كمي سخته[nishkhand]

امین_بد
25th August 2010, 10:41 PM
من با اینکه رشتم ریاضیه ولی به معماری و هنر هم علاقه دارم و بدم نمی یاد که همسر آیندم یه ممار ماهر باشه تا بتونیم یه خونه ای بسازیم که طرحش از اون و پولش از من. نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

Arash.All
25th August 2010, 11:37 PM
همسر آینده هر چی میخواد باشه ، مهم این هست که دو طرف کنار هم بتونن زندگی کنن ، حالا همسرت معمار باشه ، آدم فضائی باشه ، فیزیکدان باشه ، جانور شناس یا ... مهم نیست ، مهم این هست که دو طرف اونقدر به درجه عقلی رسیده باشن که بتونن همدیگه رو درک کنن :) .

البته نیلوفر خانم شما که گلی [nishkhand][bamazegi]

ЛίL∞F∆R
26th August 2010, 01:57 AM
همسر آینده هر چی میخواد باشه ، مهم این هست که دو طرف کنار هم بتونن زندگی کنن ، حالا همسرت معمار باشه ، آدم فضائی باشه ، فیزیکدان باشه ، جانور شناس یا ... مهم نیست ، مهم این هست که دو طرف اونقدر به درجه عقلی رسیده باشن که بتونن همدیگه رو درک کنن :) .

البته نیلوفر خانم شما که گلی [nishkhand][bamazegi]

خوب قبول دو طرف بايد بتونن كنار هم زندگي كنن... شما با خصوصياتي كه از خودتون ديديد و مي دونيد حاضريد با يه معمار يا هنرمند ازدواج كنيد با تمام اخلاقاي يه هنرمند كه دايره ي اخلاقيشون بسيار گستردس.....
آرش جان شرمندم نكن چشاته كه همه رو گل مي بينه گلي از خودتونه[esteghbal][golrooz]

so0deh
26th August 2010, 02:32 AM
هزار مهندس سازه زير يك پوستين بخسبند و دو معمار در يك قلمرو نگنجند !!!!!!!!!!!!!!

دقیقا همینه[nadidan]

Adrenalin
29th August 2010, 06:33 AM
جنگه فرهنگیه کجای این میدونی ؟
با سلام
بحث مطرح شده شما نسبی است زیرا همه چیز در دنیا نسبی است و هیچ چیز مطلقی وجود ندارد
یعنی نمی شه شما بگید که دو معمار با هم زیر یه سقف نمی تونن سر کنند
یا چیز های دیگه
اما با علاقه مندی شما به بحث ازدواج دلم نیومد بگم نه
برای ما نظامی ها خیلی مهمه که همسرمون مهربون و احساساتی و هنری باشه
زیرا خلا یه جنگه سخت و دشوار رو می تونن در کنار همسرشون پر کنند
در درجه اول یک خانم باید مسئله خانوده برایش مهم با شد تا رشته اش
من حاضرم با یک همسر معمار هنری با اخلاق رویا پرداز ازدواج کنم به شرطی که به موارد زیر لطمه وارد نشود:
خانه داری
همسرداری و زنا شویی
اشپزی
بچه داری و تربیت بچه
وفاداری
در مورد عجیب بودن معمار ها و هنری بودنشون با ید خدمتتون بگم که حد و مرزی داره
مثلا پروژه عظیم تجاری اداری که در حوالی فرودگاه امام توسط جوان نخبه معمار ایرانی تحصیل کرده امریکا هنوز بدون یک سازه ایمن در هاله ابهام قرار دارد و هنوز نتوانسته اند که برای ان یک سازه مناسب طراحی کنند چون با تکنولوزی ایران مطابقت نداره و واقع بینانه با توجه به قدرت مهندسی ایران طراحی معماری نشده
در مورد این جمله توضیح بیشتری دهید لطفا :
هزاران مهندس سازه می تونند زیر یک پوستین بخسبند ولی دو معمار در یک قلمرو نمی تونن کنار بیایند
قرار نیست هر چی هر کی گفت درست باشه
موفق باشید

تو فکر یک سقفم یه سقف بی روزن یه سقف پا برجا محکم تر از اهن
تو فکر یک سقفم یه سقف رویای سقفی برای ما حتی مقوایی
سقفی که تن پوشه هراس ما باشه تو سردیه شب ها لباس ما باشه
سقفی برای عشق برای تو با من
سقفی اندازه قلب من و تو واسه لمس تپش دلواپسی برای شرم لطیف لحظه ها واسه پیچیدن بوی اطلسی
زیر این سقف اگه باشی پر میشه از گرمای تو لختی پنجره هاشو می پوشونو پیرهن تو
زیر این سقف خوبه عطر خود فواموشی بپاشیم
زیر این سقف با تو از گل از شب و ستاره می گم از تو از خواستن تو می گم و دوباره میگم
زندگیمو زیر این سقف با تو اندایزه میگیرم گم میشم تو معنی تو معنی تازه می گیرم
سقفمون افسوسو افسوس تن ابر اسمونه یه افق یه بی نهایت کمترین فاصلمونه

http://www.njavan.com/forum/picture.php?albumid=433&pictureid=1881

AHB
29th August 2010, 09:57 AM
نه امر خيري در كار نيست اينجا زوج يابي هم واسه كسي نمي كنيم فقط اينكه آيا بقيه رشته ها مي تونن با يه معمار كنار بيان يا نه آخه معمارا كمي عجيبن...و كنار اومدن باهاشون كمي سخته[nishkhand]

چرا یه کم عجیبن؟؟[soal][tafakor][nadanestan]
مگه شما عجیبی ؟[soal][bamazegi]

ЛίL∞F∆R
29th August 2010, 05:13 PM
سلام به دوست و همكار محترم ADRENALIN

بحث مطرح شده شما نسبی است زیرا همه چیز در دنیا نسبی است و هیچ چیز مطلقی وجود ندارد

جهان نسبيه ,من نسبيم, شما نسبي, زيبايي نسبيه, زشتي نسبيه ,خوبي نسبيه ,بدي نسبيه و هيچ چيز مطلقي جز پروردگار نيست...

یعنی نمی شه شما بگید که دو معمار با هم زیر یه سقف نمی تونن سر کنند
یا چیز های دیگه

من نمي گم... اين نقل قول از شخصي ديگس و من فقط نظرشون رو به عنوان يه نظر گذاشتم خيلي از هنرمندان با هم زندگي كردن و هم اكنون زندگيشون بسيار زيبا و دل انگيزه...فقط غير ممكن غير ممكنه و هيچ غير ممكني ممكن نيست...

اما با علاقه مندی شما به بحث ازدواج دلم نیومد بگم نه

من به بحث ازدواج علاقه مند نيستم بر حسب اينكه من اين تاپيك رو از سايت ديگري برداشت كردم كه دوستان جوابهاي جالبي به اون داده بودن خواستم جوابهاي دوستان عزيز سايت نخبگان رو بخونم اسم تاپيك يه لحظه لبخند يه لحظه تفريحه...

در مورد عجیب بودن معمار ها و هنری بودنشون با ید خدمتتون بگم که حد و مرزی داره
مثلا پروژه عظیم تجاری اداری که در حوالی فرودگاه امام توسط جوان نخبه معمار ایرانی تحصیل کرده امریکا هنوز بدون یک سازه ایمن در هاله ابهام قرار دارد و هنوز نتوانسته اند که برای ان یک سازه مناسب طراحی کنند چون با تکنولوزی ایران مطابقت نداره و واقع بینانه با توجه به قدرت مهندسی ایران طراحی معماری نشده

قبول دارم معماري جايگاهش تو ايران گم شده و مهندسين قوي كم داريم ولي مشكل اين سازه چيزه ديگري است دوست من[esteghbal]

در مورد این جمله توضیح بیشتری دهید لطفا :
هزاران مهندس سازه می تونند زیر یک پوستین بخسبند ولی دو معمار در یک قلمرو نمی تونن کنار بیایند
قرار نیست هر چی هر کی گفت درست باشه

من نگفتم درسته اين نظر يك شخصيه كه خيليا باهاش موافقن خيلي ها مخالف, چون نگفتم درسته اسم اين تاپيك بحثه هركسي مياد نظرشو مي گه...و نظر هر شخص محترم[esteghbal]
مرسي كه نظرتون رو دادين ولي با اين شرايط سختي كه شما براي همسرتون گذاشتين كمي بايد كمك حالش باشين [nishkhand]
موفق و شاد باشين[esteghbal]

*میشا*
29th August 2010, 06:05 PM
سلام
اینو دیدم دلم نیومد چیزی نگم

مثلاً بچه هاي برق كمي خشك و سختن چون رشتشون چنين آدمياييو پذيراست...
بچه های برق اتفاقا خیلی هم احساساتی و لطیف هستن (البته اکثرشون و به نظر من)
دقت کردین بیشترشون، مخصوصا پسرای برق شعر میگن؟ [tafakor]
حداقل اونایی که من میشناختم علاقه به شعر و ادبیات داشتن

من حاضرم با یک همسر معمار هنری با اخلاق رویا پرداز ازدواج کنم به شرطی که به موارد زیر لطمه وارد نشود:
خانه داری
همسرداری و زنا شویی
اشپزی
بچه داری و تربیت بچه

احتمالا منظور نوا این بوده که تو این کارا کم میذارن دیگه [nishkhand]
هی داره میگه کمک همسر و اینا [sootzadan]

با تمام اخلاقاي يه هنرمند كه دايره ي اخلاقيشون بسيار گستردس.....
یه ذره باز میکنی؟ میگی اخلاقاشون چیه؟ [negaran]

Amir
30th August 2010, 11:07 PM
برق خشن هستن !! ؟واقعان ..نوا خانوم اين شما از كجا دريافتي ..والا اگه من بودم اتفاقا تو فضا سير ميكنند از بعد مثبتش البته حالااا كمي تا قسمتي هم منفي و بيشتر به نظرم اهل هنر باشند..فك نميكنم رشته يه كسي معرف شخصيت و درونش باشه

داداشی
30th August 2010, 11:43 PM
شديدا با ميشا موافقم اون قسمت برق رو
خدا حفظ كنه شما رو مادر
خوشحالمون كردي خدا شادت كنه
البته يه كم شعر. ميخونما ولي مدت بينش زياده مثلا سالي يه بار جلد كتابش رو نيگاه ميكنم كه اين بده دارم خودمو اصلاح ميكنم

Alaleh E
30th August 2010, 11:57 PM
من خيلي دوست دارم با يه معمار ازدواج كنم... [alaghemand][esteghbal] ولي حالا اگه معمار هم نشد، هنرمند باشه، بازم اگه نشد، فقط كافيه درك هنري داشته باشه... اگه همچنان نشد ( [gerye]) لااقل منو درك كنه، آخه غير معمارا بعضي وقتا احساساتتو مسخره مي كنن و اصلا روحيه تو درك نمي كنن... [negaran]

داداشی
31st August 2010, 12:03 AM
كي ميگه آخه شما به پستت به چند تا نخاله خورده ميگي همه اينجوري
انسان خوب زياد مونده

Alaleh E
31st August 2010, 12:19 AM
كي ميگه آخه شما به پستت به چند تا نخاله خورده ميگي همه اينجوري
انسان خوب زياد مونده

[negaran] من كه نگفتم همه اينجورين، نگفتم آدماي خوبي نيستن، گفتم بعضي وقتا درك نمي كنن. [golrooz]

ЛίL∞F∆R
31st August 2010, 12:24 AM
بچه ها برق كه سرورن ولي خواهر من كه برق خونده همچيني يكم مرد مي زنه خشنه [nishkhand]
ميشا جون در نرو بيا جواب بده نمي خواد نقدو بررسي كني بدو بيا جواب بده بعدش نقدو بررسي كن بدو ما منتظريماااااااااااااااااا ا

داداشی
31st August 2010, 12:30 AM
نميدونم والا شايد من مشكل دارم و بايد ميرفتم يه رشته ي هنري
يعني من مشكل دارم ؟ :((

ЛίL∞F∆R
31st August 2010, 12:57 AM
نميدونم والا شايد من مشكل دارم و بايد ميرفتم يه رشته ي هنري
يعني من مشكل دارم ؟ :((
نه داداشي عزيز مشكل چيه تو هر چيزي استثنا وجود داره شما يكي از اون استثنا ها هستين...
من خودمم بعضي وقتا انقدر خشن مي شم هر چيزي بهم مي خوره جز هنر نه بابا اين چه حرفيه[esteghbal]

*میشا*
31st August 2010, 01:14 AM
شديدا با ميشا موافقم اون قسمت برق رو
خدا حفظ كنه شما رو مادر
خوشحالمون كردي خدا شادت كنه
البته يه كم شعر. ميخونما ولي مدت بينش زياده مثلا سالي يه بار جلد كتابش رو نيگاه ميكنم كه اين بده دارم خودمو اصلاح ميكنم

ای بابا، من کجام مادره [khande]
چرا همه دارن به من میگن مادر [tafakor]
یه چیزی این وسط مشکوکه [bihosele]

بچه ها برق كه سرورن ولي خواهر من كه برق خونده همچيني يكم مرد مي زنه خشنه [nishkhand]
خب خواهرت استثنائه قربونت برم [nishkhand]
خشانت که گاهی لازمه البته [entezar] (الان این تیریپ بودا [bamazegi])

ميشا جون در نرو بيا جواب بده نمي خواد نقدو بررسي كني بدو بيا جواب بده بعدش نقدو بررسي كن بدو ما منتظريماااااااااااااااااا ا
ها؟ کی؟ چی؟ من؟ [negaran]
والا من خودمم قرار بود برم معماری بخونم
نمیدونم چی شد، مسیر زندگی یهو پیچید و ما نپیچیدیم و رفتیم از یه جا دیگه سر درآوردیم [bamazegi]
حالا خوبه جاده خاکی نبود و در آخر ممکنه آدم حسابی بشیم [nishkhand]

ولی با یه معمار [tafakor]
چی بگم والا، نمیدونم، شاید آره، شاید نه
اگه قول بده برای کارش زیاد سفر نره، اگه هم میره منو ببره، بله [khejalat]
ولی خارج از شوخی
من واقعا نمیدونم اخلاقشونو که این همه میگی خاص هستن و این حرفا
برام سوال شده، مگه چه طورین؟ [soal]
من که هر چی دیدم معمار ها رو همچین روح لطیفم نداشتن
جسارت نشه ها [negaran]

داداشی
31st August 2010, 01:45 AM
نه تو دانشگاه ما من كلا دوستام معمار هستن يه جورين نميگم چجوري بده آخه.
من كه به شما نگفتم مادر داشتم خودم اداي مادرا رو در مياوردم

AHB
31st August 2010, 09:54 AM
خانم معمار شما یکی رو برای عمر خیر پیدا کن از رشته و از اینجور چیزااااااااااااا نترس

*میشا*
31st August 2010, 04:00 PM
من كه به شما نگفتم مادر داشتم خودم اداي مادرا رو در مياوردم
من فکر میکردم شما فقط داداشی [taajob]
ولی کلا بهم زیاد میگن [tafakor]
بگذریم، تاپیک منحرف شد [nishkhand]

Memar Bashy
31st August 2010, 04:16 PM
نه.

ЛίL∞F∆R
31st August 2010, 06:49 PM
نه.
سلام
صادق جان اينجوري كه شما گفتي نه انگار كلاً قصد ازدواج نداري چه با معمار چه بي معمار[nishkhand]

Memar Bashy
31st August 2010, 07:02 PM
سلام
صادق جان اينجوري كه شما گفتي نه انگار كلاً قصد ازدواج نداري چه با معمار چه بي معمار[nishkhand]
دارم با معمار نه.

Adrenalin
31st August 2010, 07:19 PM
با اجازه بزرگتر ها بله[golrooz]

AHB
31st August 2010, 10:01 PM
چرا با معمار نه ؟

7raha7
31st August 2010, 10:57 PM
بستگی به حقوقش داره خب!!!
نه... شوخی کردم... اولین شرط علاقه اس... اگه علاقه باشه بعدش باید دید که این جناب معمار آیا به اندازه ساختمونایی که میسازه محکمه یا نه... یعنی میشه بهش تکیه کرد یا نه؟ بعدشم دیگه هر چی خدا بخواد! ایشالا مبارکه![tashvigh]

ЛίL∞F∆R
1st September 2010, 01:19 AM
چرا با معمار نه ؟
ما كه نگفتيم نه,گفتين شما بگو آره يا نه!!!!!!!!!!!حالا آره يا نه؟

RezaOnlinE
1st September 2010, 02:05 AM
آره . هر چی باشه خوبه . کلا معمار جماعت با کلاسه . [porenerji]
مثل خودم [esteghbal]

AHB
1st September 2010, 10:39 AM
بلهههههههههههه

RezaOnlinE
1st September 2010, 12:45 PM
حالا اینهمه طلبه ازدواج با معما رپیدا شده . مگه چندتا معمار داریم تو انجمن ؟
یکیش که واسه منه [nishkhand]
فکر خودتون باشین [bamazegi]

AHB
1st September 2010, 12:53 PM
[taajob]کدومشون؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد