PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقد و بررسی نقد بازی استراتژی استار کرافت ۲

آبجی
22nd August 2010, 12:14 PM
نقدی بر استار کرافت ۲ بعد از بازی با ان نه قبل از ان:

بدون شک بازی استار کرافت جزو معدود بازیهاییست که قبل از ورود به بازاز بسیار خبر ساز شده بود که هزینه ساختش سر به فلک کشیده و چنین و چنان ...
ما هم منتظر , که ببینیم چه خواهد شد و ان چگونه است بر همین اساس سیستمی قدرتمند با کارت GTX و یک فرش فرمز فراهم کردیم تا این ابر بازی را زیارت کنیم که...
بازی استار کرافت یک ابر بازی نیست بلکه باز سازی شده یک بازی استراتژی قدیمی تر با همین نام میباشد. و البته نو اوری هایی در سبک استراتژی کرده که قابل تحسین است.
۱. شما در بازی های گذشته مجبور بودید تمامی ارتقا ی افراد را از ساختمان های تولید کننده یکی یکی انجام دهید در حالی که این کار در شماره ۲ به فعالیتی مفرح و انتخابی تبدیل شده که جلوی بازی کردن شما را نگرفته و بین مرحله ای شده است.
۲. در بین هر مرحله امکان جدیدی برای سرگرمی فراهم شده و این حتی تا بازی با دستگاه کنسول سر پایی خودمان که در شهر بازی فراوان از انها میبینیم با یک بازی ۲ بعدی جنگ فضا پیمایی , پیش میرود.
۳. اگر تا بحال دمو های بین مرحله ها در war craft را تحیسن کرده اید اینبار دمو های استار کرافت۲ را ببینید که هم زیباست و هم تاثیر گذار.
۴. در بین مراحل در مقر فرماندهی چندین جا برای رفتن و ارتقا دارید.و کامپین Protoss در لابراتوار باز میشود.
۵. بین مراحل حق انتخاب با شماست که کدام سیاره را برمیگزینید.
۶. روند داستان درگیر کننده است.

● نکات منفی :

۱. اگر اهل انجام مراحل در حالت سخت باشید خواهید دید بی رویه سرباز به جانتان ریخته میشود حتی اگر تمام تجهیزا ت دشمن نابود شود . معلوم نیست این متریال ساخت ازکجا به دست دشمنانتان میرسد .
۲. تمامی افراد از یک نمونه که در زیر صفحه دیده میشوند دو قلو های همسانند و تنوع ندارند.
۳. تمامی افراد از یک نمونه وقتی که کشته میشوند یکسان نابود شده و تنوع ندارند.
۴. امکان انجام بازی با کارت گرافیک های ضعیف تر که برای بازی های روز مناسبند با افت کیفیت همراه است . (البته امکان کم کردن کیفیت دارید اگر بخواهید)اما بهتر است اگر کارت گرافیک خوب ندارید ان را نبینید تا بد ببینید.
وقتی چنین بازی ساخته میشود ناگهان با رشد بی سابقه انتظارات رو برو خواهند شد.
روی هم رفته این بازی با تعداد کم ایراد هایی که دارد جزو خوب هاست .

If I Die 2Night
22nd August 2010, 12:45 PM
امروز میخواستم این بازی رو بگیرم. به نظر بازی قشنگی میاد. تو دنیای بازی هم ازش تعریف شده.

dodor
22nd August 2010, 06:50 PM
بله از سایت GameSpot نمره 9.5 گرفته است.

GameSpot (http://www.gamespot.com/pc/strategy/starcraft2/videos.html)

If I Die 2Night
22nd August 2010, 08:17 PM
البته دنیای بازی به نظره من نقدهای درستی انجام نمیده.

آبجی
22nd August 2010, 09:49 PM
البته دنیای بازی به نظره من نقدهای درستی انجام نمیده.

چطور ؟ من که تابحال نقد هایی که ازش دیدم خوب بوده و مشکلی نداشته که [tafakor] از چه بابت اینو میگید ؟؟؟

Ezio Auditore
1st September 2010, 02:05 PM
چطور ؟ من که تابحال نقد هایی که ازش دیدم خوب بوده و مشکلی نداشته که [tafakor] از چه بابت اینو میگید ؟؟؟

آبجی جان شما اگه نقدهای سایت هایی مثل بازی نما یا بازی سنتر رو بخونی متوجه میشی که نقد های دنیای بازی نقد های جالبی نیستن.دنیای بازی بازی ها رو تخصصی بررسی نمی کنه،بلکه تا اونجایی که من خوندم فقط یه معرفی از بازی انجام میده نه یه "نقد و بررسی"

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد