PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون در مورد تاپیک زبان نصرت 2 چیه ؟

RezaOnlinE
20th August 2010, 06:22 AM
با سلام . دوستان یه لطفی بکنید منو از این سر در گمی نجات بدین .
اخیرا من یه تاپیک زدم با عنوان دانلود مجموعه آموزش زبان نصرت 2 (http://njavan.com/forum/showthread.php?t=74099)
خب همونجوری که انتظار داشتم استقبال خوبی شد ازش و من از شما بابت این استقبال گرمتون صمیمانه تشکر میکنم . ولی چیزی که باعث شده من دست نگه دارم اینه که بعضی از دوستان میگن که قرار دادن این فایل ها بصورت رایگان مشکل داره و ممکنه شرکتش این اجازه رو نده . و خواستار عدم تایید این تاپیک شدن و باالطبع دوستانی هم بودن که به خاطر این مجموعه تشکر کردن و راضی هستن .
حالا سوال من اینه . من این آموزش 90 قسمتی رو کامل کنم یا تا همینجا دست نگه دارم و تاپیک رو ببندم ؟ لطفا هم در نظر سنجی شرکت کنید هم نظرتونو کتبی بنویسید . ممنون [golrooz]

Kimia_online
20th August 2010, 06:42 AM
به نظر من خوب هست نيازي هم نيست برداشته بشه!

fatima26
20th August 2010, 07:00 AM
slm khaste nabashid.khob bood,edame bedin[labkhand]

manok
20th August 2010, 07:03 AM
سلام

تو نت لینکهاش پره --دیگه کار از کار گذشته نیازی نیست دست نگه دارید

هدف سازنده هم اموزش زبان بوده پس ادامه بده شاید به یادگیری زبان کاربران کمک کنه.

با تشکر

--------------------------------------------------------------------------

یکی دو روز دیگه بیشتر مهمونتون نیستم
البته با خاطرات تلخ دارم میرم
من بد کنم و تو بد مکافات دهي پس فرق ميان من و تو چيست بگو.

Admin
20th August 2010, 09:28 AM
اگه این آموزش ها مجوز داشته باشه که داره مطمئنا شامل دردسر هایی برای ما ممکنه بشه.

دقیقا مثل موزیک های اکران شده ی با مجوز می مونه که برخی سایت هایی که این موزیک ها رو رایگان می ذاشتن فیل تر کردن ..!

AvAstiN
20th August 2010, 10:45 AM
شخصا با اساتید زبان که صحبت کردم در مورد سی دی های نصرت که تصور بر اینه که فقط 4 تا سی دی گوش بدی همه چی تمومه ، اشتباه و باید در کنارش خیلی چیزای دیگه هم باشه
در کل تاپیک خوبیه ولی باید قانون کپی رایت رو رعایت کرد و حواستون باشه بهش [cheshmak]

بانوثریا
20th August 2010, 11:29 AM
خسته نباشی ادامه بده
این همه میرن رایت میکنن 500 تومن میدن حالا چیه تو سایت گذاشته بشه[nishkhand]

hengameh
20th August 2010, 11:40 AM
به نظر من خوبه و ادامه بده
راستی دستتم درد نکنه[golrooz]

Memar Bashy
20th August 2010, 12:05 PM
سلام دوست من
ببین اگه این شرکت سی دی های خودش رو اورجینال در اختیار قرار می ده و حقوق ان برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی محفوظ هست کار شما خلاف اخلاق و دزدی محسوب می شه ولی اگر این شرکت در اختیار عام قرار داده که بعید به نظر می رسه (من اطلاعی ندارم) کار شما کمک به افزایش علم و دانش بشری است[golrooz]

Memar Bashy
20th August 2010, 12:07 PM
پس با این اوصاف من نمی تونم هیچ کدوم از گزینه های نظر سنجیتون رو انتخاب کنم[golrooz]

ElaBel
20th August 2010, 12:26 PM
سلام ضمن عرض تشكر از دوست خوبم
بايد بگم تو ايران همه چيز كپي رايت ميشه از ويندوز گرفته تا بازي و موزيك و اين سي دي هاي آموزشي
اين ديگه يه چيز معموليه
ادامه بده به نظر من خيلي هم خوبه
خيلي ها نميتونن برن سي دي هارو بخرن فكر كنم اين يه كمك به اون دسته از آدما

ادامه بده ممنون

*مینا*
20th August 2010, 01:09 PM
سلام ، خسته نباشید [golrooz]
از اون جایی که پول دادین و خریدینش ، کمی گذاشتنش این جا مشکل دار به نظر می رسه ،
اگه خود شرکت راضی باشه ، بذارید بمونه ، اگه نه که پاک بشه بهتره
آخرش هم این که به وجدانتون سر بزنید ، هر چی اون می گه انجام بدید [bamazegi]

[golrooz][golrooz]

ریپورتر
20th August 2010, 04:13 PM
ادامه بده از اونجایی کشور ما قانون کپی رایت وجود نداره شما ادامه بده[nishkhand]

moji5
20th August 2010, 04:31 PM
تو مفید بودنش که شکی نیست
شما هم که خودت قهرمان کشوری پس کسی زورش بهت نمیرسه
اگه اتفاقی افتاد فوقش میگیم ما نمیشناسیمت و خیلی وقته ندیدیمت

RezaOnlinE
20th August 2010, 04:51 PM
شما هم که خودت قهرمان کشوری پس کسی زورش بهت نمیرسه

[nishkhand] مجتبی جدی باش . اینجوری که نمیشه !!!

RezaOnlinE
20th August 2010, 04:53 PM
آخرش هم این که به وجدانتون سر بزنید ، هر چی اون می گه انجام بدید [bamazegi]
[golrooz][golrooz]

خب وجدانم که از اولشم راضی بود . و الا نمیذاشتم . بعدشم لینک دانلودشم مثل اینکه تو نت هست . پس فقط ما نذاشتیم که بخوان بهمون گیر بدن . ولی اگه هم چیزی شد . تاپیک رو قفل میکنیم تا زمانی که شرکتش اجازه بده و بعدشم باز میکنیم تاپیک رو . [golrooz]

RezaOnlinE
20th August 2010, 04:56 PM
سلام

هدف سازنده هم اموزش زبان بوده پس ادامه بده شاید به یادگیری زبان کاربران کمک کنه.

با تشکر

ممکنه چند نمونه از این لینک ها رو به ما نشون بدی ؟ [golrooz]

RezaOnlinE
20th August 2010, 05:03 PM
شخصا با اساتید زبان که صحبت کردم در مورد سی دی های نصرت که تصور بر اینه که فقط 4 تا سی دی گوش بدی همه چی تمومه ، اشتباه و باید در کنارش خیلی چیزای دیگه هم باشه

مطمئنا اینجوری نیس که با 4 تا سی دی فول بشی . منم همچین ادعایی نکردم ( دیگه شرکتش رو نمیدونم ) من خودم این مجموعه رو کامل گوش دادم . خیلی کمک میکنه . البته من چیز جدیدی از این مجموعه یاد نگرفتم و همه رو بلد بودم . فقط خوبیش این بوده برای من که آدمو وادار به مکالمه میکنه و حرف زدن رو عادی میکنه.
مثلا یکی از اقوام نزدیک ما هیچی از زبان حالیش نیوده و البته سن ایشون 50 ساله و خب طبیعتا اون موقع درس و مدرسه درست و حسابی نبوده اونم تو منطقه محروم ما . ایشون این مجموعه رو دارن استفاده میکنن و اخیرا هم به قصد دارن که برن خارج از کشور واسه تقویت زبانشون . [golrooz]

AHB
20th August 2010, 05:06 PM
اگه این آموزش ها مجوز داشته باشه که داره مطمئنا شامل دردسر هایی برای ما ممکنه بشه.

دقیقا مثل موزیک های اکران شده ی با مجوز می مونه که برخی سایت هایی که این موزیک ها رو رایگان می ذاشتن فیل تر کردن ..!

موافقم.
ولی حالا در کل خوبه.

RezaOnlinE
20th August 2010, 05:07 PM
پس با این اوصاف من نمی تونم هیچ کدوم از گزینه های نظر سنجیتون رو انتخاب کنم[golrooz]

نخیر دوست من . این سی دی هایی که من خریدم اوریجینال نبوده . قیمت اصلیه این سی دی ها 17000 تومنه که من از یه شهرستانه مرزی این پک رو به قیمت 1000 تومن ناقابل خریدم . پس خیانت رو من نکردم . [golrooz]

moji5
20th August 2010, 05:14 PM
خب اگه بخوایم جدی ب قضیه نگاه کنیم فکر نکنم موردی داشته باشه
البته الان هستن افرادی که پک کامل رو به قیمت ناچیز در اختیار مردم قرار میدن
نمونش همین جایی که اقا رضا تهیه کرده
جدیدن تو مغازه ها هم میان و کپیش رو میفروشن
با قیمت 3000 تومان
همین دیروز یکی از اشنا ها به چک خرید و خیلی راضی بود
ولی اینکه تو نت نشر بدی خب خیلی مفید تره
هر کسی بخواد میتونه یه بخش رو دانلود کنه اگه مفید بود تهیه کنه یا سفارش بده
در کل کاره خوب و مفیدیه

AvAstiN
20th August 2010, 05:17 PM
مطمئنا اینجوری نیس که با 4 تا سی دی فول بشی . منم همچین ادعایی نکردم ( دیگه شرکتش رو نمیدونم ) من خودم این مجموعه رو کامل گوش دادم . خیلی کمک میکنه . البته من چیز جدیدی از این مجموعه یاد نگرفتم و همه رو بلد بودم . فقط خوبیش این بوده برای من که آدمو وادار به مکالمه میکنه و حرف زدن رو عادی میکنه.
مثلا یکی از اقوام نزدیک ما هیچی از زبان حالیش نیوده و البته سن ایشون 50 ساله و خب طبیعتا اون موقع درس و مدرسه درست و حسابی نبوده اونم تو منطقه محروم ما . ایشون این مجموعه رو دارن استفاده میکنن و اخیرا هم به قصد دارن که برن خارج از کشور واسه تقویت زبانشون . [golrooz]

تا جایی که من یادم هست تبلیغات شرکتش این طوری بود که با سی دی های نصرت می تونین فول شین
منم مخالف این سی دی ها نیستم اتفاقا دارمشون ولی هنوز گوش نکردم
ترغیب شدم که گوش بدم [labkhand]

Memar Bashy
20th August 2010, 05:23 PM
نخیر دوست من . این سی دی هایی که من خریدم اوریجینال نبوده . قیمت اصلیه این سی دی ها 17000 تومنه که من از یه شهرستانه مرزی این پک رو به قیمت 1000 تومن ناقابل خریدم . پس خیانت رو من نکردم . [golrooz]

دوست عزیز [golrooz][shaad]
فیلم هایی که از روی پرده ی سینما ضبط می شه و یا به هر طریقی که از سینما به دست مردم میرسه ما با خریدن این فیلم ها خیانت کردیم اگه امثال ما که تحصیل کرده هستیم و خودمون رو دارای عقل می دونیم این فیلم ها رو تهیه نکنیم و از این کار جلو گیری کنیم دیگر شاهد این چنین عمل هایی نیستیم....[esteghbal]
دوستانی که میگن توی ایران قانون کپی رایت وجود نداره ما نباید کاری به قانون داشته باشیم حتی اگر قانون هم نگه ما باید بگیم که کپی آثار دیگران خلاف هست خلاف هر چیزی که به آن معتقدید...اخلاق،مذهبی ها :شرع،عرف ،فرهنگ،آبرو،ووووو[golrooz][golrooz]
هر کس باید خودش را درست کند تا مملکت آباد شود. امام خمینی (ره)

RezaOnlinE
20th August 2010, 05:24 PM
تا جایی که من یادم هست تبلیغات شرکتش این طوری بود که با سی دی های نصرت می تونین فول شین
منم مخالف این سی دی ها نیستم اتفاقا دارمشون ولی هنوز گوش نکردم
ترغیب شدم که گوش بدم [labkhand]

خب این تبلیغات واسه مشتری جمع کردنه .
خیلی خوشحالم که ترغیبتون کردم [golrooz]
موفق باشین

manok
20th August 2010, 08:21 PM
ممکنه چند نمونه از این لینک ها رو به ما نشون بدی ؟ [golrooz]

سلام

البته

http://sajad.parsiblog.com/-278883.htm

http://www.p30island.com/2009/01/-2-9.php

http://4downloads.ir/2010/02/%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%20%D8%B2%D8%A8%D8%A 7%D9%86-nosrat-2.php

http://www.takmobile.org/1388/07/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%B5%D8%B1%D8%AA-%DB%B2-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%B3-789-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84/

(http://sajad.parsiblog.com/-278883.htm)

البته این لینکها چند نمونه هستند.

این اموزش زبان رو هر اپلود سنتری اپلود شده از راپید بگیر تا هات فایل......

AHB
20th August 2010, 08:47 PM
من نمیخوام + بازی در بیارم و حتی خصیص بازی ولی به نظره من اینکار درست نیست.
البته از اینجور کار ها زیاد توسط افراده دیگه انجام میشه پس اینکه ما انجامش ندیم فایده ای نداره.

نتیجه : بگذارین لینکاشو.

MAHDIAR
20th August 2010, 10:18 PM
سلام

با تشکر

dodor
21st August 2010, 12:58 AM
کار درستی نیست.
در مورد کسایی که میگن عده ای هستند نمی تونند بخرن یعنی با مالی که توی ایران قادر به خریدش هستیم نریم بخریمش دیگه واقعا بی انصافی است.

یه سوال دارم شما اگر خودتون یک نرم افزار تهیه کنید و کسی اون رو توی نت منتشر کنید ناراحت نمیشید؟

مسلما چرا مخصوصا اگر اینکه هزینه بابت اون داده باشید و جوری باشه که از این طریق کاسبی می کنید.

تولید نرمافزار و فروش اون .

به نظر من تائیک متوقف بشه و دیگه جلو نره. (پاک نشه ولی دیگه ادامه داده نشه و قفل بشه.)
بازم هم به استارتر بستگی داره. تصمیم رو خودشون میگیرن.

marmarmolak
21st August 2010, 01:08 AM
کارت عالیه دوست من ادامه بده
ممنون از زحماتت

Geek
21st August 2010, 01:25 AM
سلام خسته نباشي.من خودم ديپلم زبان دارم بهت پيشنهاد ميكنم وقتت رو براي اين روش هاي قديمي و ناكارآمد هدر نده[taajob].تا حالا ديدي كسي به اين صورت موفقيت محسوسي كسب كنه؟[soal]

RezaOnlinE
21st August 2010, 01:45 AM
سلام خسته نباشي.من خودم ديپلم زبان دارم بهت پيشنهاد ميكنم وقتت رو براي اين روش هاي قديمي و ناكارآمد هدر نده[taajob].تا حالا ديدي كسي به اين صورت موفقيت محسوسي كسب كنه؟[soal]

سلام . دوست عزیز ، شما دیپلم زبان داری من مدرک تافل رو دارم . این شیوه هم قدیمی نیس و نا کار آمد هم نیس .
پیشرفت محسوس که جای خود . من میگم یکی از اقواممون جوری شده که میخواد بره خارج از کشور و زبانشو تقویت کنه . شما به این نمیگی پیشرفت ؟

RezaOnlinE
21st August 2010, 02:44 AM
یه سوال دارم شما اگر خودتون یک نرم افزار تهیه کنید و کسی اون رو توی نت منتشر کنید ناراحت نمیشید؟

همونجور که دوستمون یه سری لینک دیگه از این مجموعه رو رو کردن مشخص میشه ما اولین کسانی یا بهتر بگم تنها کسانی نیستیم که این کارو کردیم .

بعدشم اگه من یه نرم افزار تولید کنم که نخوام کسی ازش سو استفاده کنه خب براش قفل میذارم . سی دی اوریجینال میدم . هولوگرام میدم . شماره شناسایی میدم .
نه اینجوری که روی سی دی فاینال ( final ) بریزم تو بازار .
خب کسی که این کارو کرده مطمئنا براش اهمیتی نداشته.[golrooz]

دوستان با من موافق هستین ؟

RezaOnlinE
21st August 2010, 03:01 AM
دوست عزیز [golrooz][shaad]
فیلم هایی که از روی پرده ی سینما ضبط می شه و یا به هر طریقی که از سینما به دست مردم میرسه ما با خریدن این فیلم ها خیانت کردیم اگه امثال ما که تحصیل کرده هستیم و خودمون رو دارای عقل می دونیم این فیلم ها رو تهیه نکنیم و از این کار جلو گیری کنیم دیگر شاهد این چنین عمل هایی نیستیم....[esteghbal]
دوستانی که میگن توی ایران قانون کپی رایت وجود نداره ما نباید کاری به قانون داشته باشیم حتی اگر قانون هم نگه ما باید بگیم که کپی آثار دیگران خلاف هست خلاف هر چیزی که به آن معتقدید...اخلاق،مذهبی ها :شرع،عرف ،فرهنگ،آبرو،ووووو[golrooz][golrooz]
هر کس باید خودش را درست کند تا مملکت آباد شود. امام خمینی (ره)

خب عزیزم . این که ما باید بگیم که قانون کپی رایت باشه رو شما از کجا یاد گرفتی ؟
خب باید یه جای این کتاب قانون نوشته باشه که این کار خلافه یا نه؟!!!
اگه شما میگی کپی رایت خلافه ، من میخوام یه سوال از شما بپرسم . شما تا حالا سی دی های مجموعه نرم افزار یا همون assistant رو نخریدی ؟
خب این سی دی ها نمونه بارز نقض قانون کپی رایته . یا همین بازی های رایانه ای که فایل کرک دارن . اینا همش نقض قانون کپی رایت محسوب میشه . این یه حقیقته .

تو ایران کپی رایت هنوز قانون نیس و ما هم طبق قانون عمل میکنیم اونم قانون ایران

Kimia_online
21st August 2010, 05:09 AM
سلام من طرفداري از كسي نميكنم ولي آقايون و خانومايي كه به اين مطلب گير ميدين توي خونتون چند تا سي دي رايت شده ي از خواننده هاست؟
چند تا فيلم ؟ چند تا بازي؟ چند تا برنامه؟ بد نيست يه كم كلاهمون رو قاضي كنيم يه كم انصاف داشته باشيم و سر عقده گير به ديگران نديم كه خودمون توش مشكل داريم. خودمون درست كار نكرديم.
دزدي زماني مطرح ميشه كه هيچ اسمي از سازنده نياورده باشه تازه اين كارو براي من و شما ميكنه براي خودش كه تافل داره كه انجام نميده .
با انصاف باشيم![shaad]

matrix
21st August 2010, 08:20 AM
Sorry guys
I can't type Farsi now because it's not installed yet
I think it's not a big deal to proceed with this topic
As u r in the picture, lots of links such this topic are available in the internet
So, nobody will complain regarding this topic
Any way it's a good topic to help others

Mr. RezaOnline
U can do as u like either stop the topic or continue

RezaOnlinE
21st August 2010, 08:44 AM
Sorry guys
I can't type Farsi now because it's not installed yet
I think it's not a big deal to proceed with this topic
As u r in the picture, lots of links such this topic are available in the internet
So, nobody will complain regarding this topic
Any way it's a good topic to help others

Mr. RezaOnline
U can do as u like either stop the topic or continue

ممنون مدیر جون . حتما ادامه میدم . یه خبر خوب برای اونایی که موافق ادامه تاپیک هستن .

امشب 15 درس رو اضافه میکنم . تا مجموعا بشه 40 درس و 50 درس که باقی میمونه .

این هفته تاپیک رو کامل میکنم . و از آخر هفته فقط رفع اشکال میکنم .

با تشکر از مدیر بخش زبان های خارجه . [golrooz]

AHB
21st August 2010, 10:05 AM

منم موافقم. کسی تا کلاس نره یاد نمیگیره.
این روش هم به نظره من ناکار آمد[khabalood]
البته منظورم این نیست که نزاری ولی عده کمی هستند که باهاش زبان یاد میگیرن.[sootzadan]

A.L.I
21st August 2010, 11:10 AM
رضا جان یک چیزی رو دوستانه بهت میگم :
خداوکیلی تو دلت میاد یکی راحت بیاد حاصل چند ماه تلاش و وقت و هزینه ات رو یهویی با قیمتی مفت بگیره؟؟؟ الان میدونی چند درصد نرم افزارهایی که توی بازاره ( بحث نرم افزارهای Open Source جداست ) واقعاً استفاده درست و کامل میشه؟؟؟ همین فتوشاپ که با 4 تومن میشه آخرین ورژنش رو راحت خرید قیمت اصلیش 1 میلیون تومنه. میدونی داخلش چه دنیایی از دستورات و الگوریتهای پیچیده ریاضی هستش که حاصل سالها رنج و زحمت دانشمندان و دانشجویان رشته های کامپیوتر و گرافیک بوده!؟ من خودم توی خونه فتوشاپ CS5 دارم از محل کارم هم به رایگان دانلود کردم. ولی ازش استفاده ای نمی کنم. چرا؟ بخاطر اینکه برای بدست آوردنش هزینه واقعی اش رو پرداخت نکردم. لذا ناخودآگاه ارزشش برام کم جلوه میکنه...
همین نصرت رو من تمام 90 جلسه اش رو دارم اونم پارسال دانلود کرده بودم ولی خدا شاهده چند بار سعی کردم برم ازش استفاده کنم باز دست و دلم طرفش نمیرفت و تا یک چند جلسه رو میرفتم باز نصفه ول میکردم. چون برام عادی جلوه میکنه.
گذاشتن لینک دانلود یک مجموعه ای که روی تهیه اش کار شده و هزینه و وقت گذاشته شده دور از انصاف و منطق است. مگر اینکه از اول شرکت تولید کننده آن را به عنوان Freeware معرفی کرده باشه که اون بحثش جداست.
مردم کشورهایی که کپی رایت رو دقیق رعایت میکنند ( مثل آمریکا ) قدر نرم افزارها و کالاهایی که تهیه میکنند رو بخوبی میدونند و ازشون به نحو احسن استفاده میکنند.
نظر من حداقل ادامه ندادن تاپیک است. بزارید عادت کنیم خود محصول رو از شرکت اصلیش بخریم. قیمتش هرچه باشه ارزشش رو داره
موفق باشی دوست من [shaad]

dodor
21st August 2010, 12:16 PM
همونجور که دوستمون یه سری لینک دیگه از این مجموعه رو رو کردن مشخص میشه ما اولین کسانی یا بهتر بگم تنها کسانی نیستیم که این کارو کردیم .

بعدشم اگه من یه نرم افزار تولید کنم که نخوام کسی ازش سو استفاده کنه خب براش قفل میذارم . سی دی اوریجینال میدم . هولوگرام میدم . شماره شناسایی میدم .
نه اینجوری که روی سی دی فاینال ( final ) بریزم تو بازار .
خب کسی که این کارو کرده مطمئنا براش اهمیتی نداشته.[golrooz]

دوستان با من موافق هستین ؟

با تمامی احترامم به شما.

ولی این حرف شما درست نیست. اگر عده ای اشتباه می کنند ما هم باید اشتباه رو انجام بدیم؟

فرض کنیم ما اولین نفر نباشیم چرا داریم صورت مسیله رو پاک می کنم و دنبال راه حلش نمیریم.

شما فرض کنید اون یک عیب نرم افزاری است که به دلیلی نتونستن روش قفل بذارن آیا باز هم دلیل بر این میشه که سو استفاده کنیم؟

در ضمن مگر داشتم هولوگرام و هزار تا چیز دیگه باز هم عده ای هستند که نرم افزار رو کرک می کنند و توی نت گسترش میدند. این ضربه ی بزرگی به بدنه تولیدات داخلی وارد میکنهو اگر جلوش گرفته نشه دیگه هیچ فایده ای نداره ...

در ضمن شما که مدرک تافل دارید چرا نمایید از اون استفاده کنید .

می تونید تقویت رو یه جور دیگه ای انجام بدید نه با این نرم افزار ؟

در ضمن نگید این اهمیت نداره این نهایت بی انصافی برای حقوق ناشر است. حرف شما درست نیست.

دیگه ادامه نمیدم . تصمیم با خودتونه.

اونی هم که میاد اینجا میگه " کارت عالیه" و یا "توجه نکن به این حرف ها" و یا از این قبیل وجدان خودشم کاملا راضی نیست.

باز هم میگم کپی محصولات داخل کشور تولید میشن نهایت بی انصافی و خوردن حق اون ها است.
[golrooz]

AHB
21st August 2010, 12:41 PM
منم موافقم با dodor

RezaOnlinE
22nd August 2010, 03:58 PM
دوستان نظر سنجی امشب تمام میشه و من با توجه رای اکثریت عمل میکنم . [golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد