PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقد سریالهای ماه رمضان

*FATIMA*
19th August 2010, 12:11 AM
سلام. فکر کردم بد نباشه با شروع ماه رمضان و شروع سریالهای مخصوص این ماه به نقد و بررسی این سریالها بپردازیم . فکر کنم جالب بشه[tafakor]

*FATIMA*
19th August 2010, 12:16 AM
خوب بهتره خودم شروع کنم . اول از همه بهتره سری به سریال جراحت بزنیم . یکی نیست به اینا بگه آخه چرا قبل از محرم شدن به یکدیگر چرا آزوایش ژنتیک رو ندادید حالا میقع عروسی و بچه دار شدن تازه به این فکر افتادید . حالا خودتون جوان بودید و خبر نداشتید بزرگترا هم چیزی نمیدونستن . فکر کنم این فیلم شروع بدی داشت چون یه خورده غیر واقعیت بود. مگه نه [taajob]

LaDy Ds DeMoNa
19th August 2010, 12:53 AM
ممنون دوست من بابت از تایپیک

گروه هنر هفتم در نظر داشت نقد و بررسی فیلم های ماه مبارک رمضان رو بزاره

اما مثل اینکه شما پیش دستی کردید ای کاش یه فرصتی می دادید تا قسمتهایی بیشتری از سریالها پخش می شد بعد این تایپیک رو می زدید

بهر حال
من قسمت اول سه سریال جراحت ؛ ملکوت و در مسیر زاینده رود رو دیدم
به نظر من سریالها شروع خوبی نداشتند و تاکنون خیلی موفق نبودند
دو سریال جراحت و ملکوت دارای موضوعات کلیشه ای و تکراری هستند

اما سریال در مسیر زاینده رود برام از بقیه جذاب تر بوده اونهم شاید به دلیل پرداختن به مقوله غرور کاذب یه فوتبالیست و حضور فوتبالیست ها یی همچون وحید شمسایی در این سریاله [shaad]

امیدوارم در ادامه داستانها شاهد سکانس زیباتری از سریالها باشیم

NeshaNi
19th August 2010, 01:11 AM
سلام
فیلم های ما رمضان امسال فقط ملکوت خوبه بااینکه دوست خوبم اشاره کرد کلیشه ای اما به نظرم هرچقدر کلیشه ای باشه روی چند نفرم تاثیر بزار مفیده,حداقل ازبقیه سریال ها که معلوم نیست چیرو می خواد به مخاطب برسونه بهتره.

*FATIMA*
22nd August 2010, 12:05 AM
سریال ملکوت خیلی تکراریه ، نمیدونم چرا کارگردانان اینقدر اصرار دارند که برزخ رو کویری به تصویر بکشند . آخه کی گفته برزخ کویره، فکر کنم بدنباشه برای ساختن سریالها اول یه مطیلعاتی داشته باشیم بعد دست به ساختش بزنیم .
ولی از حق نگذریم آهنگ آخرش خیلی قشنگه[esteghbal]

ساناز فرهیدوش
22nd August 2010, 12:56 AM
نون و ریحون رو جا انداختید که اسپانسرش فکر کنم شرکت اب و فاضلاب بوده !

Kimia_online
22nd August 2010, 01:15 AM
سلام. اينها نظرات شخصي منه
جراحت: شروع بد و غير از واقعيت اينروزا اگه كسي دستش به دهنش برسه آزمايش ژنتيك رو ميده فكر نميكنم كه كسي باشه كه اين آزمايش رو نشناسه. ولي بازي ها خوب بود مخصوصا مادر امير حافظ كه واقعا به خوبي حرص در مياره[nishkhand]
ملكوت به گفته دوستمون اگه تاثير بزاره خوبه گرچه تكراري باشه ولي ميتونست كارگرداني بهتري داشته باشه و جلوه هاي ويژه افتضاحي داره
در كل اصلا فيلم هاي كليشه اي ايران رو دوست ندارم
با تشكر از دوستان

eli20
23rd August 2010, 05:19 PM
سلام راجع به غیر واقعی بودن جراحت بگم که من خودم یه دوستی داشتم که شرایط ژنتیکی مشابهی داشت و میگفت آزمایش ژنتیک کمترش 2روزه و اگه میخواد جواب واقعی بگیره 2ماه که دوستمم 2ماه منتظر موند و با پسر عموش بود و خدا خدا میکرد بعد اینهمه انس جواب خوب بیاد اینجا چند ساعته جواب دادن نمیدونم والا.البته دوستم هنوز محرم نشده بودا اما میشه گفت شاید بعضی ها رو از خواب غفلت بیدار کنه اما واقعا فکر نمیکنین جامعه ی ما داره گاهی خیلی به موضوعاتی که شاید زیاد بهش گیر ندن بهتره میپردازه؟والا به خدا من خودم پیش خانوادم واقتی کلمه ی...رو امین تارخ میگفت خجالت کشیدم متاسفانه وقتیم هست که بچه های کوچیکم میبینن[nadidan]ولی خدایی اگه بشه آگاه کنه بازم خوبه
راجع به ملکوتم باید بگم از دیدگاه یک دانشجوی کامپیوتر بعضی جاهاش خیلی مصنوعیه و میشد خیلی بهتر ساخته بشه اما موضوعیت کلییش در عین تکراری بودن تاثیر گذاره.در مسیر زاینده رودم کلا بد نیست اما زیاد ربطی به ماه رمضون تا اینجا نداره.نون و ریحونم از لحاظ طنز بودن متفاوته

*FATIMA*
23rd August 2010, 11:48 PM
در مسیر زاینده رود گرچه داره واقعیت زندگی رو به تصویر میکشه ولی خوب تا جایی که من میدونم یه انسان با یه ضربه که اونم با یه گوی نشکستنی درجا ضربه مغزی نمیشه ، ولی خوب فکر کنم تونست با خوب پیش بردن فیلم این یه اشکال رو از قلم بندازه ، البته آهنگ آخرش خالی از لطف نیست[bamazegi]
در مورد نون و ریحون هم باید بگم اونم ربطی به ماه رمضون نداره و البته مجری خوبی هم نداره بیشتر حوصله سربره[bihosele]

*FATIMA*
28th August 2010, 11:50 PM
وایسین ببینم یعنی کسی نیست که سریالهای ماه رمضان رو ببینه یا واقعاً نظری در مورد آنها ندارید

AHB
29th August 2010, 10:02 AM
ملکوت با اون برزخ و دوزخش شبیه آواتار شده[bamazegi]

LaDy Ds DeMoNa
29th August 2010, 07:00 PM
ملکوت با اون برزخ و دوزخش شبیه آواتار شده[bamazegi]

به قول یکی از دوستان سریال ملکوت ، عصر یخبندان 3 هستش[bamazegi]

واقعا برای چنین فیلم نامه های آبکی جای تعجبه چطور هنرمندان مشهور و خوب ( مانند پروانه معصومی ، رضا رویگری ، شریفی نیا ) راضی به بازی در چنین سریالی گشته اند !!!!!

*FATIMA*
31st August 2010, 01:47 AM
واقعاً ، راستی چرا تو این سریالها یه جورایی غریبه ها آشنا درمیان؟(منظورم ملکوته ، کی فکرشو میکرد شریفه از آشناهای داداش زن حاجی درمیاد؟!)

داداشی
31st August 2010, 01:57 AM
بريد سريال هاي خارجي رو ببينيد دوبله هم ببينيد كه به صنعت كمك شه
كلا لذت ميبري
از كارگرداني مخصوصا فيلم نامه. كارگردان. با زيگر و...

AHB
31st August 2010, 09:44 AM
واقعا. چرا آدم فرار از زندان رو تو 1 هفته میبینه ولی این سریال ها رو حاضر نمیشه 1 قسمتش رو هم ببینه؟

*FATIMA*
5th September 2010, 12:28 AM
بريد سريال هاي خارجي رو ببينيد دوبله هم ببينيد كه به صنعت كمك شه
كلا لذت ميبري
از كارگرداني مخصوصا فيلم نامه. كارگردان. با زيگر و...
__________________نوشته شده توسط داداشی
نظر شما دارای گرامی میداریم ولی بحث موضوع در مورد فیلم های ماه رمضونه نه فیلم های خارجی![tafakor]

Outta_Breathe1020
5th September 2010, 02:44 AM
سریالای ماه رمضون رو من واقعا کم میبینم!!!
جراحت رو که دیگه حوصله ندارم ببینم. ملکوت رو چون معمولا تایمیه که همه بیکار شدن بیشتر از بقیه دیدم. اون که کلا خیلی ضایع است. روح و فرشته سایه دارن!!!! نوبرشه دیگه!! اون دنیاشونم توی برزخ و اینا که دیگه هیچی!! خدایی منم در عجبم چرا بازیگرای خوب اینو حاضر شدن بازی کنن. در مسیر زاینده رود رو هم خیلی کم دیدم. یکی دوتا از شخصیتاش رو خوشم میاد از بازیشون! اما در کل خیلی به نظر من جالب نیست!! نون و ریحون هم واقعا عالی و خوب نیست!!! چون با برادرم هستیم هر چرتیم که میگه میخندیم و فقط محض خنده اش میبینم. بعضی قسمتاش ولی هر چقدرم بخوای به چرتاش بخندی، خنده ات نمیگیره!!!! حتی من و داداشم!!
خلاصه اینکه هیچ حال خاصی با هیچ فیلمی نمیکنم!!!! اصلا هم فیلمای خوبی نیستن!!

neginekimiya
15th September 2010, 03:40 PM
سلام . ممنون از همگی دوستان که نظراتشون رو بیان کردن [shaad].

سریالهای ماه رمضان هم تموم شد .بهتره یه جمع بندی داشته باشیم . همونطور که دوستان در نظرسنجی شرکت کردند معلوم شد که سریال جراحت رو بیشتر از سایرین پسندیدن . من متاسفانه دو تا از سریالها رو پیگیری کردم .

نقطه قوت سریال جراحت بازی خوب امین تارخ و آتنه فقیه نصیری و همینطور موضوع جالب با کارگردانی محمد مهدی عسگرپور بود . اینکه چطور بنیاد یه خونواده محکم با یه مسئله کوچیک (که میتونست با درایت حل بشه ) از هم پاشیده شد و تمام روابط گرم خونوادگی رو جدا کرد . و نکته جالبش اینکه برای اولین بار در سریالها خلاصه ای از قسمت جلوتربعدی رو در آخر سریال نشون میداد .
سریال در مسیر زاینده رود هم غرور یک بازیکن فوتبال رو خوب به نمایش گذاشت . البته با اینکه بیشتر اصفهانی ها ناراحت لهجه بد بازیگرا هستن . به نظر من طرح جالبی بود اینکه مردم تو ماه رمضان با آداب و رسوم گرم و پهلوانانه مردم خوب اصفهان آشنا شدن [golrooz]

البته جای سریالهای طنز رضا عطاران خیلی خالی بود [labkhand]

با تشکر از همه دوستان [golrooz]

AHB
15th September 2010, 07:47 PM
بله اصلا یک طنز نداشتیم و این خیلی بد بود

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد