PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از خود بيگانه ايم

touraj atef
15th August 2010, 01:26 PM
“به خواست اهورا مز دا من چنینم که راستی را دوست دارم و از درو غ روی گردانم.دوست ندارم که ناتوانی از حق کشی در رنج باشد.هم چنین دوست ندارم که به حقوق توانا به سبب کارهای ناتوان آسیب بر سد.آن چه را که درست است من آن را دوست دارم . من بر ده درو غ نیستم .من بد خشم نیستم . حتی وقتی خشم مرا می انگیزاند آن را فرو می نشانم و من سخت بر هوس خو د فرمانرو ا هستم “
این بخشی از معتقدات داریوش پادشاه بزر گ هخامنشی است که بر سنگ نبشته ای اعلام می دارد و از این رو است که قر نها است به او و دیگر نیاکانم و به آر یائی بو د ن و به ایرانی شدنم افتخار کر د م و بر روح بزر گو ار آنان درو د فر ستادم …..
دگمه DELETرا زدم و پیام را پاک کر د م . شاید این کار ساده تر ین کار ممکن باشد اما بر ای من بسیار سخت بو د ز یرا دو ستانی بر ای من از سر مهر پیام شاد باشی فر ستادند اما بنا به دلایلی نمی تو انستم نه این شاد باش را بپذیرم و نه آن که مو جب تداو م و تبلیغ این شاد باشها از سوی خو د باشم از سو ئی مهر آنان و از سوی دیگر اعتفاداتم باعث شد که بر گز ینه DELET به سختی فشار آورم اما ناچار باید این کار را می کر د م زیرا دو ست داشتم بهر ایرانی بودنم و احترام به نیاکان پاک نهادم این گو نه عمل کنم ز یرا نیاکانم مرا آمو ختند که راستی را بر گز ینم و از این ر و نمی تو انستم ر یا کارانه این شاد باشها را قبو ل کنم و حتی آن را تبلیغ نمایم دو ست داشتم بنا بر میراثی که داریوش بر ایم نگاشته از درو غ پر هیز کنم دو ست داشتم ر نجی که بر سر ز مینم ناشی از حق کشی های در طو ل تار یخ ر فته را حداقل با سکو ت نسبت به این شاد باشها احترامی نهم ودو ست داشتم چو ن نیاکانم بر ده در و غ نباشم و خو استم خشم خو د را فر و بندم و تنها با پاک کر د ن این پیامها آن را نشان دهم و بنا به گفته دار یوش بزر گ آن را فر و بنشانم و خو استم بر هوسی که مرا به سختی آزار می داد که فر یاد ز نم و بگو یم ” کمی بیاندیشید و کمی به آن عناو ین که به خو د داده اید نظار ه کنید بیائید فکر کنید که می تو ان بر احتی خو د را آر یائی نامید اما آریائی عمل کر دن بسیار سخت است ” دو ست داشتم فر یاد ز نم که ” قدری تحقیق نمائید کمی به تار یخ خو د و فر هنگتان و آنچه بر سر ایرانتان در پهنه تار یخ آمده بیاندیشید ” دو ست داشتم عشق به این سر ز مین را نه در شعار ها که در عمل نشان دهید ” دو ست داشتم که بگو یم با ناتو انی از نادانستنی هایتان نسبت به فر هنگ و هنر و تار یخ و پند های او لیه این سر ز مین تو انائی تو انمندانی چو ن کو روش کبیر و دار یوش بزر گ و … را به زیر سو ال نبر ید ” دوست داشتم بگو یم بیاندیشید که بر ای چه شاد مانی می کنید و بر راساس چه مشخصه هائی قهر مان و اسطو ر ه انتخاب می کنید” و داستانها و حر فهای ز یادی که دو ست داشتم باز گو یم اما مر ا مجالی نبو د شاید بر خی از شما یاران از عمل من ر نجیده باشید و بهر این غمگین شد ن دلتان از شما پو زش می خو اهم اما خو استم با نو شتن این نو شته گو یم که چر ا این گو نه عمل کر د م و این عمل من هیچ نشانی از بی مهری و بی احتر امی نسبت به مهر شما نبو ده است و تنها چو ن مغایر ت با اعتقاداتم که بر ای یافتن آنها سالها تحقیق و مطالعه نموده ام به سختی داشت با غم بزرک دگمه DELET را فشر دم امید که از من نر نجید اما اگر هم ر نجیدید باید گو یم ر نجش من از انتخاب شما نیز بسیار ز یاد بو ده است باشد که ای کاش همه با آگاهی و تحقیق و دانستن آنچه که بو دیم دست به انتخابهایمان ز نیم و عمل کنیم به یاد داشته باشیم اگر نام خلیج فارس را این گو نه تغییر می دهند اگر بر سر دختران ما آن بلاها را در امارات می آو ر ند اگر تمامی آثار هنری ما را در تمامی دنیا به نام آثار هنر دگر کشو ر ها می آو ر ند شاید به این علت است که خو د از خو د بیگانه شده ایمhttp://lonelyseaman.files.wordpress.com/2010/08/iran_map.jpg?w=150&h=137 (http://lonelyseaman.files.wordpress.com/2010/08/iran_map.jpg)

تاری
15th August 2010, 06:06 PM
“ شاید به این علت است که خو د از خو د بیگانه شده ایم

نه دوست گرامی،
به نظر بنده علت اصلی این نمی تونه باشه .

تامل
[khabalood]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد