PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : .::. ذکر ایـــــــــــام هفتــــــــــــه .::.

آبجی
14th August 2010, 10:43 PM
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به همه دوستای خوبم

نماز و روزه هاتون قبول درگاه حق باشه ، امیدوارم که ما رو هم موقع دعاهاتون فراموش نکنید . نمیدونم میدونید یا نه اما هر روزی از ایام هفته برای خودش یه ذکری داره ، که ذکر هر روز را 100 بار فرستاده میشه ، به قول یکی از دوستان فکر نکنم که 5 دقیقه هم بیشتر وقت تون رو بگیره ، اما همین ذکر ها باعث میشه که دلامون به خدا خیلی بیشتر نزدیک بشه و سیم های اتصال راحت تر به معبودمون وصل بشه .

به قولی اگر تنهای تنها شوم باز هم خدا هست . . .

اما راه اتصال به کهکشان بی انتهای معبود :

شنبه : یارب العالمین

یکشنبه : یا ذاالجلال والاکرام

دوشنبه : یا قاضی الحاجات

سه شنبه : یاارحم الراحمین

چهار شنبه : یا حی یاقیوم

پنجشنبه : لا اله الا الله الملک الحق المبین

جمعه : اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

http://kimiaweb.persiangig.com/image/tasbih2.JPG

التــــــــــماس دعــــــــــــا

امير آشنا
14th August 2010, 11:36 PM
ممنون از یادآوری ارزشمندتون[golrooz]
شک ندارم اگه با حضور قلب این اذکار گفته بشه مورد رضایت خداوند مهربونه . این موضوع از چند روز قبل برای من ثابت شد

امیدوارم همگی با تفکر در معانی ، در بیان این ذکرها استمرار به خرج بدیم

hossein_music
15th August 2010, 01:00 AM
منم خیلی به این ذکرا اعتقاد دارم

وقتی نماز میخونم به آرامش میرسم

محمد 1366
16th August 2010, 11:33 AM
ممنون از این تاپیک خوبتون.
واقعا یادآوری خوبی بود.

پارمیدا72
16th August 2010, 01:09 PM
ممنون تایپک خوبیه

draz
16th August 2010, 01:35 PM
سلام به همه
من فکر می کن انسان باید از نظر روحیات معنوی بالایی داشته باشه تا این کلمات را بفهمد ولی چون من هیچی از این کلمات را نمی فهم این کلماتو نمی گم چون بر این عقیده ام تا انسان چیزی را نمی فهمد چرا باید بگوید من زمانی که احساس می کنم که با خدا می خوام حرف بزنم با او راز نیاز می کنم این مسئله مثل برنامه می باشد که اگر زیادی از ابزاراتی که نمی تونید استفاده کنیداستفاده کنید باعث میشه که حافظه را اشغال کنه

Memar Bashy
16th August 2010, 09:20 PM
سلام به همه
من فکر می کن انسان باید از نظر روحیات معنوی بالایی داشته باشه تا این کلمات را بفهمد ولی چون من هیچی از این کلمات را نمی فهم این کلماتو نمی گم چون بر این عقیده ام تا انسان چیزی را نمی فهمد چرا باید بگوید من زمانی که احساس می کنم که با خدا می خوام حرف بزنم با او راز نیاز می کنم این مسئله مثل برنامه می باشد که اگر زیادی از ابزاراتی که نمی تونید استفاده کنیداستفاده کنید باعث میشه که حافظه را اشغال کنه

سلام حال شما خوبین...[esteghbal]
من با نظر شما موافق ام و موافق نیستم![tafakor]
موافقم که کلمات و دعا ها را باید با فهم خودند و در آن ها تامل کرد و مخالفم چون هر کسی به اندازه توانش و قدرت فهمش این اذکار و دعا ها و قرآن را می خونه ... این حدیث که می فرماید سوره ی توحید بری آیندگان هست چقدر می تونیم بفهمیم یعنی چه؟پس چون نمی تونیم بفهمیم نباید در نماز بخونیم؟![golrooz]
در ضمن دعا ها را به این علت عربی می خونیم که لفظ کلمه از زبان معصوم بیرون آمده و معصومین علیهم السلام ما را خواستن که به این صورت بخوانیم و م باید به دنبال معنی و فهم مطلب برویم و نگوییم که من که نمی فهمم پس نمی خونم....[golrooz]

امير آشنا
16th August 2010, 10:25 PM

برادر عزیزم مطمئن باشید این اذکار می تونه زندگی آدم رو متحول کنه . تا چندی قبل به این عبارات با دیدی معمول نگاه می کردم ولی اتفاقی باعث شد به یقین برسم سری در این اذکار وجود داره که یقینا اگر بر اونها مداومت داشته باشیم مایه نجات ماست . این کلام رو از برادر کوچکت بپذیر

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد