PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد مکالمه زبان انگلیسی

reza_007
9th August 2010, 01:30 PM
سلام به همه دوستان و اساتید گرامی
من یه نو آموز زبان هستم که تقریبا هیچی از زبان انگلیسی نمیدونم . وقت رفتن به کلاس را هم ندارم. هرچی تو اینترنت هم گشتم چیزه بدرد بخوری پیدا نکردم. هدف من هم یادگیری مکالمه زبانه . تو این سایتم چیزه مفیدی که فقط مکالمه یاد بده و برای مبتدیای مثل من باشه نبود . حالا دوستان عزیز اگه ممکنه یه کمکی کنید (اگه کتابی سراغ دارید سایت مفیدی بلدید و یا نرم افزار و یا هر چیز مفید دیگه ای میشناسد و یا خلاصه هر کمکی به افراد نو پا مثل بنده میتونید بکنید ممنون میشم)

neginekimiya
9th August 2010, 05:07 PM
سلام دوست عزیز .

در مورد یادگیری مکالمه زبان کتابهای فراوانی در زبانکده ها موجوده . ولی برای شروع من به شما کتاب سه جلدی interchange معرفی میکنم که برای شروع عالیه و حتی در دانشگاه نیز تدریس میشه .
من این کتابو تو قسمت کتابخونه سایت قرار دادم که میتونید استفاده کنید . البته سی دی صوتیش هم در بازار موجوده که فکر میکنم خیلی به دردتون بخوره .

موفق باشید [golrooz]

matrix
10th August 2010, 09:35 AM
من یه نو آموز زبان هستم که تقریبا هیچی از زبان انگلیسی نمیدونم . وقت رفتن به کلاس را هم ندارم. هرچی تو اینترنت هم گشتم چیزه بدرد بخوری پیدا نکردم. هدف من هم یادگیری مکالمه زبانه . تو این سایتم چیزه مفیدی که فقط مکالمه یاد بده و برای مبتدیای مثل من باشه نبود . حالا دوستان عزیز اگه ممکنه یه کمکی کنید (اگه کتابی سراغ دارید سایت مفیدی بلدید و یا نرم افزار و یا هر چیز مفید دیگه ای میشناسد و یا خلاصه هر کمکی به افراد نو پا مثل بنده میتونید بکنید ممنون میشم)
سلام دوست عزیز[shaad]
تشکر از در میان گذاشتن مشکلتون با سایت علمی نخبگان جوان[esteghbal]
مشکل اصلی اینه که سطح انگلیسی شما رو نمیدونم[nadanestan]
البته خودتون گفتید که هیچی نمیدونید اگه اینطوره که باید از اول شروع کنید یعنی الفبا و تلفظ حروف اگه اینها رو بلدید میتونید برید مرحله بعدی [cheshmak]
برای مکالمه باید بتونید جمله سازی کنید که بعد بتونید بیان کنید برای جمله سازی هم باید چند چیز رو بلد باشید اول لغاتی که در مکالمه به دردتون بخوره و دستور زبان برای ساختن جملات
حداقل یه چند زمان مهم و پر کاربرد رو یاد بگیرید مثل حال ساده، گذشته ساده، آینده و حالت جاری اینها
و میتونید از مکالمه ها هم بعضی جملات رو یاد بگیرید که استفاده زیادی داشته باشن
یه سر به این تاپیک هم بزنید که مکالمه در سطح مبتدی هست:

Phrases for Conversation - Low Beginning (http://njavan.com/forum/showthread.php?t=62862)

اگه در ترجمه لغات مشکل داشتید و با دیکشنری مشکلتون حل نشد در قسمتQuestions (http://njavan.com/forum/forumdisplay.php?f=633)
مشکلتون رو مطرح کنید.[shaad]

ولی نظر من اینه که وقت بزارید و انگلیسی رو اساسی یاد بگیرید[cheshmak]

reza_007
10th August 2010, 12:46 PM
سلام دوست عزیز[shaad]
تشکر از در میان گذاشتن مشکلتون با سایت علمی نخبگان جوان[esteghbal]
مشکل اصلی اینه که سطح انگلیسی شما رو نمیدونم[nadanestan]
البته خودتون گفتید که هیچی نمیدونید اگه اینطوره که باید از اول شروع کنید یعنی الفبا و تلفظ حروف اگه اینها رو بلدید میتونید برید مرحله بعدی [cheshmak]
برای مکالمه باید بتونید جمله سازی کنید که بعد بتونید بیان کنید برای جمله سازی هم باید چند چیز رو بلد باشید اول لغاتی که در مکالمه به دردتون بخوره و دستور زبان برای ساختن جملات
حداقل یه چند زمان مهم و پر کاربرد رو یاد بگیرید مثل حال ساده، گذشته ساده، آینده و حالت جاری اینها
و میتونید از مکالمه ها هم بعضی جملات رو یاد بگیرید که استفاده زیادی داشته باشن
یه سر به این تاپیک هم بزنید که مکالمه در سطح مبتدی هست:

Phrases for Conversation - Low Beginning (http://njavan.com/forum/showthread.php?t=62862)

اگه در ترجمه لغات مشکل داشتید و با دیکشنری مشکلتون حل نشد در قسمتQuestions (http://njavan.com/forum/forumdisplay.php?f=633)
مشکلتون رو مطرح کنید.[shaad]

ولی نظر من اینه که وقت بزارید و انگلیسی رو اساسی یاد بگیرید[cheshmak]

از همه دوستان و سروران گرامی که لطف کردن و بنده را راهنمایی کردن ممنونم.
matrix جان همان طور که گفتم من تقریبا هیچی از زبان انگلیسی نمیدونم (البته در حدی که تو مدرسه آموزش دادن میدونم که ای کاش اونم یاد نمیدادند چون به هیچ درد نمیخوره و حتی باهاش نمیشه چند جمله ساده با یه فرد انگلیسی زبان صحبت کرد [nishkhand])
اما در مورد وقت چون سر کار میرم دیگه وقت کلاس رفتن ندارم برای همین میخوام خودم در منزل و محل کار در اوقات بیکاری یاد بگیرم .
اگه مدیر این بخش موافق باشه خودم یه فکری کردم که هم بنده زبان انگلیسی (در حد مکالمه )را یاد بگیرم هم دوستانی که مثل بنده هستند استفاده کنند.
میخوام یه تایپک جدید ایجاد کنم و جملات روزانه و کلمات پر کاربرد را توش بنویسم البته بصورت هدفمند.(شاید دوستان بخندند که چطور یه نفر که هیچی از زبان نمیدونه میخواد زبان یاد بده . (خب اینم یه جورشه)[khejalat])

matrix
13th August 2010, 12:15 PM
از همه دوستان و سروران گرامی که لطف کردن و بنده را راهنمایی کردن ممنونم.
matrix جان همان طور که گفتم من تقریبا هیچی از زبان انگلیسی نمیدونم (البته در حدی که تو مدرسه آموزش دادن میدونم که ای کاش اونم یاد نمیدادند چون به هیچ درد نمیخوره و حتی باهاش نمیشه چند جمله ساده با یه فرد انگلیسی زبان صحبت کرد [nishkhand])
اما در مورد وقت چون سر کار میرم دیگه وقت کلاس رفتن ندارم برای همین میخوام خودم در منزل و محل کار در اوقات بیکاری یاد بگیرم .
اگه مدیر این بخش موافق باشه خودم یه فکری کردم که هم بنده زبان انگلیسی (در حد مکالمه )را یاد بگیرم هم دوستانی که مثل بنده هستند استفاده کنند.
میخوام یه تایپک جدید ایجاد کنم و جملات روزانه و کلمات پر کاربرد را توش بنویسم البته بصورت هدفمند.(شاید دوستان بخندند که چطور یه نفر که هیچی از زبان نمیدونه میخواد زبان یاد بده . (خب اینم یه جورشه)[khejalat])
فکر خوبی هست[shaad]
لازم بود من هم کمک میکنم[cheshmak]
موفق باشید[golrooz]

plant-biology
15th August 2010, 11:14 AM
سلام دوست عزيز ،دو چيز در مكالمه اهميت زيادي دارد 1)سطح لغت 2)Listening،خوب من براي سطح لغت شما كتاب Headway را پيشنهاد مي كنم حتما نوار صوتي اين كتاب را خوب گوش بدهيد ،در مورد Listening هر چيزي باشه كافيه ممكنه اول هيچ چيزي متوجه نشيد اما باز هم همين طوري گوش كنيد و حتي در حين انجام كار هم گوش كنيد خيلي مفيد است لازم نيست چيزي از آن متوجه بشويد فقط گو.ش گنيد حتي مي تونيد آهنگ انگليسي گوش كنيد بعد از مدتي مي بينيد يك چيزهايي از آن مي فهميد ،شما مي تونيد از سيدي تصويري هم استفاده كنيد به نظر من بهتره از CD هاي سطح Lets go شروع كنيد و بعدا از CD هاي سطح Elementry و.... استفاده كنيد ،مطمئنا شروع هر چيزي سخته اما با پشتكار پايان شيريني خواهيم داشت ،موفق باشيد.

reza_007
19th August 2010, 10:35 AM
آموزش زبان انگلیسی
دوستان عزیز ابتدا باید توضیح مختصری بدم.
1- بنده از زبان انگلیسی چیز زیادی نمیدونم و تمام ارسالهای این پست اطلاعاتی است که من از کتب و سایتهای مختلف بدست آوردم برای همین اگه در مطالب ارسالی بنده اشتباهاتی مشاهده شد خوشحال میشم توسط اساتید رفع عیب بشه.
2- هدف من از ایجاد این پست آموزش و یادگیری مکالمه زبان در حد مبتدی است تا اگه دوستی خواست به یه مسافرت چند روزه به خارج از کشور بره حداقل بتونه نیازهای اولیه خودشو تامین کنه . پس اگه کسی خواست حرفه ای یاد بگیره میتونه به کتبی که در این زمینه وجود داره مراجعه کنه.

-------------------------------------------------------------------------------------------

درس اول
خب ما در هواپیما نشستیم و می خواهیم از مبدا تهران به لندن پرواز کنیم.
من از خانم مهماندار کمی آب میخوام .
Please Bring me a glass of water (پلیز برینگ می گلس آف واتر ) لطفا یک لیوان آب برای من بیاورید
Bring=( آوردن) water= (آب)
Me= بمن (من) please=(لطفا،خواهش کردن)
Glass = (لیوان –استکان)
-----------------------------------------------------------------

میخوام بدونم کی به لندن میرسیم.
When do we get to londan (ون دو وی گت تو لندن) چه وقت میرسیم لندن
When=(کی – چه وقت) get=(رسیدن)
We=( ما )

plant-biology
19th August 2010, 06:23 PM
سلام ،دوست عزيز هيچ موقع در يادگيري مكالمه تلفظهاي لغات را به فارسي ننويسيد و از طرفي تلفظ در مكالمه اهميت زيادي داره حتما در ديكشنري چك كنيدمثلا water تلفظ واتر براش اشتباهه .هميشه ادميك لغت را به همان صورت كه براي اولين بار ياد مي گيره به كار ميبره گرچند اشتباه باشه پس درستش اينه كه براي اولين بار درست ياد بگيريم ،موفق باشيد.[golrooz][golrooz][golrooz]

RezaOnlinE
19th August 2010, 11:30 PM

دوست عزیز به این تاپیک یه سری بزن حتما به دردت میخوره .
http://njavan.com/forum/showthread.php?t=74099

reza_007
23rd August 2010, 12:47 PM
دوست عزیز به این تاپیک یه سری بزن حتما به دردت میخوره .
http://njavan.com/forum/showthread.php?t=74099
حتما به دردم میخوره
ممنون از کمکت

reza_007
23rd August 2010, 12:55 PM
سلام ،دوست عزيز هيچ موقع در يادگيري مكالمه تلفظهاي لغات را به فارسي ننويسيد و از طرفي تلفظ در مكالمه اهميت زيادي داره حتما در ديكشنري چك كنيدمثلا water تلفظ واتر براش اشتباهه .هميشه ادميك لغت را به همان صورت كه براي اولين بار ياد مي گيره به كار ميبره گرچند اشتباه باشه پس درستش اينه كه براي اولين بار درست ياد بگيريم ،موفق باشيد.[golrooz][golrooz][golrooz]
ممنون از راهنمایی شما دوست گرامی
در مورد اینکه چرا نباید تلفظ فارسی لغات را نوشت من ایراد این کار را متوجه نشدم.
اما در مورد تلفظ صحیح لغات من هم با شما موافقم و سعی میکنم تلفظ دقیق را بکار ببرم

reza_007
23rd August 2010, 12:59 PM
بنا به درخواست مدیر بخش زبان ادامه ای آموزش را در قسمت Conversation (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?f=632) دنبال میکنیم

zulu
19th August 2012, 03:41 PM
سلام دوست عزیز .

در مورد یادگیری مکالمه زبان کتابهای فراوانی در زبانکده ها موجوده . ولی برای شروع من به شما کتاب سه جلدی interchange معرفی میکنم که برای شروع عالیه و حتی در دانشگاه نیز تدریس میشه .
من این کتابو تو قسمت کتابخونه سایت قرار دادم که میتونید استفاده کنید . البته سی دی صوتیش هم در بازار موجوده که فکر میکنم خیلی به دردتون بخوره .

موفق باشید [golrooz]
اینکه وقت نمیکنی بری کلاس زبان قضیه رو پیچیده میکنه چراکه شما در آغاز راهی و تنها با خواندن کتابهایی که دوستان معرفی کردن نمیتونی انگیزه لازم رو تو خودت ایجاد کنی. پس بهتره حداقل هفته ای یه جلسه بری کلاس و من بهت قول میدم بعد از دو هفته خودت رو مجبور میکنی واسه زبان وقت پیدا کنی ولی به حر حال من اینجا یه لیستی از سایتهای مورد نظر که به درد speaking میخورن رو برات میذارم ولی ادر کنار کلاس زبان و یا انگیزه فوق العادس که مفید واقع میشن
www.speaking24.com
www.elllo.org (http://www.elllo.org)
www.bbclearningenglish.com (http://www.bbclearningenglish.com)

دز ضمن شرت استوری starter هممنیتونه خیلی کمکت کنه

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد