PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید گوشی Samsung i9000 galaxy S

Arash.All
8th August 2010, 11:34 AM
سلام دوستان .
خسته نباشید .
حتماً از ورود این گوشی بی نظیر به بازارهای ایران خبر دارید ، حتی iphone 4 نتونسته رقیبی برای این گوشی باشه .
متاسفانه توی اصفهان این گوشی هنوز وارد نشده و هنوز هم گارانتی رسمی شرکت پارس میکروتل نشده که گارانتی هم بشه زیاد فرقی نمیکنه (گارانتی ها توی ایران ... ) .
خواستم ببینم کدوم یکی از دوستان میتونه این گوشی رو توی بازارهای تهران پیدا بکنه؟
من بین قیمت 600 تا 660 حاضر هستم پول بدم (به دلیل اینکه به دلیل کمیاب شدن گوشی ها فروشنده ها قیمت رو بالا میبرن) اگه کسی از دوستان فروشگاهی داره یا بطور جداگانه میتونه این گوشی رو خرید کنه توی همین تاپیک لطفاً اعلام کنه .

Arash.All
10th August 2010, 02:44 PM
دوستان من شدیداً فکر درگیره قضیه این گوشی شده ، کسی از دوستان نمیتونه برای خرید کمک کنه که از کجا بخرم و یا کی داره ؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد