PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر دعام کنید

ashkan
3rd August 2010, 06:04 PM
سلام

امروز دارم میرم شهر محدثه خانومم ، یه عالمه به دعاتون نیاز دارم که همه چی خوب پیش بره ، شاید من ادم شوخ و شیطون و گاهی بد اخلاق باشم ، ولی اینبار واقعا از صمیم قلب میگم یه دعای کوچیک بکنید که اونطور که توی دلمه امر خیر پیش بره

ممنون از همه ی بچه های دوست داشتنی خودم خصوصا PlaCebo (http://njavan.com/forum/member.php?u=450) عزیزم که گاهی تو بحثای سایت اذیتش کردم

حلالمون کنید

برگ های جاده ی عشقتون همیشه سبز باشه
http://www.euphoria-magazine.com/images/stories/photography/every-road-leads-you-somewhere/road08.jpg

LaDy Ds DeMoNa
3rd August 2010, 07:16 PM
سلام

امروز دارم میرم شهر محدثه خانومم ، یه عالمه به دعاتون نیاز دارم که همه چی خوب پیش بره ، شاید من ادم شوخ و شیطون و گاهی بد اخلاق باشم ، ولی اینبار واقعا از صمیم قلب میگم یه دعای کوچیک بکنید که اونطور که توی دلمه امر خیر پیش بره

ممنون از همه ی بچه های دوست داشتنی خودم خصوصا PlaCebo (http://njavan.com/forum/member.php?u=450) عزیزم که گاهی تو بحثای سایت اذیتش کردم

حلالمون کنید

برگ های جاده ی عشقتون همیشه سبز باشه

آخي آقا اشكان
ان شاالله به زودي با خبراي خوب ، خوشحالمون كنيد [golrooz]

Mina_Mehr
3rd August 2010, 08:08 PM
ای ول بابا آقا اشکان...
کارت خیلی درسته...
ایشالا که خدا هم از نیت پاک و عشق زیبات خبر داره و همه چیز اونجوری که میخوای و به صلاحته پیش بره و با خبرای خوش برگردی[shaad][golrooz][golrooz]

ashkan
6th August 2010, 01:06 PM
مرسی دوستای عزیزم
رفتم همه ی زندگیمو دیدم ، هرچند فقط 20 دقیقه با هم بودیم اما ارزششو داشت که دو روز توی راه باشم تا بتونم ببینمش ، واقعا به دعا نیاز نیاز داشتم و اگه دعای دوستا و خواست خدا نبود همون 20 دقیقه هم نمیتونستم محدثمو ببینم فرصت کردم دستای مهربونشو ببوسم و ازش خواهش کنم تا برای ساختن زندگی صبر کنه ایشالا که همه عاشقا به هم برسن
دعای همیشگی منه که خدا هیچ عاشقی رو بدون عشقش نذاره
به خدا عاشق بودن ارزش داره ، بوسیدن دستاش انقدر برام با ارزشه که اصلا یادم نیست چطور رفتم و برگشتم من تو زندگی هیچی ندارم اما تمام زندگیمو میذارم تا برای زندگی عشقم چیزی کم نذارم ، قیمت زندگی که خدا بهمون داده خیلی زیاده اگه قدرشو بدونیم و عاشق باشیم به هر جا که بخوایم خواهیم رسید و مزد تلاشمون عشق با ارزشمون خواهد بود

Mina_Mehr
6th August 2010, 01:17 PM
مرسی دوستای عزیزم
رفتم همه ی زندگیمو دیدم ، هرچند فقط 20 دقیقه با هم بودیم اما ارزششو داشت که دو روز توی راه باشم تا بتونم ببینمش ، واقعا به دعا نیاز نیاز داشتم و اگه دعای دوستا و خواست خدا نبود همون 20 دقیقه هم نمیتونستم محدثمو ببینم فرصت کردم دستای مهربونشو ببوسم و ازش خواهش کنم تا برای ساختن زندگی صبر کنه ایشالا که همه عاشقا به هم برسن
به خدا عاشق بودن ارزش داره ، بوسیدن دستاش انقدر برام با ارزشه که اصلا یادم نیست چطور رفتم و برگشتم من تو زندگی هیچی ندارم اما تمام زندگیمو میذارم تا برای زندگی عشقم چیزی کم نذارم ، قیمت زندگی که خدا بهمون داده خیلی زیاده اگه قدرشو بدونیم و عاشق باشیم به هر جا که بخوایم خواهیم رسید و مزد تلاشمون عشق با ارزشمون خواهد بود

بازم ایول آقا اشکان[tashvigh][tashvigh]
مبارکهههههههههههههههههههه ههههههه[tashvigh][golrooz][shaadi][shaadi][shaadi][shaadi]
ایشالا که بهم میرسین و همه ی نگرانی هاتون تمو میشه ، خدا از دل همه خبر داره و قطعا نیت شما از خدا پنهون نیست[shaad][golrooz]

LaDy Ds DeMoNa
6th August 2010, 01:21 PM
مرسی دوستای عزیزم

آقا اشکان می دونید تو این دنیا آدمهایی مثل شما خیلی کم پیدا می شن !!!
دعا می کنم به آرزوت برسی . . .

ریپورتر
6th August 2010, 01:21 PM
اشکان جان خیلی خوشحالم که عشقت رو دیدی
به امید خدا بهش میرسی[golrooz]

ashkan
6th August 2010, 01:26 PM
فدای شما عزیزام
راستش با گریه برگشتم ، انتظارم بالا نیست ولی من نتونستم اونطور که محدثه میخواد باشم برای همین تکیه کردن بهم براش سخت شده ، خیلی ناراحتم که عشقمو رنجوندم ازم دلخور بود ولی همه تلاشمو میکنم که بازم بهم اعتماد کنه

Mina_Mehr
6th August 2010, 01:36 PM
فدای شما عزیزام
راستش با گریه برگشتم ، انتظارم بالا نیست ولی من نتونستم اونطور که محدثه میخواد باشم برای همین تکیه کردن بهم براش سخت شده ، خیلی ناراحتم که عشقمو رنجوندم ازم دلخور بود ولی همه تلاشمو میکنم که بازم بهم اعتماد کنه
ایشالا که همون جوری بشه که میخوای فقط باید یادت باشه عشق با خودخواهی اصلا جور در نمیاد پس سعی کن اونجوری باشی که محدثه خانوم میخواد.....[cheshmak]

ریپورتر
7th August 2010, 07:21 PM
فدای شما عزیزام

اشکان جان چون میدونم پسر خیلی خوبی و دل پاکی هستی .مطمئنم به خواسته ات میرسی و تمام مشکلات سر راهت حل میشه به خدا توکل کن با قدرت تلاش کن[golrooz]

ستاره ی قطبی
8th August 2010, 09:55 PM
اشکان جان چون میدونم پسر خیلی خوبی و دل پاکی هستی .مطمئنم به خواسته ات میرسی و تمام مشکلات سر راهت حل میشه به خدا توکل کن با قدرت تلاش کن[golrooz]
میبینی آقا مهدی فامیل عزیز[labkhand]بچاره زنت!![sootzadan]
آفرین آقا اشکان خیلی خوشم اومد از احساس نابت.ایشالله که خوشبخت باشین[golrooz]میدونم که موفق میشین به قول مهدی توکل کنید به خدا[golrooz]

ریپورتر
9th August 2010, 06:54 PM
میبینی آقا مهدی فامیل عزیز[labkhand]بچاره زنت!![sootzadan]
آفرین آقا اشکان خیلی خوشم اومد از احساس نابت.ایشالله که خوشبخت باشین[golrooz]میدونم که موفق میشین به قول مهدی توکل کنید به خدا[golrooz]

ای بابا چرا بیچاره[negaran]

atena-ati
9th August 2010, 07:06 PM
ایشالا موفق باشید بحق علی و این ماه عزیز و پربرکتی که پیش رو داریم

ستاره ی قطبی
10th August 2010, 01:05 PM
ای بابا چرا بیچاره[negaran]
بیچاره که یه ذره اندازه اشکان احساس تو وجودت نیس.هس؟؟[nishkhand]شوخی کردم فامیل[labkhand]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد