PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دردسرهای پسری که هری پاتر واقعی است!!

*مینا*
13th July 2010, 11:41 AM
http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/48260.jpg

هری پاتر واقعی می‌گوید؛ این جادوگر افسانه‌ای كه هم نام اوست، زندگی را به كام او تلخ و تبدیل به یك طلسم واقعی كرده است. «هری پاتر» بیست ساله و اهل «پورتز ماوت» انگلیس درست مثل هری پاتر سینمایی و افسانه‌ای جای زخمی در پیشانی خود دارد كه در اثر برخورد او با تیر چراغ برق در پانزده سالگی است.

او می‌گوید: سری كتاب‌های جی‌كی رولینگ و فیلم‌هایی كه از روی آن ساخته شده‌اند، زندگی او را بسیار سخت كرده‌ است. او به خبرنگار نشریه «سان» گفت: از وقتی این كتاب‌ها نوشته و منتشر شدند، زندگی من كاملا تغییر كرد. ابتدا فكر می‌كردم هم نام بودن من با شخصیت این داستان خوب است ولی اكنون احساس می‌كنم این شخصیت مرا طلسم كرده است.
مردم عكس‌العمل‌های متنوعی نسبت به نام من نشان می‌دهند. بعضی‌ها به من می‌خندند و فكر می‌كنند شوخی می‌كنم ولی بعضی‌های دیگر با عصبانیت به من پرخاش می‌كنند. هیچكس باور نمی‌كند اسم واقعی من هری پاتر است. من حتی برای اثبات حرفم مجبور شدم شناسنامه و پاسپورتم را به نامزدم نشان دهم تا متقاعد شود دروغ نمی‌گویم. من حتی نتوانستم حساب بانكی برای خودم داشته باشم چون این نام فقط در انحصار هری پاتر افسانه‌ای است.

منبع: ksabz.net

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد