PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال چگونه می توان یک برنامه نصب شده را مجددا نصب کرد؟

Himmler
8th July 2010, 05:30 PM
مهندسین عزیز سلام.
در حقیقت بنده دیگه کاملا عاجز شدم!
مشکل اینجاست که یه برنامه نصب شده روی WIN XP دارم و می خوام این برنامه رو روی WIN vista نصب کنم.
اما هیچ راهی برای گرفتن اطلاعاتی که بشه برنامه رو مجددا حتی روی همون ویندوز نصب کرد هم نیست که 100% تضمینی باشه.
الان در درجه اول گرفتن یه ایمیج مثل فایل کامل یه برنامه قبل اجرا از برنامه نصب شده و مرحله بعد نصب اون روی یه ویندوز دیگست.
مشکل دیگه ای هم که وجود داره شناسایی یه پورت USB به این ویندوزه که با ویندوز دوم فرق میکنه و نمی دونم رو ویندوز دوم هم جواب میده یا نه. این پورت حتما باید به ویندوز معرفی بشه تا بشه از برنامه استفاده کاربردی کرد.

Admin
8th July 2010, 05:37 PM
مهندسین عزیز سلام.
در حقیقت بنده دیگه کاملا عاجز شدم!
مشکل اینجاست که یه برنامه نصب شده روی win xp دارم و می خوام این برنامه رو روی win vista نصب کنم.

اسم برنامه چیه ؟

اما هیچ راهی برای گرفتن اطلاعاتی که بشه برنامه رو مجددا حتی روی همون ویندوز نصب کرد هم نیست که 100% تضمینی باشه.

کدوم ویندوز ؟ xp ؟ vista ؟

خب شما برای اینکه بتونی 100% تضمینش رو بسنجی یه بار روی یه سیستم دیگه نصب کن اگه درست کار کرد می تونی بک آپ بگیری و روی سیستم جدید نصب کنی.

الان در درجه اول گرفتن یه ایمیج مثل فایل کامل یه برنامه قبل اجرا از برنامه نصب شده و مرحله بعد نصب اون روی یه ویندوز دیگست.

اطلاعات حجیمه ؟

مشکل دیگه ای هم که وجود داره شناسایی یه پورت usb به این ویندوزه که با ویندوز دوم فرق میکنه و نمی دونم رو ویندوز دوم هم جواب میده یا نه. این پورت حتما باید به ویندوز معرفی بشه تا بشه از برنامه استفاده کاربردی کرد.

متوجه این نشدم.

وقتی روی ویندوز الانت پورت معرفی شده روی ویندوز جدید هم مطمئنا قابل معرفی هست.

Himmler
8th July 2010, 06:05 PM
مرحله به مرحله توضیح میدم:
1. یه برنامه داریم به اسم X روی XP، اما هیچ بکاپ یا cd یا ایمیجی نداریم.
حالا می خوایم این برنامه رو یه سیستم دیگه نصب کنیم. چه باید بکنیم؟ به خصوص که ویندوز سیستم دوم ویستاست!
2.این برنامه به وسیله یک پورت خاص USB که نقش کانکتور کامپیوتر ما و یه شبهه کامپیوتر دیگست عمل میکنه. بعد از نصب برنامه اگه نشه این پورت خاص رو که از قضا با یه برنامه به ویندوزی که روش برنامه نصب شده به ویندوز معرفی کرد این برنامه هیچ ارزشی نداره! و چون پورت در ویندوز اول که XP هست به ویندوز تعریف شده چطور باید اونو تو ویستا تعریف کرد؟

Admin
8th July 2010, 06:20 PM
مرحله به مرحله توضیح میدم:
1. یه برنامه داریم به اسم X روی XP، اما هیچ بکاپ یا cd یا ایمیجی نداریم.
حالا می خوایم این برنامه رو یه سیستم دیگه نصب کنیم. چه باید بکنیم؟ به خصوص که ویندوز سیستم دوم ویستاست!

برخی از نرم افزارها رو میشه با بک آپ گیری از خود نرم افزار و نصب از روی سی دی اصل نرم افزار و Overwrite کردن اطلاعات قبلی روی اطلاعات جدید نصب جدید کرد.

ولی برخی از نرم افزارها نه همه.

یا این روش میگیره یا هیچ.

روش دیگه ای بلد نیستم.

moji5
8th July 2010, 09:38 PM
اول اینکه کل پوشه برنامه رو کپی کن تو ویستات و از اونجا اجراش کن البته تحت حالت xp mode
برای شناسایی پورت هم میتونی از اینترنت کمک بگیری شاید بتونی نصبش کنی
با شناختی که دارم احتمالا" میخوای برنامه نمایندگی رو نصب کنی
میخوای اسم بده ببینم میتونم از دوستام واست اصلش رو بگیرم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد