PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال خواندن شبکه

13671389
6th July 2010, 03:58 PM
سلام , [shaad]

من میخوام دوره های شبکه رو بگذرونم
با توجه به اینکه طول دوره و هزینش زیاده ایا به نظر کسانی تو این رشته هستن واسه خانم ها کار هست؟

اگر بخوام بخونم بغیر از کتابایی که باید خونده بشه چه کتابایی رو واسه تمرین و تقویت پیشنهاد میکنین؟

ممنون

آبجی
6th July 2010, 04:21 PM
سلام , [shaad]

من میخوام دوره های شبکه رو بگذرونم
با توجه به اینکه طول دوره و هزینش زیاده ایا به نظر کسانی تو این رشته هستن واسه خانم ها کار هست؟

اگر بخوام بخونم بغیر از کتابایی که باید خونده بشه چه کتابایی رو واسه تمرین و تقویت پیشنهاد میکنین؟

ممنون

در مورد شبکه که کتابهای زیادی تو بازار وجود داره که میتونه کمکتون کنه ( میتونید به راحتی دانلودشون کنید ) .

در مورد بازارش کاریش هم باید بگم خوب هست تا اونجایی که اطلاع دارذم اما خب یه سری مهارت ها هم باید داشته باشید و داشتن مدارکی چون سیسکو و امنیت اون کار با سوییچ ها و ... .

کتاب Network + هم میتونه کمک کنه .

باید بگم که اگه علاقه به سخت افزار شبکه داری دوره های سیسکو را برو و یا کتاب هاشو بخون از نرم افزارهای شبیه ساز شبکه و روتر استفاده کن یا اگر علاقه به سیستم های مایکروسافت ،مدیریت ،نصب ،راه اندازی و پشتیبانی آنها داری شروع به مطالعه و یا گذراندن دوره های MCSE یا MCITP خود مایکروسافت کن که اخرش هم میتونی متخصص امنیت بشید [cheshmak] .

13671389
6th July 2010, 10:49 PM
ممنون
ولی در مورد بازار کار خانم ها چطور ؟ بعضیها میگن زیاد خوب نیست؟

اصلا یه سوال کلی, شما خودت اگر یه پروزه جدی داشتی چقدر به یه خانم اعتماد میکردی؟

آبجی
6th July 2010, 11:00 PM
ممنون
ولی در مورد بازار کار خانم ها چطور ؟ بعضیها میگن زیاد خوب نیست؟

اصلا یه سوال کلی, شما خودت اگر یه پروزه جدی داشتی چقدر به یه خانم اعتماد میکردی؟

دوست گرامی اصلا ربطی به این نداره که خانم باشی یا اقا !!! این مال زمان قدیم بود این تفکرات شبکه هم انقدرها هم مشکل نیست که برای خانم ها مشکل باشه و سخت . درسته قبول دارم بعضی کارها برای خانمها نیست اما شبکه چیزی نیست که یه خانم نتونه انجام بده !!!

در جواب این سوالتون که چقدر اعتماد میکردم ؟؟؟ فقط باید بگم که من به شخصه به توانایی های فرد مقابلم نگاه میکنم ، حالا ممکنه خانم باشه یا اقا مهم این هست که بتونه از پس پروژه بربیاد به قولی و اونو کامل تحویل بده (( خانمها رو دست کم نگیرید [cheshmak])). امیدوارم جوابتون رو گرفته باشید .

موفق باشید .

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد