PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تست روانشناسی روانشناسی مو

پارمیدا72
13th April 2010, 06:12 PM
. اونهایی که موهای کوتاه دارند:دلبسته خصوصیات فیزیکی در امر ازدواج عاشق نظم و ترتیب در زندگی همیشه سر وقت به قرارهایشان میرسند .خسیس و اهل حساب و کتاب .

2.اونای که موهای بلند و نا مرتب دارند:یک جای زندگی شان همیشه می لنگد .بیش از حد نگران ناامید اینده ومعمولا نا کامی ها را تجربه کردند وبه سختی اعتماد دارند .

3.اونای که موهای بلند دارند و انها را می بندند.هیچ تعهدی به نظم ندارند عاشق صدای بلند ادبیات و اهل بحث و جدل هستند خیلی دست و دل بازو معمولا کمتر پیش میاید در یک شاخه بمانند و همیشه در حال تغیر مسیر هستند.

4.اونای که فرق وسط باز میکنند.بسیار ظاهر پسند اهل شوخی البته بسیار متکبر خود خواه سخت سلیقه وبه اصلاح مبادی اداب هستند.

5.اونای که فرق از کنار باز میکنند .بسیار قابل اعتماد. متعهد به اصول اخلاقی .مهربان وعمدتا بذله گو هستند البته به سختی میتوان به درونشون پی برد معمولا به تجملات علاقه ندارند وبهترینهای هر چیز هستند

ساناز فرهیدوش
10th July 2010, 11:41 PM
من موهم بلنئ است . همیشه براشینگ شده . زیر مقنعه با کلیپس بسته است . هر روز دوست دارم مو هام رو یه مدل آرایش کنم . غیر از موقع درس خواندن که با کش محکم می بندم . فرقم در طی 24 سال گذشته 2400 دفعه تغییر کرده. پیدا کنید شخصیت صاحب موها رو.

AvAstiN
11th July 2010, 08:38 AM
من موهم بلنئ است . همیشه براشینگ شده . زیر مقنعه با کلیپس بسته است . هر روز دوست دارم مو هام رو یه مدل آرایش کنم . غیر از موقع درس خواندن که با کش محکم می بندم . فرقم در طی 24 سال گذشته 2400 دفعه تغییر کرده. پیدا کنید شخصیت صاحب موها رو.

مسلما این مدل روانشناسی ها بیشتر واسه سرگرمی هست وگرنه حقیقتی نیست پشت شون [khabalood]

ساناز فرهیدوش
11th July 2010, 08:54 AM
[labkhand][esteghbal]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد