PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال صدای مفصل پا

13671389
5th July 2010, 05:20 PM
سلام

من (22 سالمه) و برادرم ومادرم(از وقتی همسن ما بود) موقع راه رفتن مشکل صدای مفاصل داریم یعنی خیلی تک تک صدا میده انگار میشکنه.
مادرم که 45 سالشه که موقع بالا اومدن از پله ها پاهاش صداهای وحشتناکی میدن.من و برادرم درد نداریم ولی مادرم کمی داره.ایا وضعیت مادرم نیاز به برسی فوری و درمان داره؟ایا برای ما درمانی هست؟
من و برادرم حتما در اینده مشکل پیدا میکنیم؟ چه چیزهایی رو باید رعایت کنیم؟

ببخشید زیاد شد.ممنون

AvAstiN
5th July 2010, 08:03 PM
سلام

من (22 سالمه) و برادرم ومادرم(از وقتی همسن ما بود) موقع راه رفتن مشکل صدای مفاصل داریم یعنی خیلی تک تک صدا میده انگار میشکنه.
مادرم که 45 سالشه که موقع بالا اومدن از پله ها پاهاش صداهای وحشتناکی میدن.من و برادرم درد نداریم ولی مادرم کمی داره.ایا وضعیت مادرم نیاز به برسی فوری و درمان داره؟ایا برای ما درمانی هست؟
من و برادرم حتما در اینده مشکل پیدا میکنیم؟ چه چیزهایی رو باید رعایت کنیم؟

ببخشید زیاد شد.ممنون

سلام
خوش آمدین http://smiley.ttaaeell.co.cc/misc/TAEL_SmileyCenter_Misc%20(177).gif

وزن مادرتون زیاد نیست؟ وقتی یه فعالیت سنگین انجام می دن ، دردش بیشتر نمی شه ؟
وزن خودتون و برادرتون چطور؟

13671389
6th July 2010, 02:30 PM
مادرم اضافه وزن داره.ولی من و برادرم وزنمون زیاد نیست.نه موقع فعالیت زیادتر نمیشه.

AvAstiN
6th July 2010, 06:37 PM
احتمال داره که مشکل مادرتون ناشی از ارتروز باشه ولی با این حال تا معاینه صورت نگیره نمی شه نظر قطعی رو داد . حتما به یه پزشک متخصص ارتوپد مراجعه کنین . امکان هم داره درد ربطی به این مشکل نداشته باشه ولی به هر حال توسط یه پزشک معاینه بشن ، نظر قطعی رو می تونه بده

در مورد شما و برادرتون هم ، مشکلی نیست
مفصل خیلیا هنگام فعالیت صدا می ده و این یه چیز کاملا طبیعیه و بعضی از پزشکان دلیل صدای مفصل هم ترکیدن حباب هوا می دونن . مفصل بعضی ها بیشتر صدا می ده بعضی ها کمتر
ولی به هر حال نشانه بیماری نیست
نگران نباشین [shaad]

13671389
6th July 2010, 11:25 PM
ممنون
ولی منظورتون از ترکیدن حباب هوا چیه؟

AvAstiN
6th July 2010, 11:27 PM
ممنون
ولی منظورتون از ترکیدن حباب هوا چیه؟

دلیلی که واسش بعصی از پزشکا ذکر کرده بودن روگفتم

RANIA
19th October 2010, 05:23 PM
دوست عزیزدلیل صدادادن مفاصل پاآزادشدن گازفسفرودرمواردی ترکیدن مویرگهای پاست.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد