PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل کامپیوتری

13671389
5th July 2010, 04:29 PM
سلام

امیدوارم مشکلم اینجا حل بشه چون تا یک هفته وقت ندارم از خونه بیرون برم.

کامپیوترم چند روزیه موقع ورود ERROR میده که نسخه ویندوز شما (XP ) اصل نیست و برای حل مشکل به سایت مایکروسافت راهنمایی میشم که اونجا هم راه حلی پیدا نمیشه(10 ماهیه که بدون مشکل دارم ازش استفاده میکنم) .وضع کامپیوترم بهم ریخته و بعضی از برنامه ها هم که باز نمیشن.نمیدونم ربطی داره یا نه ولی این مشکل با پاک کردن انتی ویروسم همزمان بود.[tafakor]

ممنون

moji5
5th July 2010, 05:01 PM
ویندوزتون چیه و انتی ویرستون چی بود
ببینید اگه اپدیت اتوماتیک ویندوز فعاله غیره فعالش کنید
اخرین نرم افزار و تغییراتی رو که انجام دادید رو لیست کنید در ضمن امیدوارم ویندوز رو اپدیت نکرده باشید

13671389
6th July 2010, 12:05 PM
ویندوزم XP (service pack2 , version 2002)
انتی ویروسم: nod 32
نرم افزاری نصب نکردم , فقط بازی IGI بود که پاکش کردم.قبل از اون هم یکی از دوره های کلاس مجازی(که الان باز نمیشه) و نصب دوره های قبلیش مشکلی ایجاد نکرده بود.البته به خاطر نصب همین نرم افزار فایر والم رو off کردم و انتی ویروس رو هم پاک.

در مورد اپدیت هم چند دقیقه ای داشت اپدیت میشد که وسط کار بستمش.امیدی هست؟؟؟[negaran]

(منظورتون از غیر فعال کردن اپدیت اتوماتیک اینه: بر روى آیكنMY Computer كلیك راست میکنیم و گزینه Properties را انتخاب .

از پنجره اى كه ظاهر خواهد شد زبانه Automatic Updates را انتخاب كرده گزینه Turn off automatic updating را میزنیم. با كلیك بر روى دكمه OK پنجره فوق بسته شده و تغییرات بر روى ویندوز اعمال میشود.[soal]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد