PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : GreenBrowser 5.3.0105

hoora
6th January 2010, 11:16 AM
GreenBrowser 5.3.0105

مرورگر سبز برای ویگردی سبز

در دنیای وسیع اینترنت مرورگرهای زیادی وجود دارند که شاید خیلی از اونا رو ما هنوز ندیده باشیم.
اعتراف میکنم این مرورگر که الان قصد معرفی اون به شما رو دارم رو برای اولین باره که بهش برخورد کردم.
این مرورگر از قابلیت ها و ویژگی های بسیار جذابی برخوردار میباشد که آن را در زمره مرورگر های حرفه ای قرار میدهد. حداقل میشه گفت از مرورگر بسیار بد اینترنت اکسپلورر 6 که روی ویندوز ایکس پی شما نصب شده است بسیار بهتر می باشد.

مرورگر در باز کردن صفحات از سرعت قابل قبولی برخوردار میباشد و همین نقطه قوت آن میتواند نشان دهد که روی اون بسیار کار شده است.
این مرورگر رایگان که به مرورگر سبز نامیده شده است اکثر قابلیت های مرورگر هایی چون اپرا و فایرفوکس را دارا می باشد.
رایگان است
پنجره های تبلیغاتی را بلوکه میکند
صفحات و فرم های اینترنتی را طبق دستور شما اتوماتیک پر میکند
امکان زوم در صفحات وجود دارد
امکان ذخیره سازی اتوماتیک صفحات را در خود جای داده است
امکان جستجو - تولبار خارجی - دانلود منیجر - استفاده از اسکین - مدیریت صفحات -استفاده از پلاگین ها - استفاده از کلید های میانبر تغییر رنگ زمینه صفحات و .... همه از ویژگی های این مرورگر سبز می باشد که میتواند برای مدتی انتخاب خوبی برای وبگردی شمایی باشد که به تنوع در وبگردی علاقه خاصی دارید.
پیشنهاد من اینه که اگر به مرورگر اینترنت اکسپلورر 6 ویندوز خودتون چسپیدید اون رو رها کنید و با مرورگر سبز همواره سبز وبگردی کنید.
حداقل اینه که سایت فری دانلود رو که با تمام مرورگر ها به جز اینترنت اکسپلورر 6 و 7 سازگاری کامل رو داره رو به شکل صحیح خودش می بینید.

http://uc-njavan.ir/images/m6exx3zxpeyuz96ng1.gif

حجم: 1.12 مگابایت

دانلود فایل (http://down.5igb.com/GreenBrowserSetup.exe)

رمز عبور تمامی فایل ها www.freedanload.com می باشد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد