PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی کنکور امسال(89) در مجموع فاجعه بود

ashkan
1st July 2010, 01:30 PM
همه چی ازونجا شروع شد که رادیو اعلام کرد ساعت 7 صبح در های محل آزمون بسته میشه !!!
ما هم ساعت 10 دقیقه به هفت تو خیابون ! مجبور شدیم دربست با قیمت سوبل بگیریم ، اون هم توی ترافیک !
بعد بدو بدو با عجله ( نزدیک بود ده بار تصادم کنم ) رفتم محل آزمون دیدم بععله رادیو خالی بسته و ساعت 8:15 دقیقه درهارو بستن

این جای خوب ماجرا بود ، وقتی سوالات دروس عمومی رو دادن ، انقدر ساده به نظر میرسید که میشد چشم بسته بهشون با قاطعیت پاسخ داد اما این پایان کار نبود و بعد از درس ادبیات و عربی به ادیان الهی رسیدیم که گفتن وقت تمام !!!
تقریبا 99 درصد کنکوری ها موفق نشدن حتی لای سوالات زبان خاجی رو باز کنن .

اما در مقابل برای دروس شیمی ، ریاضی و فیزیک انقدر وقت دادن که قبل از کشیدن سوت پایان امتحان همه کلافه شدن و جلسه رو ترک کردن ....
البته به اندازه کافی سوالات ریاضی و فیزیک پیچیده بود که هر سوال ( بیشتر سوالاش ) حد اقل 5 دقیقه وقت بگیره ولی دست طراح سوال شیمی درد نکنه که خیلی راحت بود .

نکته دیگه این بود که سوالات و جواب های نفر سمت راست ، چپ ، جلو و عقب یکی بود و خبری از جابجا بودن گزینه های پاسخنامه نبود و همگی از یک تقلب دسته جمعی فیض بردن ...
ما هم دیدیم این قول بی شاخو دم مارو داره میپیچونه و همه 265 گزینه در پاسخ نامه رو پر کردیم

کنکور امسال بیشتر شبیه یه طنز بود تا یک امتحان کشوری !

آبجی
1st July 2010, 03:42 PM
جلسه رو ترک کردن ....

[taajob] مگه این امکان وجود داره [soal] تا اونجایی که من اطلاع دارم نمیشه .

سوالات و جواب های نفر سمت راست ، چپ ، جلو و عقب یکی بود و خبری از جابجا بودن گزینه های پاسخنامه نبود و همگی از یک تقلب دسته جمعی فیض بردن ...

[taajob] جدا ؟؟؟ دستشون درد نکنه دل بچه های مردم رو شاد کردن [nishkhand]

همه 265 گزینه در پاسخ نامه رو پر کردیم

چه اعتماد به نفسی [tashvigh]نمره منفی هم داره ها [negaran] چرا همه رو زدید [nadidan]

با ارزوی موفقیت برای شما [movafaghiyat] و تمامی عزیزان کنکوری [porenerji]

Big-brother
1st July 2010, 03:47 PM

چه اعتماد به نفسی [tashvigh]نمره منفی هم داره ها [negaran] چرا همه رو زدید [nadidan]

با ارزوی موفقیت برای شما [movafaghiyat] و تمامی عزیزان کنکوری [porenerji]
[khabalood]

آبجی
1st July 2010, 03:50 PM
[khabalood]

چی شده خب [sootzadan]

Big-brother
1st July 2010, 03:53 PM
چی شده خب [sootzadan]

sh_omomi121

AvAstiN
1st July 2010, 04:44 PM
مگه امکان داره که وقت کمتر داده بشه؟ !
شما وقتتو تنظیم نکردی
چطوری متوجه شدی که 99 درصد به زبان نرسیدن؟!
یادمه زمان کنکور ما هم خیلیا به زبان نرسیده بودن درست چون سوالای درسای قبلش ، وقت گیر بود

ممکنه یه درسی واسه یکی سخت باشه واسه یکی آسون
یه درسی رو یه سال سخت بدن یه سال آسون
خب واسه هر کسی فرق داره نمی شه جمع بست
مثلا
اون سالی که همه می گفتن وقت عمومی کم بود ، من وقت اضافه اورده بودم
ولی واسه اختصاصیا اگه بیشتر وقت می دادن می تونستم سوالای بیشتری رو بزنم

Big-brother
1st July 2010, 04:59 PM
اون سالی که همه می گفتن وقت عمومی کم بود ، من وقت اضافه اورده بودم
ولی واسه اختصاصیا اگه بیشتر وقت می دادن می تونستم سوالای بیشتری رو بزنم

فتنه ایجاد میکنن دیگه شما ببخشش

به طور خلاصه:
بهترین و عظیم ترین برگزاری ازمون تاریخ ایران بود
مشت محکمی هم به همه زد[khabalood]

PiXiE
1st July 2010, 05:29 PM

آره آبجی جون میشه ... امسال شد ... چون بچه های ما هم میرفتن ....[taajob]

نه بابا ... یه چی میگه برا ما که 4 سری سوال بود ...

دمش جیززززز ....

با ارزوی موفقیت برای شما [movafaghiyat] و تمامی عزیزان کنکوری (یکیشون منم[nishkhand] ) [porenerji]

مر30 40 50 60 70 .....[nishkhand]

آبجی
1st July 2010, 06:19 PM
آره آبجی جون میشه ... امسال شد ... چون بچه های ما هم میرفتن ....[taajob]

[nadidan][taajob][negaran]

نه بابا ... یه چی میگه برا ما که 4 سری سوال بود ...
شاید اون حوزه این طوری بوده البته فکر نمیکنم شاید اقا اشکان اشتباه بررسی کردید [nadidan]

مر30 40 50 60 70 .....[nishkhand]

موفق باشی[porenerji]

AvAstiN
1st July 2010, 06:52 PM
فتنه ایجاد میکنن دیگه شما ببخشش

به طور خلاصه:
بهترین و عظیم ترین برگزاری ازمون تاریخ ایران بود
مشت محکمی هم به همه زد[khabalood]

فتنه؟ چرا؟ کجا؟ [tafakor][eynaki]

Big-brother
1st July 2010, 08:58 PM
[nishkhand]

واقعا خوبه ما مسخره کنیم؟؟
به قول این وبلاگ (http://njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fkamalifamily.blogf a.com%2F) آقای به اصطلاح اوباما نام حسین برای خودش انتخاب کرده که مثلا نزد مردم محبوب بشه...

از نظر دانشگاهی وسیستم گزینش(سنجش) هم میدونیم در جهان اولیم

الان دانشگاه استنفورد بعد از دانشگاه آزاد اسلامی(واحد نجف آباد) رتبه ی شست و یکم رو داره...

از طرف دیگه میبینیم روز به روز به رتبه ی علمی ایران افزوده میشه...
تا جایی که یکی از روزنامه های معروف آمریکا از نزدیکان همون به اصطلاح اوباما نقل کرده و میگه:

آرزوی من روزی است که در حوزه ی علیمه ی تحصیل کنمیا همون نامه ی انیشتین به ایت الله بروجردی...

پس میبینیم که اینها همه بهانه ی ماست برای درس نخواندن!

بلی به امید آن روز!

AvAstiN
1st July 2010, 10:11 PM
الان اینا به این تاپیک ارتباطی داشت؟!

Big-brother
1st July 2010, 10:16 PM
الان اینا به این تاپیک ارتباطی داشت؟!
بصیرت باطنی میخواد[labkhand]

مقاله ی بالا تاکید بر خوب بودن سیستم سنجش رو داشتhttp://www.njavan.com/forum/images/icons/icon10.gif

ما در حال فتح قله های علمی به صورت پی در پی و بی توقف هستیم دوستانhttp://www.njavan.com/forum/images/icons/icon10.gif

ashkan
1st July 2010, 10:56 PM
دفتر چه و پاسخ ها a b c d بود اما گزینه هاشون مثل همدیگه بود ، ما کامل چک کردیم آخه تو حوضه ما مراغبین خانم بودن و بنا به دلایلی ... از روی صندلیشون بلند نمیشدن ! و ما راحت تقلب میکردیم

آره کنکور سراسری میتونیم هر موقع خواستیم بلند شیم ولی کنکور آزاد اینجوری نیست ...

در مورد کمبود زمان هم ، چون کنکورو دیر شروع کردن مجبور شدن زود جم کنن ! و همه شکایت میکردن که زبان رو نتونستن بزنن ...

نخبه ترین بچه ها میگفتن ریاضی سخت بود پس یعنی سخت بوده دیگه من که از خودم نمیگم همه چیو

Helix
1st July 2010, 11:56 PM
اگه سخت بوده باشه بهتره چون هر تست درست به نفعتونه .[cheshmak]
ولي شيمي رو كه ميگين آسون بوده خيلي بدتره چون هر تست غلط كلي تو رتبه تون تاثير داره.[taajob]

در هرصورت ان شاءالله كه رتبه خوب و قابل قبولي كسب كنين و تو رشته دلخواهتون قبول بشين.[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد