PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : داریوش ارجمند: نباید ادای فارسی وان را در بیاوریم

آبجی
29th June 2010, 11:59 PM
نشست نقد و بررسی و نمایش فیلم شكلات داغ عصر روز یك شنبه ۶ تیرماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.
داریوش ارجمند یكی از بازیگران این فیلم با اشاره به همكاری خود در این فیلم گفت: من حامد كلاهداری را از زمانی كه در سن ۸ سالگی در نقش پسر مندر یك سریال بازی می كرد، می شناسم.
وی ادامه داد: نقشی كه در این فیلم بازی كردم را بسیار دوست داشتم زیرا با آن وارد یك چالش می شدم. بازیگر باید در زندگی شخصی خود فرد قوی باشد و من همیشه رنگی را از رنج ها و عشق های كه در زندگی داشتم، به نقش هایم می دادم.
ارجمند با اشاره به وضعیت سینمای ایران گفت: درست است كه امروز انواع شبكه های فارسی وجود دارد، اما ما نباید ادای فارسی وان را در بیاوریم. امروز درست است كه مردم از فیلم های خنده دار استقبال می كنند اما خنده نیز می تواند جهت دار باشد.
داریوش ارجمند با اشاره به اینكه امروزه اسطوره سازی در سینما نقش بسیار مهمی دارد، افزود: امروز هر فیلم آمریكایی یك اسطوره ای می سازد، اما این اسطوره ها تقلبی هستند.
بازیگر فیلم های كشتی آنجلیكا و آدم برفی ادامه داد: باید به جوانان اهمیت داد. امروز فاصله ما با فرزندان مان آنقدر زیاد شده است كه آنها از دست ما رفته اند.
وی ادامه داد: در حالی كه در گذشته قهوه خانه محلی برای حل مسائل اجتماعی بود اما امروز كافی شاپ ها فردگرایی را گسترش می دهند.
ارجمند با اشاره به فیلم شكلات داغ افزود: شكلات داغ یك نگاه تازه به انسان و روابطش دارد و فیلمی است كه هیچ دروغی به تماشاگر خود نمی گوید.
حامد كلاهداری، كارگران فیلم شكلات داغ نیز با اشاره به نمایش این فیلم گفت: اعتقاد ندارم كه این فیلم ها اكران سختی دارند. به نظر من تماشاگر امروز را به یك سری فیلم های سهل الوصول عادت داده اند اما این فیلم می تواند با مخاطب های مختلف ارتباط برقرار كند هر چند شاید سینمادارها با آن ارتباط برقرار نكنند.
كلاهداری با اشاره به نقش سجادپور در این فیم گفت: سجادپور برخلاف بسیاری از تهیه كنندگان بسیار راحت با فیلمنامه این فیلم برخورد كرد و بدون آنكه بخواهد سلیقه خود را القا و تحمیل كند، از فیلمنامه حمایت كرد.
كلاهداری درباره نقش بانو با حضور نیكی كریمی گفت: بانو در این فیلم شخصیت مثبتی است و روی همه تاثیر مثبت دارد.
وحید اسماعیلی بازیگر فیلم شكلات داغ نیز درباره حضور خود گفت: سعی كردم در این فیلم از كسی تقلید نكنیم و از كلاهداری نیز خواستم تا مرا كمك كند.
در پایان مراسم از عواملی فیلم با اهدای هدیه، تقدیر شد.

خبرگزارى ايلنا (www.ilna.ir)

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد