PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر :: زن قاچاقچي، دستور سرقت موتورسيكلت صادر مي‌كرد ! ::

diamonds55
20th November 2008, 02:54 PM
http://i36.tinypic.com/o9ikwz.jpg

گروه حوادث: گرداننده باند توزيع ترياك در جنوب تهران، زن جواني بود كه در مقابل مواد‌ مخدري كه به مشتريانش مي‌داد، فقط موتورسيكلت مسروقه از آنها مي‌خواست. رفت ‌و آمدهاي مشكوك به خانه زن قاچاقچي، سرانجام راز تبهكاري‌هاي او را فاش كرد. از مدتي قبل كارآگاهان پليس پايتخت در جريان سرقت‌هاي زنجيره‌اي موتورسيكلت‌ها در جنوب تهران قرار گرفتند، اين درحالي بود كه تحقيقات نشان مي‌‌داد بيشتر سرقت‌ها توسط اعضاي يك باند صورت مي‌گيرد.

شناسايي سارقان در دستور كار ماموران پليس قرار گرفت و آنها مدتي بعد از طريق منابع اطلاعاتي خود دريافتند تعدادي از سارقان به خانه زن جواني كه در زمينه توزيع مواد‌مخدر سابقه‌دار است، رفت‌وآمد دارند. اين سرنخ جديد، مسير تازه‌اي را در شناسايي سارقان موتورسيكلت‌ها گشود و به اين ترتيب تيم‌هاي پليسي خانه سردسته باند سارقان را تحت كنترل نامحسوس قرار دادند و در اين بررسي‌ها بود كه دريافتند بيشتر موتورسيكلت‌هاي سرقتي از سطح شهر به خانه اين زن انتقال داده مي‌شود و زن قاچاقچي در قبال تحويل هر موتورسيكلت به سارقان ، مقداري مواد‌مخدر ترياك مي‌داد.

با جمع‌آوري اطلاعات به‌دست آمده، قاضي حيدري، بازپرس شعبه 10 دادسراي جنايي تهران، دستور ورود به مخفيگاه زن تبهكار و بازداشت وي و همدستانش را صادركرد. با اين دستور قضائي، مخفيگاه زن قاچاقچي به محاصره پليس درآمد و ماموران، زماني كه گرداننده باند و 2 نفر از همدستانش در خانه حضور داشتند، در عملياتي ضربتي آنها را بازداشت كردند. اين در حالي بود كه ماموران در بازرسي خانه اين زن، توانستند تعداد زيادي بسته‌هاي ترياك را كه با وزن‌هاي مختلف بسته بندي شده بود، كشف كردند و به اين ترتيب آنها به مركز پليس انتقال يافتند.

من خودم معتادم
"من خودم يك معتادم و براي مصرف خودم مقداري مواد در خانه داشتم، من هيچ‌چيزي درباره موتورسيكلت‌هاي دزدي نمي‌دانم"

اين جملات زن قاچاقچي بود كه فكر مي‌كرد با گفتن آنها مي‌تواند خود را از اتهام قاچاق مواد‌مخدر و خريد اموال مسروقه برهاند اما انكارهاي وي زمان زيادي طول نكشيد؛ چراكه ساير همدستانش اعتراف كردند كه او سردسته باند سرقت بوده است. "او مجبورمان مي‌كرد موتورسيكلت بدزديم تا ترياكي را كه هر روز لازم داشتيم در اختيارمان قراردهد، ما هم معتاد بوديم و چاره‌اي جز اجراي دستورات وي نداشتيم." اين اعترافات يكي از اعضاي باند بود كه در دادسراي جنايي تهران به بازپرس حيدري مي‌گفت.

سارق معتاد ادامه داد: هر بار بعد از دزديدن موتورسيكلت‌ها، آن را در اختيار زن قاچاقچي قرار مي‌داديم و او هم آنها را به مالخراني كه مي‌شناخت، مي‌فروخت. قاضي حيدري بازپرس شعبه 10 دادسراي جنايي تهران با اعلام اين خبر افزود: تحقيقات درخصوص ابعاد فعاليت اين باند سرقت و پخش مواد‌مخدر در حالي در پليس آگاهي پايتخت ادامه دارد كه ماموران پليس تا‌كنون چندين نفر از اعضاي باند را دستگير كرده‌اند و2 دستگاه موتورسيكلت مسروقه نيز از خانه زن قاچاقچي كشف و ضبط شده است.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد