PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر :: دام مرد شياد براي استخدام دختر جوان ! ::

diamonds55
20th November 2008, 02:53 PM
http://i36.tinypic.com/33kgprq.jpg

جام‌جم: هفته گذشته دختر جواني به شعبه 13 دادياري دادسراي رسالت تهران مراجعه و از مردي شكايت كرد و گفت از طريق آگهي استخدام در يكي از روزنامه‌ها با يك كارگاه خياطي آشنا شدم براي كار، به آن كارگاه كه در طبقه دوم يك پاساژ قرار داشت رفتم؛ غافل از اين كه صاحب آن، نقشه پليدي در سر دارد.

پس از صحبت با صاحب كارگاه و توافق مالي، در آن محل استخدام شدم، هنگام ظهر وقتي قصد خروج از كارگاه را داشتم، صاحب كارگاه به من پيشنهاد دوستي داد كه قبول نكردم و سد راهم شد و اجازه خارج شدن از آن محل را به من نمي‌داد. پس از مشاجره با وي، مرد هوسران به سويم حمله‌ور شد و قصد آزار و اذيتم را داشت كه با برداشتن ميله‌اي از روي ميز خياطي، ضربه‌اي به سر وي زدم و فرار كردم. به دنبال شكايت دختر جوان، صاحب كارگاه خياطي تحت تعقيب قرار گرفت و چند روز قبل دستگير شد و در تحقيقات پليسي دچار تناقض‌گويي‌هاي متعدد شد. بنابراين گزارش، مرد هوسران با قرار قانوني روانه زندان شد و تحقيقات تكميلي براي افشاي جرايم سياه وي ادامه دارد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد