PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رومئو و ژولیت

SysT3M
11th September 2008, 04:38 PM
به: ژولیت
شماره نامه:1238765
موضوع :درخواست عشق
خانم ژولیت عزیز ,

بسیار خرسندم که به آگاهی جنابعالی برسانم که این جانب از تاریخ شنبه 14 اکتبر به عشق شما گرفتار شده ام

پیرو ملاقاتی که با هم در تاریخ 13 اکتبر در ساعت 3 بعد از ظهر داشتیم....من خودم را به عنوان یک عاشق سینه چاک به شما تقدیم مینمایم .

این علاقه نخست به مدت سه ماه به طور آزمایشی خواهد بود و به شرط سازش وتفاهم به صورت عشق دائم در خواهد آمد.

البته پس از تکمیل دوره آزمایشی .. به صورت کار آموزی قابل ادامه خواهد بود و انجام و ارائه ارزیابی این طرح منوط به ترفیع مقام از عاشق بودن به همسر بودن میباشد ..

تمامی هزینه های متحمل شده برای خوردن قهوه و رفتن به گردش از ابتدا به طور مساوی به عهده هر دو طرف میباشد .

لهذا بسته به حسن خلق جنابعالی ..شاید من سهم بیشتری از هزینه ها را به عهده بگیرم .و مسلما من به اندازه کافی بلند نطر خواهم بود که بخشی از مخارجی که به حساب شما است را تامین کنم.

بدین وسیله تقاضا مندم ظرف مدت 30 روز از دریافت این نامه نسبت به ارسال پاسخ مقتضی اقدام فرمایید..در غیر این صورت این درخواست خود بخود بدون اخطاربعدی لغو خواهد گردید واین جانب شخص دیگری را مد نظر قرار خواهم داد .. ..

بسیار مشعوف خواهم شد در صورتی که خود مایل به قبول این پیشنهاد نیستید این نامه را برای خواهر خود ارسال نمایید ..

با بهترین آرزوها برای شما
پیشاپیش از شما سیا سگزارم
ارادتمند

رومئو..مدیر کار گزینی

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد