PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امان از تعصب !

hoora
21st June 2010, 04:29 PM
گله دارم گله دارم .... آخه چرا اینجوری شدیم؟؟ ببخشید شدند من که نشدم . تحمل یه بحث ساده رو ندارند ! هر کی اعتقاداتشو داره تحمیل میکنه.اگه قدرت داشته باشه طرفشو میکوبونه هر چند حق باهاش نباشه ! هر روز دارم بیشتر ازین مورد ها میبینم . تحمل هم حدی داره ! اگه یکی بیاد یکی از احکام های اسلام رو زیر سوال ببره اگه تو فروم باشه اول تذکر میدن تذکرشون هم حالت غرور و دفاع رو داره بعد ازش میخوان که دیگه تکرار نشه به جای اینکه روشنش کنن ! اونم قانع نمیشه مرحله دوم اخراج میشه ! اگه بیرون مجازی باشه با باتوم میوفتن به جونش یا میگن نعوذ باالله استغفار کن ، مگر کافر شدی ! میدونم خیلی ها فتنه انگیز و ضد اسلام هستند و جز بی احترامی قصد دیگه ای ندارند ، اما خیلی ها واقعا نا آگاه هستند به کمک احتیاج دارند ... آخه چی مشه با ملایمت بدون تکبر رفتار کنین ...(التماس میکنم) خود کلام الله مجید بشر رو به تحقیق و پرس و جو درباره احکام دعوت کرده . اما آخه تا چه حد ریا ! اکثریت بر اساس منافع خودشون این قوانین رو اجرا میکنند بدون اینکه قلبأ ایمان داشته باشند !
قبول کنید که تعصب چشمانمان را کور کرده ، باعث شده انتقاد پذیر نباشیم ، تن به ضعیف کشی دهیم !
اسلام هیچ وقت بشر را مجبور نکرد ایمان بیاورد. کسی که آزارش به مورچه نمیرسه اما به اسلام معتقد نیست حجابش رو رعایت نمیکنه جوابش توهین و بی اعتناعیست؟؟ این چه جور تبلیغ اسلام و رعایت پوشش هست ! چرا عملی انجام میدهید که ارزش حجاب پائین بیاد ، منی که حجاب میکنم مورد تمسخر و توهین قرار بگیرم ؟؟؟ دردم اینست و بس

s@ba
21st June 2010, 05:24 PM
عزیزم غصه نخور این فقط درد تو نیست درد همه ی ماست , همه ی ماهایی که مدتهاست داریم تحمل میکنیم مدت هاست هرچه میخوان میگن و توهین میکنن و ما هیچی نمیگیم , مدتهاست قدرت طلبا از زمین و زمان بلا رو سرمون نازل میکنن اما هیچی نمیگیم. هی میگن سکوت کن سکوت کن آخه چقدر سکوت تا کجا ؟ تبعیض تا کجا ؟ دورویی تا کجا ؟ خودپرستی تا کجا؟ خودبینی تا کجا ؟ قدرت طلبی و کوری تا کجا؟؟ آخه چقدر باید بگن و حرف نزنیم مگه ما مثل اونا انسان نیستیم ! مگه حد تحمل ما در یکی نیست ؟ چطور اونا فوری به خودشون میگیرن اما تا موقع ما میشه باید نشنیده بگیریم هی بگیم بیخیال شتر دیدیم ندیدیم ! چیزی که حتی به این فروم هم رسید ! علم هم قاطیه این ماجراها شد ! علم را هم قدرت طلب کردند شاید که این بی سابقه باشد ! تا خواستیم حرفی بزنیم راهمان را بستند و شروع به تذکر کردند! مارو مجبور کردن مطابق میلشون قدم بذاریم ! خدایی ما هم دریغ نکردیم . اما این همه احترام را با بی احترامیشون جبران کردند . کسانی که به راحتی سالروز بزرگ مرد تاریخ رو نادیده گرفتند .

سوالی دارم کسانی که به راحتی بزرگترین انسانها رو فراموش میکنند آیا لایق تقدیرند !!!!!!!

همه ی افرادی که دم از اسلام میزنند در واقع هیچ از اسلام نمیدانند جامعه را به حدی رساندند که عده ای دچار بی هویتی شدند تا حالا برترین دینشان را که پذیرفته هم بودند اسلام بود اما حال میبینند به واسطه ی همین برترین دین چه کارها که انجام نمیشود !!!!

هر کاری کردن و آنرا به نام اسلام زدن شایسته نیست ! به خدا شایسته نیست !

تو رو خدا به جای اینکه اینقد ادعای مسلمانی کنیم یه کم مسلمان باشیم ! یه کم راه های قرآن رو پیش بگیریم به خدا ما فردایی داریم که ارزشش چندین برابر امروز است ! پس چرا برای این امروز فناشدنی اینطور با هم میجنگیم ؟؟؟ امروزمان لایق این همه حرمت شکنی نیست ! کمی به فکر فردایمان باشیم ....
این است درد ما ! دردهایمان را هم سانسور میکنیم !

M.A.A.H.R
11th September 2010, 02:53 AM
سلام حال شما دوستان خوبه؟ من پسرم و شرایط شما را ندارم ولی کاملا با حرفای شما موافقم اسلام دین ازادی هستش نه ازادی به اون معنا که هرکسی رو مصلا دوست داشتی بزنی بکشی اما خودم یک روز رفته بودم سپاه خود سپاهی گفت اولین قانون اسلام ازادی افراد هستش هرجور که دوست دارند باشند اما کجا این مساله رعایت میشه؟امیدوارم روزهای بهتری داشته باشیم فقط بگم با این اجبارها فساد بیشتر وبیشتر و ناموس ما در خطر بیشتر قرار میگیرن باورکنید

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد