PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مقاله

tatita
19th June 2010, 09:49 AM
مقاله اي با مشخصات زير كه در سايت science direct هست اما نمي شه دانلودش كرد. لطفا" براي دانلود full text اين مقاله راهنماييم كنيد . ممنون .

Jha, N.K. and Rizvi, S.S.A., J. Inorg. Nucle. Chem., 1972, vol. 34, p. 2955

AvAstiN
24th June 2010, 10:32 PM
مقاله اي با مشخصات زير كه در سايت science direct هست اما نمي شه دانلودش كرد. لطفا" براي دانلود full text اين مقاله راهنماييم كنيد . ممنون .

Jha, N.K. and Rizvi, S.S.A., J. Inorg. Nucle. Chem., 1972, vol. 34, p. 2955

سلام http://www.moppo.net/anisigns/signer/smoke/smoke.gif

من نتونستم این مقاله رو پیدا کنم ولی به طور کلی ، خیلی وقتا با عضویت در اون سایت می تونین ، فول تکس رو بگیرین ، اگه نشد یا سایتش نیاز به دعوت نامه داشت ، می تونین ایمیل نویسنده های مقاله رو از تو abstract بردارین و بهشون ایمیل بزنین و ازشون بخواین که واستون مقاله رو بفرستن

elly.f
13th July 2010, 12:17 PM

Jha, n.k. And rizvi, s.s.a., j. Inorg. Nucle. Chem., 1972, vol. 34, p. 2955

دوست من نام و مشخصات کامل مقاله را بیان کنید تا مقاله را تقدیمتان کنم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد