PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک فوری برای برنامه اتوکد

mrw.rezai
17th June 2010, 12:05 AM
سلام دوستان
من به وسیله اتوکد نقشه های گاز را میکشم مشکل من این که یه جدولی دارم که نقشه باید داخل آن کشیده شود وقتی فرمان line را انتخاب و زاویه و جهت آن را انتخاب میکنم وقتی اندازه خط را که مثلا 715 هستش وارد و enter میزنم خطم از جدول بیرون میزنه اگه امکان داره یه روش بگید که مختصات اندازه خط را خودم تنظیم کنم ؟

mrw.rezai
18th June 2010, 11:15 PM
بابا یه نفر توی این سایت جواب ما را بده

architecture design
29th October 2010, 05:19 PM
سلام-خوبی
زیر صفحه اتوکد polar و زاویه 45 رو انتخاب کن و ....

farima
8th November 2010, 11:02 PM
من که متوجه نشدم مشکلت چیه اگر میفهمیدم راهنماییتون میکردم.میشه واضح تر توضیح بدید؟

persian art
28th February 2011, 02:35 AM
ابتدا OS بعد اینتر ..,وبعد درگزینه POLAR TRACKINزاویه رو مشخص کن[esteghbal]

draz
28th February 2011, 07:28 PM
سلام دوست عزیز
من کاملا متوجه حرفتون نشدم اگه جدولی می کشید باید مقیاس کارتون هم به اون جدول بیاد اگه خطوط جدول را براساس متر میزنید باید کارتون هم براساس متر باشد یعنی خودتون مقیاسو تعیین می کنید وبرای تعریف اندزه وواحدتون با تایپ بهunاینتر پنجرهای باز می شود که شما می تونید واحد را بدید اگه مشگلاتان روی اندازه گذاریست ی مسئله دیگست اگه مشگلی داشتید می تونید به پیام بدید شاید تونستم کمکتون کنم

malek36
27th June 2012, 07:29 PM
با سلام یک کتاب خوب برای یادگیری اتوکد وکشیدن نقشه ومثالهایی از کشیدن نقشه را داشته باشد معرفی کنید بخرم

malek36
27th June 2012, 07:32 PM
جواب نمیدید

- - - به روز رسانی شده - - -

جواب نمیدید[taajob3][taajob3]

violet66
28th June 2012, 05:48 PM
سلام...کتاب به درد نمیخوره...چیزی یاد نمی گیری با کتاب...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد