PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من شوهر مي خوام (طنز)

*AM@NDA*
16th June 2010, 09:55 AM
از آنجا كه امر ازدواجيكي از مهمترين اصول اجتماعي ، همچنين تشكيل خانواده يكي از مهمترين و بنيادين ترينساختارهاي اجتماعي ميباشد .و همانطور كه ميدانيد حضور يك پسر مجرد ( عذب؟ يا عزب ؟( در ميان جمعي براي آن جمع موجبات معصيت را فراهم ميدارد ، لذا اينجانب كه هميشهحسن نيت و صداقتم را ثابت كرده ام رسمااعلام ميكنم كه

*.*.*من اصلا قصد ازدواجندارم*.*.*

منتها ديگه خيلي اصرار ميكنيد .... چي بگم؟ رشد قارچي آمار طلاق و رشد منفي ازدواج در جامعه ما ، همچنين عدم تناسب تعداددختران نسبت به پسران ( يعني به ازاي هر دختر پنج پسر) بنده از جان گذشتگي ميكنم ،تن به ازدواج ميدهم !در همين راستا ، از تمامي علاقه مندان به وصلت و واجدين شرايطدعوت به عمل مي آيد مشخصات خود را تا پايان وقت اداري ماه جارياعلام نمایندتا ?? سال ديگه كه من پول دار شدم عقدبگيريم.

مهم: محدوديت سني: فقط 25 تا 30 سال
حداقلمشخصات:

الف) مشخصات ظاهري

- قد 180-185
- وزن 75-70بيشتر نباشه هاااا حسين رضازاده کوپول كه نميخوام! شوهرميخوايم

- اندامبرزيلي

- چهره متناسب و دوستداشتني

- تيپ تينيجر( آقا خودمونيم نميدونم چيميشه ... فك كنم ميشه مردونه و بزرگ سال حالا مد شده مام از همونا ميخوايم(

- لباس مارك پوشحتما

- تمايل به عطر هاي مردونه ( خوشم نميادزنونه بزنه(

- ابرو بر نداشته باشه !

- رنگ پوست يا برنزه يا تبره ! وسط ندارهبگي من سبزه ام ! نه التماس نكن! سبزه هم با برنزهفرق داره منو اينجا سياه نكن .... من ازتو بهتر مارك لوازم آريشو بلدم ... برو خودتو سياهكن

- رنگ چشم ترجيحا رنگين ( آبي باشه بهتره ... شنيدي ميگن ... اسمش پوياست .. چشاشهمرنگ درياست(

- ابدا ، تاكيد ميكنم عينكي نباشه ! (لنزم همون عينكه ديگه)

- دماغ عملي نباشه از 35 به اون ور يهمقاله خوندم افت ميكنه ، گوشتي ميشه !

- پدرش نبايد چاق باشه ( اين خيلي مربوطميشه چون اين دسته گل به همسايه نكشيده كه ... علم جنتيك ثابت كرده به پدرش ميكشه ... پساگه پدرش پا به سن گذاشته چاق شده ، يعنياينم پا به سن بگذاره چاق ميشه ... منم يهزنم پس فردا اين چاق ميشه من منحرف ميشم !- جامعه ما هم كه پر شده از گرگ هاي انساننما ... شوهر داري به خدا سخته)

- استخون درشت حتما ( پس فردا پسرمونمميكشه به اين ديگه)

- مو حتما بلند نباشه ، اكيدا عرض ميكنمبلند ( مرد نبايد موش بلند باشه ، يعني چي جديدا مد شده .... مردا زنشدن موهاشونو ميندازن گل شونشون عقب پيش پيشي ميبندن ، زنا كوتاه ميكنن آدمميترسهخونه راهشون بده ... فكر ميكني سرباز فراري(

- رقص عالي ( جينگيل جوات نباشه ،... منم خوش رقصم، رقصمافول ميكنه(

- حتماً رنگ روشن بپوشه - صبح تا شبعزادار نباشه همش سياه ....

- ابروهاش پر باشه حوصلمون سرنره

- رويش موهاش كم باشه

- صداش مردونه و قويباشه ، چيطوري بگم ... ابهت داشته باشه ...
خشانت نداشته باشه ... بابا آدم ميخواد تلفني حرف بزنه سكته نكنه ! زبانم بلد نبود حتما لحجه؟ لهجه؟ اش روداشته باشه

- پيشونيش بلند باشه انگشتاي پاشقشنگ باشه كه پس فردا تابستون صندل پوشيدآدم ياد پاهاي اون يارو تو چي بود اسمش ؟ ( اين تو ارباب حلقه ها بود ... اسمش يادم رفته( نيافته

ب) مشخصات مالي

- تك پسر باشه ( حالا داشتم برادر داشتهباشه خواهر نداشته باشه(

- ترجيحا پدرش بالا 65 باشه - يا سيگاريباشه يا سابقه سكته قلبي مغزي يا هم سرطان داشتهباشه

- حتما متكمن باشهباباش

- باباش يا ماكسيما داشته باشه يا پرادويا رونيز سوناتا هم بود ايب نداره ... ديگه هيچي هيچي يه زانتيايي مزدايي چيزيداشته باشه پس فردا ماشين عروس آبرو ريزي نشه

- موبايل ثابت داشته باشه ( خوب آنتن بده) گوشي حتمانوكيا

- خودش حتما شاغل باشه

- مهريه 100000000000 سكه بهار آزادي به نيت روي گلمن

- جهيزيه : هيچي نميآرم
ج):مشخصات تحصيلي

- حتما يا فوق ليسانس باشه يا دکتر

- دانشجوهاي عزيز دانشگاه سراسري هم بايد تعهد داشته باشن كه مخارج جانبي پرداخت ميشه ( آقا شوهر ميگيرم صلواتي بورس تحصيلي نميديم كه(

- ترجيحا دانشجوي كامپيوتر يا رشته هاي مشابه فني كه پولساز باشه ... ميخوام چيكار بره
دامپروري بخونه از پس فردا بياد ور دلم بشينه !

1 نفر به قيد قرعه به عنوان همسر انتخاب خواهد شد

hoora
16th June 2010, 10:26 AM
موقع امتحان همه ویار فیلم می گیرن تو ویار شوهر گرفتی[khande]

آخ آخ یکیو میشناسم کپی همیناست که گفتی بگم بیاد[soal]

*AM@NDA*
16th June 2010, 12:03 PM
موقع امتحان همه ویار فیلم می گیرن تو ویار شوهر گرفتی[khande]

آخ آخ یکیو میشناسم کپی همیناست که گفتی بگم بیاد[soal]
نههههههههههههه نمییییییییییییییخوااااااا اااااااااااااااااااااام
کی شوهر خواست[nadidan]
خجالت بکش

s@ba
16th June 2010, 12:09 PM
نههههههههههههه نمییییییییییییییخوااااااا اااااااااااااااااااااام
کی شوهر خواست[nadidan]
خجالت بکش

نه توروخدا آمنه جون خیراتیه ها مطمئنی نمیخواااااااااااااااااااا ای [nishkhand]

*AM@NDA*
16th June 2010, 12:12 PM
نه توروخدا آمنه جون خیراتیه ها مطمئنی نمیخواااااااااااااااااااا ای [nishkhand]
حالا کی هست؟؟؟[labkhand]

s@ba
16th June 2010, 12:38 PM
حالا کی هست؟؟؟[labkhand]

والا من که نیدونم اما حورا گفته یکی با این مشخصات میشناسه از اون بپررررررررررررررررررس [khanderiz]

hoora
16th June 2010, 12:40 PM
حالا کی هست؟؟؟[labkhand]

شیرین لبی شیرین تبـار مست و مـی آلود و خمار

مـه پـاره ای بی بند و بار بـا عشوه های بی شمار
[khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande]

s@ba
16th June 2010, 12:42 PM

[khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande]

حوراااااااااااااا دمت گررررررررررررررررم بابا کاملا به جا بود [movafaghiyat][movafaghiyat][movafaghiyat]

[khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid]

*AM@NDA*
16th June 2010, 12:50 PM

[nadidan]
حورااااااااااااا میکشمت

s@ba
16th June 2010, 12:54 PM
[nadidan]
حورااااااااااااا میکشمت

آمنه تا میتونی بزنش که واست شانس میااااااااااااااره [khande]

hoora
16th June 2010, 12:58 PM
چیه دردت بجونم ......اگه بدونی چه حالی میده[esteghbal]

اصلا نگران نباش نگهش داشتم برات جاش امنه امنه ای آاآامنه[khande]

*AM@NDA*
16th June 2010, 01:07 PM
چیه دردت بجونم ......اگه بدونی چه حالی میده[esteghbal]

اصلا نگران نباش نگهش داشتم برات جاش امنه امنه ای آاآامنه[khande]
منو دست میندازی.
نوبت منم میرسه

moji5
16th June 2010, 02:06 PM
یادم باشه یه پرینت از این مطلب بگیرم تو دانشگاه پخش کنم
[shaad]

*AM@NDA*
16th June 2010, 03:18 PM
یادم باشه یه پرینت از این مطلب بگیرم تو دانشگاه پخش کنم
[shaad]
ایووووووووول[nishkhand]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد