PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من آموخته ام که...

آبجی
15th June 2010, 05:57 PM
1.من آموخته ام که زندگي ما را با اين حقيقت که هر چيزي را مي توان بهتر انجام داد به مبارزه مي طلبد.

2.من آموخته ام که خريدن ابزار آلات گران قيمت وقتي نمي توانيم آنها را پيدا کنيم بي فايده است.

3.من آموخته ام پند و اندرز کار سختي است ولي پيروي از آن سخت تر است.

4.من آموخته ام که در شمارش اهانت هايي که ديگران به من مي کنند خيلي سريع هستم، اما به ندرت درباره لطمه اي که من به ديگران وارد کرده ام مي انديشم.

5.من آموخته ام که خوب بودن هزينه اي ندارد.

6.من آموخته ام که شما با ديدن سعادت و شادماني همسر يک مرد و احترامي که فرزندانش براي او قائلند مي توانيد خيلي چيزها درباره اش بگوييد.

7.من آموخته ام که پولدار شدن دليل بر اين نيست که به هدف و دستاوردي رسيده ايد.

8.من آموخته ام که معيار اخلاقي به اندازه يک قطب نما قابل اعتماد است.

9.من آموخته ام که بحث کردن با کسي که حق با اوست دشوار است.

10.من آموخته ام که شما نبايد خود را با بهترين کاري که ديگران مي توانند انجام دهند مقايسه کنيد بلکه با بهترين کاري که خودتان مي توانيد انجام دهيد مقايسه کنيد.

آبجی
15th June 2010, 05:58 PM
من‏آموخته‏ام که...

1.من آموخته ام که هر چقدر بيشتر به مردم خدمت کنيد بيشتر در دل آنها جاي داريد.

2.من آموخته ام که هرچقدر آرزوهاي کمتري در سر بپرورانم راحت تر زندگي مي کنم.

3.من آموخته ام وقتي کسي چيز ناخوشايندي درباره من مي گويد من بايد به گونه اي زندگي کنم که هيچ کس آن را باور نکند.

4. من آموخته ام که برگزيدن کسي که مصمم به ازدواج با او هستيد مهمترين تصميمي است که تاکنون گرفته ايد.

5.من آموخته ام اکثر چيزهايي که باعث دل نگراني من است هرگز رخ نمي دهد.

6.من آموخته ام که هر دستاورد بزرگي روزگاري غير ممکن به نظر مي رسيده است.

7.من آموخته ام که شيريني هاي خانگي را تا گرم است بايد خورد.

8.من آموخته ام که بزرگترين مبارزه در زندگي اين است که تصميم بگيريد چه چيزي مهم است و از بقيه چيزهاي ديگر صرفنظر کنيد.

9. من آموخته ام که شما با فريبندگي خود مي توانيد حدود پانزده دقيقه کار خود را راه بيندازيد.پس از آن ،بهتر است چيزي بدانيد.

10.من آموخته ام که تقريباً هيچ کالاي مرغوبي ارزان به فروش نمي رسد.

11.من آموخته ام هر چقدر قدرت خلاقيت شما بيشتر باشد،متوجه چيزهاي بيشتري مي شويد.

12.من آموخته ام که بدون ريسک کردن شما نمي توانيد يک قهرمان شويد.

13.من آموخته ام زوجيني که فرزندي ندارند هميشه مي دانند که شما صرفاً چگونه بايد فرزندان خود را بزرگ کنيد.

14.من آموخته ام که شما هرگز نبايد سرتان آنقدر شلوغ باشد که«خواهش» و «تشکر» کردن را فراموش کنيد.

15.من آموخته ام که يک شخص صرفاً به اندازه کلامي که بر زبان مي آورد خوب است.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد