PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر وحشت شهروندان در پی يك نزاع مسلحانه

diamonds55
19th November 2008, 12:33 AM
نزاع مسلحانه ای كه بعدازظهر روز گذشته در انتهای بولوار 22 بهمن منطقه خواجه ربیع مشهد رخ داد موجب وحشت تعداد زیادی از شهروندان و رانندگان شد.

به گزارش خراسان، خانم .م كه با خودروی خود هنگام این درگیری از بولوار 22 بهمن در حال عبور بود به خبرنگار گفت: من به همراه خواهرم از بولوار 22 بهمن به سمت 100 متری در حركت بودیم كه ناگهان با شلیك گلوله كه صدای مهیبی داشت پایم را روی ترمز كوبیدم.

این خانم جوان كه به شدت ترسیده و مضطرب بود افزود: با دیدن لوله اسلحه ای كه از داخل یك خودرو بیرون آمده بود و به سمت خودروی دیگری شلیك می كرد دچار وحشت شده بودم و نمی دانستم چه كار كنم.

درحالی كه طی چند دقیقه ترافیك سنگینی به وجود آمده بود، ناگهان افرادی را دیدم كه با كارد و چماق و قمه به یكدیگر حمله ور شدند.

وی اضافه كرد: با دیدن صحنه های خونین استرس بر وجودم غلبه كرد اما هر چه سعی می كردم با 110 تماس بگیرم موفق نمی شدم.

خواهر این خانم جوان نیز كه سرنشین خودرو بود نیز گفت: برای فرار از مهلكه مجبور شدیم در قسمت خاكی جاده رانندگی كنیم اما هر لحظه احساس می كردیم ممكن است درگیری به سمت خودروی ما كشیده شود تا این كه در 100 متری موفق شدیم با 110 تماس بگیریم و شماره 2 خودرویی را كه سرنشینان آن ها در حال درگیری بودند به آن ها بدهیم. آقای .ت یكی دیگر از رانندگانی كه شاهد این صحنه درگیری بود نیز به خبرنگارگفت: وقتی از جاده كلات به طرف خواجه ربیع در حال حركت بودم مشاهده كردم كه ترافیك سنگینی در محل به وجود آمده است و افرادی كه چوب و چماق و شمشیر در دست داشتند به سمت یك خودروی دیگر حمله ور شدند.

وی افزود: من كه به شدت ترسیده بودم فقط سعی كردم از محل فرار كنم اما افرادی را دیدم كه به شدت زخمی شده بودند و لباس هایشان خونین بود.

یك مقام انتظامی نیز در خصوص این حادثه گفت: طبق بررسی های اولیه مشخص شده كه افرادی از قبل با یكدیگر اختلافاتی داشته اند و بعد از ظهر روز گذشته طرف های مقابل در حالی كه سوار خودرو در جاده خلق آباد حركت می كردند، به یكدیگر می رسند و به خودروهای یكدیگر می كوبند و یكی از خودروها از جاده خارج می شود.

در این لحظه هواداران راننده یكی از خودروها نیز با اطلاع از ماجرا به جاده كلات می آیند و درگیری بین آن ها رخ می دهد.

وی افزود: آثار شلیك حدود 10 گلوله روی بدنه یكی از خودروها مشاهده شده است و 2 برادر نیز كه داخل یكی از خودروها بودند مجروح شده اند كه برای مداوا به مركز درمانی منتقل شدند. وی گفت: با توقیف خودروها تحقیقات و بررسی پلیس در این خصوص ادامه دارد.
منبع:هم صدا

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد