PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درخواست فوری (مهلت تحویل پروژه 25/03/ 89 )

usefzadeh
10th June 2010, 11:56 AM
سلام

یک محیط اطلاعاتی با حداقل 10 موجودیت (با توضیحات و رسم جداول و رابطه ها و نیز دستورات ایجاد بانک اطلاعاتی به زبان sql (همه دستورات بانک برای ویرایش و حذف و آپدیت جداول)) رو میشه تو خروجی قرار بدین . (چون میدونم که به ایمیل نمی فرستین.) (کلاً پیاده سازی و طراحی پروژه )

آبجی
10th June 2010, 04:41 PM
سلام

یک محیط اطلاعاتی با حداقل 10 موجودیت (با توضیحات و رسم جداول و رابطه ها و نیز دستورات ایجاد بانک اطلاعاتی به زبان sql (همه دستورات بانک برای ویرایش و حذف و آپدیت جداول)) رو میشه تو خروجی قرار بدین . (چون میدونم که به ایمیل نمی فرستین.) (کلاً پیاده سازی و طراحی پروژه )

دوست گرامی قبلا هم گفتم الان هم میگم [nishkhand] سایت علمی نخبگان به هیچ وجه پروژه کاربران رو انجام نمیده فقط ما میتونیم راهنمایی کنیم .

موفق باشید

Admin
10th June 2010, 06:54 PM
سلام

سلام
دوست من محیط اطلاعاتی رو من می تونم با 10 موجودیت به شما بدم ولی کار ما راهنماییه نه حل مسائل شخصی کاربران.

یعنی ما سیستم رو می تونیم به شما پیشنهاد بدیم و طراحی و پیاده سازی پروژه با خودتون.

موفق باشید

usefzadeh
5th July 2010, 10:03 PM
خوب این خیلی عالیه ، ولی می دونید من اون درس رو پاس کردم و الان میخوام مراحل طراحی سایت رو یاد بگیرم . حالا اگه میشه سوالی رو که فرستادم ، رو ببینید و بنده رو راهنمائی کنید . سپاس آبجی و مصطفی

usefzadeh
5th July 2010, 10:07 PM
سلام
من ترم آینده درسی رو در مورد طراحی سایت باید بگذرونم ، اگه میشه در مورد طراحی سایت ، اینکه از کجا و چه طوری شروع کنم بنده رو راهنمائی بفرمائید ؟

Admin
5th July 2010, 10:10 PM
لطفا سوال خود را مجددا با عنوان جدید و درست در همین بخش در تاپیکی جدید مجددا با تمامی جزئیات بیان کنید که در چه سطحی می خواید مراحل رو بدونید و ... تا کمک و راهنمایی کنم.

همچنین قید کنید رشته تحصیلی شما همین مهندسی نرم افزاره ؟

و چه زبان برنامه نویسی بلد هستین ؟

موفق باشید

usefzadeh
5th July 2010, 10:18 PM
ممنون از جوابتون :
رشته من مهندسی نرم افزار هستش و با جاوا و c++ آشنائی دارم (البته کامل نه ولی خوب ، بدم نیستم )
سوال: برای طراحی سایت باید چه زبانهای برنامه نویسی رو بدونم ؟ چه چیزائی رو لازم دارم و باید انجام بدم ؟ (و دونستن چیزای لازم دیگه ای که من هنوز باهشون آشنائی ندارم ولی مطمئناً شما می دونید .)
کلاً کم کم برم جلو تا اون سایتم کامل شه .
بازم ممنون از توجهتون

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد