PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باغ زندگي 2

touraj atef
8th June 2010, 03:23 PM
دیر و ز از باغ ز ند گی نو شتم از همه باغهای ز ند گی که هر کد ام از ما باغبان آنها هستیم و گفتم بر ای ایجاد آن از ابز ار باغ ز ند گی که صبر و شکیبائی و عشق بود نگاشتم اما دو ست بسیار عز یز ی مر ا به مر و ر دیگر ی بر این نو شته ها فر ا خو اند و خو است که از ثمر های با غ ز ند گی بنگار م اما قبل از ثمر ه که میو ه های در خت های با غ ز ند گی من هست خو استم از باو ر هایم بگو یم حتما دید ه اید که با غبان پیر و قتی در ختی می کار د نخست با باو ر و اعتقاد خو د سخن می گو ید و سپس در چنگال خاک به د نبال آغاز ز ندگی است پس هر کد ام از ما باو ر ی بر ای کاشته هایمان دار یم به قو ل حافظ
من اگر نیکم و گر بد تو بر و خو د ر ا باش
هر کس آن در و د عاقبت کار که کشت
و من با این باو ر ها کاشتم و بر ای بیان باو ر هایم ثمر ه آنها را شر ح داد م و این ثمر ه ها را بر داشت کر د م
1/ هر گز باو ر نکر د م که برای خو شبختی حتما باید ر نج کشید
2/ هر گز باو ر نکر د م انسانهائی که تفر یح می کنند کو د ک هستند
3/ هر گز باو ر نکر د م که دیگر انی که با تجر به هستند خیر و صلاح ما را می خو اهند
4/ هر گز فکر نکر د ن د نیا جائی بر ای غم خو ر د ن است
5/ هر گز باو ر نکر د م که جام خو شبختی نمی نو شم
6/ هر گز اعتقاد ند اشتم که ما گناهکار یم
7/ هر گز اعتقاد ند اشتم که تر س هشدار است و ما نمی خو اهیم خطر کنیم
8/ هر گز باو ر عشق در یک نگاه را در و غ ند انستم
9/ هر گز با یک دلگیر ی کو چک دو ستی بزر گ را از یاد نبر د م
10/ باو ر کر د م که اگر عشق عشق باشد ز مان مقو له بی معنی است
11/ عشق و ر ز یدن را هر گز بخاطر کس و چیز و مکان و ز مان خطا ند انستم
12/ دانستم که اگر فر ز ند م قر ار است ثمر ه باشد باید به او هنر عشق و شجاعت و هم د لی و پر و از در او ج آسمان هستی بیامو ز یم و گر نه او ثمر ه تنها یک اتفاق است
و… این حکایت همچنان باقی است
http://lonelyseaman.files.wordpress.com/2010/06/zibaee9.jpg?w=279&h=300 (http://lonelyseaman.files.wordpress.com/2010/06/zibaee9.jpg)

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد