PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت و طراحيe bomb...مهندسان و علاقمندان بيان تو

Amir
7th June 2010, 11:05 PM
با سلام و خسته نباشيد خوب فك كنم اصل سوال رو تو عنوان تاپيك گفتم هدف ساخت نوع ساده اي از بمب مغناطيس هستش.. بمبم مغناطيس در حقيت نوع بمب الكتريكي هستش كه بي صدا تمام دستگاهاي اطراف ما رو تا شعاع خاص و قابل تنظيمي از كار خواهد انداخت ...

خوب فناوري مربوط به توليد فركانسهاي هستش كه ميتونه هر وسيله الكتريكي رو از كار بندازه فركانسهاي بالتر از 2 گيگ كه ميتونه تاثر گذار باشه .. خوب ااينجا ميخام نظر دوستان خودم رو هم بدونم كه ايا ما ميتونيم يه همچين چيزي رو بسازيم و ايا عملي هست و يا نه و بهترين روش چيست شعاع ور ده متر در نظر ميگيريم .. يعني در فاصه ده متر وسايل ارتباطي و الكتريكي از كار بيفتن .. منتظر نظر دوستان هستم

maysam.z
7th June 2010, 11:20 PM
با سلام دوست عزيز

امريكا توي جنگ عراق از اين بمب استفاده كرده بود اين بمب تمام سيستم ارتباطي عراق و ازكار انداخته بوده حتي آثارش به شهرهاي مرزي ايران هم رسيده وسيستمهاي نظامي مخابراتي اين مناطق و دچار اختلال كرده بود

hengameh
8th June 2010, 01:57 PM
سلام دوستان
امیر خان نمونه کوشیکتره اینی که میگی همین جمرهایی هستن که می تونن تو یه محدوده خاص انتن موبایلا رو کور کنن درسته؟؟؟

Amir
8th June 2010, 10:27 PM
تاريخچه اين بمب كه به بيش از 50 سال برميگرده.. انوع مختلف هم داره تو روش ساخت ..در جواب هنگامه خانوم بله اون نوعي هستش كه به صورت محدود و شعاع كوتاه البته با خطاي به نظرم زياد در محدوده فركانس موبايل كار ميكنه و در واقع موجي رو در اين محدوده پخش ميكنه كه همه فركانسهاي موبايل رو مختل ميكنه..
سوال اينكه چطوري ميتونيم بهترين نوسان ساز رو با قدرت در محدوده shf بسازيم .. و بهترين انتن هاي كه ميتونيم به كار ببريم چيه

saber01
23rd October 2010, 08:17 AM
سلام من که واقعا خیلی دوست دارم در این مورد چیزی های بهتری بدونم خواهشا بگویید تا ما هم از اطلاعات شما استفاده کنیم چون هنوز در اول راهم......خیلی دوستتون دارم مهندسان با فکر
[labkhand][tashvigh]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد