PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تست روانشناسی تست تصویری استرس

AvAstiN
14th February 2010, 09:35 AM
[COLOR="DarkSlateBlue"]با اين تصاوير و تست ميزان خشونت و استرس خود را تخمين بزنيد
شايد تصاوير زير و يا عكسهايي شبيه آنرا قبلا زياد ديده ايد. تصاويري كه مربوط به خطاي ديد مي شوند. اما شايد كاربرد آنها را ندانيد...
تصاوير زير براي امتحان مقدار استرسي كه يك فرد دارد و يا فشاري كه مي تواند تحمل كند، استفاده مي شود. هر چه اين تصاوير از نگاه شما آرامتر بچرخند، شما تحمل بيشتري داريد و آرامتر هستيد!
بعضي جنايتكاراني كه با اين تصاوير امتحان شده اند، اين تصاوير را به صورت ديوانه واري در حال چرخش مي ديدند، اما كودكان و افراد آرام آنها را كاملا ثابت مي ديدند. شايد اگر خود شما هم اين تصاوير را در مواقع مختلف ببينيد سرعتهاي مختلفي را تجربه كنيد...
البته ميدانيد كه هيچ كدام از اين تصاوير در حال چرخش نيستند. آنها كاملا ثابتند!

http://dc191.4shared.com/img/209169910/4055ae04/mse6cv709b9cdjmyrxcp.jpg?rnd=0.3951661135000789

sepideh1
26th February 2010, 08:30 PM
سلام {happy}
از پست جالبتون متشکرم ;;)
اما من نمیتونم تصاویر رو ببینم :-?
یه ضرب فقط می بینم {worried}
چرا؟:-/

AvAstiN
26th February 2010, 10:16 PM
سلام {happy}
از پست جالبتون متشکرم ;;)
اما من نمیتونم تصاویر رو ببینم :-?
یه ضرب فقط می بینم {worried}
چرا؟:-/

الان چي؟

آبجی
27th February 2010, 12:43 PM
چه جالبه
من كه ثابت ميديدم ولي دوستم نه ميگفت كه يه مقدار حركت ميكنه .

يه چيزي هم كشف كردم تو لحظه اول اگه بهش نگاه كني ميبيني كه يه مقدار حركت داره ولي اگه بعد چند ثانيه (5 ثانيه شايدم كمتر ) به طور ثابت بهش نگاه كني متوجه ميشي كه تصوير ثابت ميشه ;;) .

*مینا*
29th March 2010, 10:46 AM
الان برا من ثابته ، باید وقتی دارم نظامت می کنم نگاه کنم {big green}

hossien
29th March 2010, 11:47 AM
چه جالبه
يه چيزي هم كشف كردم تو لحظه اول اگه بهش نگاه كني ميبيني كه يه مقدار حركت داره ولي اگه بعد چند ثانيه (5 ثانيه شايدم كمتر ) به طور ثابت بهش نگاه كني متوجه ميشي كه تصوير ثابت ميشه ;;) .

سلام
منم اين طور بود.
چرا يك لحضه مي چرخه بعد ثابت ميشه در كسري از ثانيه حركت داره بعد ثابت با نگاه اول چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد