PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال چرا بازی می‌کنید؟

Geek
2nd June 2010, 01:20 PM
چرا بازی می‌کنید؟

Geek
2nd June 2010, 01:24 PM
{big hug} به جای فیلم دیدن یا کتاب خواندن بازی می‌کنم چون بهترین رسانه است

dodor
2nd June 2010, 05:53 PM
سلام دوست من!
بازی کردن آن هم بازی های کامپیوتری می تواند یکی از راه های پر کردن اوقات تفریح باشد .
بازی هایی که تمامی افراد خانواده دوست دارند به نوعی باعث سپری شدن اوقات خوبی و لذت بخشی با افراد خانواده است . و می تواند یکی از راه های همدلی و صمیمت بیشتر بیت افراد گردد . البته در بازی هایی که دو طرفه نباشد (منظورم ۲ player است.) بازی های single Player بازی های خوب و در بعضی موارد عالی هستند .
موفق باشید.

NANY_HAMIN
2nd June 2010, 08:18 PM
بهترین دلیل برای بازی کردن من بالا بردن میزان تصمیم گیری در لحظه هستش.راستش من فقط بازی های میدان جنگ و اتومبیل بازی میکنم چون یکی از اونها برای زنده ماندن و دیگری برای بالا بردن مهارت در رانندگی و تصمیم گیری در لحظات مختلف هستش.

moji5
2nd June 2010, 09:21 PM
خوب یه جورایی خودمون رو تو موقعیت هایی که نمیشه تو دنیای واقعی تست کرد قرار میدیم و واقعا" انرژی خاصی داره
من تا حالا نتونستم 4 ساعت بیشتر درس بخونم اخرش خسته میشم
اما شده حدودا" 14 ساعت بازی کنم اما بازم دلم خواسته بازی کنم
مخصوصا" خدای جنگ رو خیلی دوست دارم
یا need for speed must wanted

Geek
3rd June 2010, 12:38 PM
خوب یه جورایی خودمون رو تو موقعیت هایی که نمیشه تو دنیای واقعی تست کرد قرار میدیم و واقعا" انرژی خاصی داره
من تا حالا نتونستم 4 ساعت بیشتر درس بخونم اخرش خسته میشم
اما شده حدودا" 14 ساعت بازی کنم اما بازم دلم خواسته بازی کنم
مخصوصا" خدای جنگ رو خیلی دوست دارم
یا need for speed must wanted
واقعا ارزش دوباره بازي كردنش رو داره.:)>-

PiXiE
5th June 2010, 07:12 PM
سلام مهندس ...[porenerji]

یه جورایی اولین باری که یه بازیو تست میکنی فقط قصدت دیدن بازی و گذروندن اوقات فراقت هستش ...
ولی اکه تو همون اوقات فراقت اون بازی خیلی بت حال بده و با بازی کردنش عشق کنی ، وقتی سری های بعدی بازی میاد دیگه اون بازی رو به عنوان گذروندن وقتت بازی نمیکنی بلکه دوست داری ببینی تو این سری چه اتفاقاتی میوفته و حسابی درگیر بازی میشی ، جوری که دیگه خودتو میذاری جای شخصیت بازی ...!

مثلا تو بازی ها میشه سری بازی های RESIDENT EVIL رو گفت که ته بازی بودن (مخصوصا دو تا آخریاش که دیگه تهش بودن [porenerji])
البته میدونی که قراره پاییز امسال سری بعدی RE یعنی RESIDENT EVIL 5 gold edition هم بیاد که من دارم براش ثانیه شماری میکنم ...[fardemohem]

بانوثریا
5th June 2010, 09:40 PM
واقعا ارزش دوباره بازي كردنش رو داره.:)>-
من که بازی نمیکنم
هی می بازم اعصابم خورد میشه[nishkhand][nishkhand][nishkhand]

matrix
6th June 2010, 02:18 PM
من هم به بازیهای کامپیوتری علاقه زیادی دارم[labkhand]
کلا واسه علاقه و پر کردن اوقات فراغت بازی میکنم[nishkhand]

moji5
12th June 2010, 06:34 PM
بازی های سری resident evil خیل خوب و سرگرم کنندست
یادمه اولین سریشون که واسه پلی استیشن اومده بود فکر کنم 7 سال پیش بود شب خواب نداشتیم
چقد حال میداد
گل جمع کن و ...
اولین ماشینی که خوشم اومده بود هم گرن تریسمو بود.مخصوصا" قابلیت فیلم برداریش از مسابقه که تو سایر بازی ها ندیدم
یادمه کلی با این قابلیت حال میکردیم
یا دینو کریسیس
واقعا" محشر بود
یادش بخیر چه شب هایی که صبح نمیکردیم
یادش بخیر

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد