PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : " در زندگی فهمیده ام که ... "

hoora
29th May 2010, 04:25 PM
در زندگی فهمیدم که یک زلزله 7 ریشتری تمام مشکلات دیگر زندگی آدم را کم اهمیت می کند. 28 ساله

فهمیده ام که باز کردن پاکت شیر از طرفی که نوشته " از این قسمت باز کنید" سخت تر از طرف دیگر است . 54 ساله

فهمیده ام که هیچ وقت نباید وقتی دستت تو جیبته روی یخ راه بری . 12 ساله

فهمیده ام که نباید بگذاری حتی یک روز هم بگذرد بدون آنکه به زنت بگویی " دوستت دارم" . 61 سال

فهمیده ام که اگر عاشق انجام کاری باشم ، آن را به نحو احسن انجام می دهم . 48 ساله

فهمیده ام که وقتی گرسنه ام نباید به سوپر مارکت بروم . 38 ساله

فهمیده ام که می شود دو نفر دقیقا به یک چیز نگاه کنند ولی دو چیز کاملا متفاوت ببینند. 20 ساله

فهمیده ام که وقتی مامانم میگه " حالا باشه تا بعد " این یعنی " نه" . 7 ساله

فهمیده ام که من نمی تونم سراغ گردگیری میزی که آلبوم عکس ها روی آن است بروم و مشغول تماشای عکس ها نشوم. 42 ساله
فهمیده ام که بیش تر چیزهای که باعث نگرانی من می شوند هرگز اتفاق نمی افتند . 64 ساله

فهمیده ام که وقتی مامان و بابا سر هم دیگه داد می زنند ، من می ترسم . 5 ساله

فهمیده ام که اغلب مردم با چنان عجله و شتابی به سوی داشتن یک " زندگی خوب" حرکت می کنند که از کنار آن رد می شوند . 72 ساله

فهمیده ام که وقتی من خیلی عجله داشته باشم ، نفر جلوی من اصلا عجله ندارد . 29 ساله
فهمیده ام که بیش ترین زمانی که به مرخصی احتیاج دارم زمانی است که از تعطیلات برگشته ام . 38 ساله
فهمیده ام که مدیریت یعنی: ایجاد یک مشکل - رفع همان مشکل و اعلام رفع مشکل به همه. 34 ساله
فهمیده ام که اگر دنبال چیزی بروی بدست نمی آوری ، باید آزادش بگذاری تا به سراغت بیاید - 29 ساله

فهمیده ام که در زندگی باید برای رسیدن به اهدافم تلاش کنم ولی نتیجه را به خواست خدا بسپارم و شکایت نکنم. 29 ساله

فهمیده ام که عاشق نبودن گناه است,31

فهمیده ام كه مرد خوب در ایران بسیار نادر است 41

راستی شما چی از زندگی فهمیده اید ؟

Helix
29th May 2010, 06:59 PM
فهميده ام كه مردها سروته يه كرباسن!!!21

hoora
31st May 2010, 12:52 AM
فهمیده ام که تحمل دوری عزیزان باعث میشه بزرگ شم،بی ارزش ترین حادثه عمر عشق زمینیه 20

hoora
31st May 2010, 05:56 PM
فهمیده ام روزگار هر چه کرده بر وفق مراد خویش بوده وبس و پر اشتیاق خواهان بازی پینگ پنگ با دل آدمهاست .21 ساله

s@ba
31st May 2010, 06:05 PM
در زندگی فهمیده ام که باید اینگونه باشم :

شـاد باشم اما دلسوز
سـاده باشم اما زیبا
مهربـان باشم اما جدی
سبـز باشم اما بی ریا

hoora
31st May 2010, 08:16 PM
فهمیده ام نماز نخوندن پلی هست به سوی جهنم ...9ساله ،.غافل از اینکه آتش جهنم پر شده از ظلم و نفاق و دروغ و بی عدالتی...21 ساله

s@ba
2nd June 2010, 09:43 AM
فکر میکردم در مواقع سختی میتوان روی اطرافیان حساب باز کرد 8->

حال فهمیده ام که آنها روزهای خوش ما را میخواهند و در سختی ها تنهای تنهاییم [-(

dodor
2nd June 2010, 01:29 PM
سلام دوست من!
در زندگی فهمیدم فاصله میان من و خدا فاصله ای است به بلندای باور او و اعتقادش .
در زندگی فهمیدم عشق و محبت واقعی ارتباطی است دو طرفه که هیچ مداری قادر به قطع آن نمی باشد .
در زندگی فهمیدم دوست داشتن جزیی از زندگی خودمان است پس باید خودمان را هم دوست داشته باشیم.
موفق باشید.

hoora
27th June 2010, 12:12 AM
در زندگی فهمیده ام که بی حرمتی به ساحت خوبان قشنگ نیست[ghahr]...و هر مرد پا شکسته که تیمور لنگ نیست !
21 سالگی

MARYAM.M.M
30th June 2010, 08:47 PM
فهميده ام كه قدر پدر و مادر مهربونمو بدونم تا بعدها كمتر افسوس بخورم[narahatish]

hoora
30th June 2010, 09:38 PM
در زندگی فهمیده ام بخشش از بزرگان است(زیر 21 سال) ...اما این روزها فهمیده ام بخشش از بزرگ دلان است نه بزرگ مردان(21سال)

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد