PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزشی وقتی Automatic Updates را باز می کنم همه گزینه ها خاموش است و نمی توانم Update ویندوز را غیر فعال کنم. مشکل چیست؟ +پاسخ

آبجی
25th May 2010, 10:58 PM
وقتی Automatic Updates را باز می کنم همه گزینه ها خاموش است و نمی توانم Update ویندوز را غیر فعال کنم. مشکل چیست؟

این مشکلات معمولاً یا به دلیل تغییرات ارزش گزاری Registry و یا Group Policy ایجاد می شود.
برای رفع این مشکل می توانید نرم افزار نسبتاً کم حجمی را از اینجا دریافت کنید. پس از نصب برنامه سیستم را یکبار Restart کنید. سپس آیکن Security Administrator در Desktop را اجرا کنید. در صورتی که احتمالاً از شما درخواست شماره سریال شد می توانید این عدد را وارد کنید: 21219730503987

اکنون در این نرم افزار از Menu های سمت چپ ، Network را باز کنید. از میان گزینه های سمت راست ، تیک نهمین گزینه یعنی Disable Automatic Windows Updates را زده سپس Ctrl+A را بزنید و با OK تأیید کنید. اکنون تنظیمات اعمال شده و مشکل شما رفع شده است.
از طریق همین نرم افزار می توانید مشکلات احتمالی در سایر بخش های ویندوز را نیز بر طرف کنید.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد