PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزشی ویروس Win32 Sality چیست و چگونه می توان آن را از بین برد؟ +پاسخ

آبجی
25th May 2010, 10:55 PM
این ویروس یکی از مزاحم ترین ویروس ها است که تقریباً چندین نقطه مهم و پر کار ویندوز را غیر قابل دسترس می کند. از آن جمله می توان به غیر فعال شدن Task Manager و پنجره Registry ویندوز اشاره نمود. همچنین محدودیتی در دسترسی به سایت های آنتی ویروس و فایل های اجرایی اعمال می کند. این ویروس ، فایلی با پسوند SYS در شاخه System/Drivers ایجاد می کند و به ویروس این امکان را می دهد که به طور مخفیانه فعال شود. این ویروس فقط در ویندوز های مبتنی بر NT فعالیت می کند که از آن جمله می توان به ویندوز های XP ، 2000 ، 2003 و NT اشاره نمود. از خطرهای بزرگی که این ویروس ایجاد می کند این است که با متصل شدن به اینترنت و وارد شدن به Server سایت هایی که فایل آلوده پخش می کنند ، مجموعه ای از فایل های آلوده را در سیستم شما دانلود و فعال می کند. این ویروس در پاره ای موارد گزینه Folder Options را هم حذف می کند. همچنین سیستم شما توانایی Boot شدن در محیط Safe Mode را هم نخواهد داشت.
برای اینکه سیستم خود را از وجود این ویروس Scan کنید کافیست فایل لازم را از اینجا دریافت کنید. توجه کنید که اگر همواره بر روی سیستم خود یک آنتی ویروس قوی مانند Kaspersky یا AVG داشته و به طور مرتب آن را به روز کنید ورود چنین ویروسی ممکن نخواهد بود.

bina88
14th June 2010, 08:24 PM
سلام بر آبجی گرامی

من یه مقاله از شما توی این آدرس

http://njavan.com/forum/archive/index.php/t-55404.html

خوندم در ارتباط با Virut.n و در انتها ذکر فرموده بودید

همچنين مشترکينی که از ضدويروس مک آفی با حداقل DAT 5528 استفاده می کنند از گزند اين ويروس در امان خواهند بود.

من دات آنتی ویروس مک آفی خودم رو چطور متوجه بشم و اصولا این دات شامل کدام آنتی ویروسها میشه

با سپاس فراوان

یاحق[golrooz]

bina88
15th June 2010, 10:08 PM
شکایت داری؟پیشنهاد داری؟مشکلی با کسی داری؟به من پیام خصوصی بده

سلام بر آبجی گرامی
نیاز به شکایت از شما بخاطر بدقولیتان دارم
باید به کی بگم؟

آبجی
15th June 2010, 10:22 PM
شکایت داری؟پیشنهاد داری؟مشکلی با کسی داری؟به من پیام خصوصی بده

سلام بر آبجی گرامی
نیاز به شکایت از شما بخاطر بدقولیتان دارم
باید به کی بگم؟

[nishkhand] بابت چی دوست گرامی ؟؟؟ [tafakor]

آبجی
15th June 2010, 11:13 PM
من دات آنتی ویروس مک آفی خودم رو چطور متوجه بشم و اصولا این دات شامل کدام آنتی ویروسها میشه

سلام دوست گرامی راجب اینکه گفتید دات انتی ویروس تون رو چطور متوجه بشید باید بگم فايلهاي بروز رساني نرم افزارهاي McAfee (كه اصطلاحاً DAT ناميده مي شوند) روزانه انتشار مي يابد. در مواقع ضروري (مانند انتشار سريع يك ويروس جديد) فايلهاي DAT پيش از مـوعد مقرر انتشار مي يابد و يا فايل DAT موقت (كه اصطلاحاً EXTRA ناميده مي شود) براي شناسايي آن يك ويروس خاص، تهيه و عرضه مي شود. اجرا و بكار گيري از فايل هاي DAT در نرم افزارهاي McAfee مي تواند بصورت دستي توسط كاربر و يا بطور خودكار توسط امكانات نـرم افـزاري در زمـان منـاسب، انجام گيرد. تمام نرم افزارهاي McAfee داراي امكانات بروز رساني خودكار به چنـدين روش گـوناگون مي باشند. لذا معمـولاً نيـازي به دخالت و صرف وقت از سوي كاربر نيست.

این لینک هم میتونه کمکتون کنه

http://njavan.com/forum/showthread.php?p=142741#post142741

میتونید ازاینجا هم دانلود کنید

http://www.mcafee.com/us/downloads/index.html

اما یه نکته دیگه اینکه این فقط مخصوص این ویروس نیست شامل ویروسهای ويروس BackDoor-DTN و ويروس Exploit-M***cel.r و ويروس W32/Virut.n و ... میشه

موفق باشید .

bina88
16th June 2010, 08:21 AM
سلام آبجی گرامی
ما تو ایران تحریم شدیم خب
برای همین نمی تونیم اونجا آی دی مجانی باز کنیم به نظر شما چکار باید کرد؟
این مک آفی هم هیچی حالیش نیست
یعنی میگه بفرمائید اکانت باز کنید اما ایرانی هستی نه

یاحق[golrooz]

bina88
16th June 2010, 08:23 AM
ضمنا این نرم افزار خانواده هید آی پی همشون باهم توی تحریمن.
بنظر شما با proxy میشه کاری کرد؟
یا اینکه یه ارتش سایبر نیازه

یاحق[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد